Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth Headset] Creative Sound Blaster EVO Zx (45.90€)


project.breeze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, pier88 είπε

Τα ίδια λογικά πρέπει να ναι εφόσων  όλα τα Hertz συμπίπτουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, @topos είπε

Τα ίδια λογικά πρέπει να ναι εφόσων  όλα τα Hertz συμπίπτουν..

Aκριβώς ίδια δεν θα είναι,υπάρχουν 3 μοντέλα που μοιάζουν:,Εvo/Evo Zx/EvoZxr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χτύπησα και εγώ στα 28€ και κάτι ρέστα από ε-σοπ. Γενικά (gaming ακουστικά, κλασσικά πράγματα). Συνδέεται με το android/PC μέσω BT, stereo jack και με USB μόνο στην περίπτωση του PC.

 

Αξίζουν σε αυτή την τιμή; Εννοείται! Αρχική τιμή των 200λιρών το '14 ήταν σίγουρα κλεψιά.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

19 ώρες πριν, seithan είπε

τα χτύπησα και εγώ στα 28€ και κάτι ρέστα από ε-σοπ. Γενικά (gaming ακουστικά, κλασσικά πράγματα). Συνδέεται με το android/PC μέσω BT, stereo jack και με USB μόνο στην περίπτωση του PC.

Αξίζουν σε αυτή την τιμή; Εννοείται! Αρχική τιμή των 200λιρών το '14 ήταν σίγουρα κλεψιά.

Νομίζω αξίζουν , με μια ένσταση οτί δοκιμάζοντας τα σε τρέξιμο  ακουγόταν ένας ήχος σαν να χτυπούσε κάποιο πλαστικό μέσα στα ηχεία , προφανώς λόγω κακής κατασκευής  .Αλλά για τα λεφτά που κάνουν είναι αρκετά καλά και με πολλούς τρόπους σύνδεσης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους, η διαφορά ειναι απλή αλλα σε κάποιους σημαντική..

τα evo zx/zxr έχουν επιπλέον το ενσωματωμένο επεξεργαστή ήχου SB-Axx1 που εστι 7.1 ήχο με χρήση usb cable σε pc!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι γνωστό αυτό 😀

2 hours ago, nikolas8141 said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους, η διαφορά ειναι απλή αλλα σε κάποιους σημαντική..

τα evo zx/zxr έχουν επιπλέον το ενσωματωμένο επεξεργαστή ήχου SB-Axx1 που εστι 7.1 ήχο με χρήση usb cable σε pc!

Δεν μπορώ να Καμερούν να δουλέψει το Voice Fx για Android, που ουσιαστικά ότι κάνει το αντίστοιχο του PC, αλλάζει και παραμορφώνει την φωνή σου. Δεν έχω βρει λύση, μου εμφανίζει ότι δεν βρίσκει συμβατή συσκευή, αν και δουλεύει κανονικά σαν bluetooth συσκευή. Επίσης η ποιότητα Bluetooth στο plc ήταν πολύ χαμηλή. Ενδεχομένως να μην πολυσυμπαθιόνται με το Bluetooth dongle. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/12/2018 στις 4:11 ΠΜ, @topos είπε

Ξαναβγηκανε σε προσφορα σε crazy sundays του e-shop στα 29 ευρω

Τα παρέλαβα εχθές (τα Evo "σκέτα").

Πλάκα έχει το wireless του όλου θέματος, αλλά ο ήχος κάκιστος.Χαμηλες/μεσαίες/ψηλες όλα μια μουνταδα και δυστηχως δεν στρώνει καθόλου με την κλασική σύνδεση με τα 3,5αρια jack.Επιπλεων ακουγοντε διαφορά "τριξιματα" σε καθε κίνηση του κεφαλιου που οφείλονται μαλλων στην μέτρια κατασκευή.

Παρολο την τιμή της προσφοράς (29ε)δεν τα ξαναπερνα , θα δοκίμαζα τα edifier w800bt για λίγα παραπάνω.

Υ.γ Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη μήπως χρειάζονται στρώσιμο, αν αλλάξει κάτι θα ξαναποσταρω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...