Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth Headset] Creative Sound Blaster EVO Zx (45.90€)


project.breeze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά τα δικά μου μάλλον είναι ελαττωματικά,έχω δύο θέματα.1)Δεν ολοκληρώνει την φόρτιση (μία μέρα ολόκληρη).2)το αριστερό ακουστικό τα σπάει,παίζει πεντακάθαρα στο εκατό και το δεξί ίσα που ακούγεται.Με καλώδιο όμως παίζει τέλεια,με σύνδεση bluetooth χάλια,άλλαξα φορτιστές,καλώδια έκανα hard reset,τίποτα συνεχίζει τα ίδια.Αν είναι κάποιος κάτοχος (γνώστης) ας μου πει τη γνώμη του να μην τραβιέμαι άδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, pier88 είπε

Παιδιά,μία ερώτηση:Όταν φορτίζουν στο full σβήνουν τα φωτάκια η όχι;Νομίζω ότι έχω θέμα με τη φόρτιση.

Ναι συμφωνα με το εγχειριδιο οταν φορτισουν σφηνει και το λαμπακι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά δεν μου κάνει pair με το ipad με τίποτα για την ακρίβεια δεν ανοίγουν κάν τα μπλε λαμπάκια για να το βρει μέσω Bluetooth παρά μόνο όταν το φορτίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sintalkas είπε

Ρε παιδιά δεν μου κάνει pair με το ipad με τίποτα για την ακρίβεια δεν ανοίγουν κάν τα μπλε λαμπάκια για να το βρει μέσω Bluetooth παρά μόνο όταν το φορτίσω 

Θα πρεπει να αναβοσβήνουν τα μπλε λαμπακια , πατησε το κουμπι on/off καπου 7-8 δευτερα και δες εαν κάνει την αναμονή για pair .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, sintalkas είπε

μπα τιποτα πως τα κανω αναβαθμίση firmware

Σύνδεση με usb σε υπολογιστή,κατεβασε το firmware από το από τη σελίδα τους και κάνε update.Πρώτα αυτό που προτεινεται είναι να τα έχεις φορτίσει πλήρως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
26 λεπτά πριν, steverman είπε

Βλέπω πως είναι τα EVO wireless και οχι τα EVO ΖΧ που ήταν παλαιότερα σε προσφορά. Δεν μπορώ να βρω κάπου διαφορές.

https://versus.com/en/creative-sound-blaster-evo-vs-creative-sound-blaster-evo-zx

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...