Προς το περιεχόμενο

Η&Μ - Zara


mindreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβαζω οτι θα κλεισει πολλα καταστηματα η H&M, παγκοσμιως.

Ελπιζω, θελω να ελπιζω, να εχει μικρες απωλειες στην Ελλαδα...

 

Επιβεβαιώνεται το «λουκέτο» σε δεκάδες καταστήματα της H&M

https://www.aftodioikisi.gr/oikonomia/epivevaionetai-to-loyketo-se-dekades-katastimata-tis-h-amp-m/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρετε με ποιά εταιρία Courier στέλνει τις παραγγελίες η H&M; 

Ευχαριστώ. 

 

Edit: Ακυρο, το βρήκα. Econt

Επεξ/σία από lexotamilf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lexotamilf είπε

Ξέρετε με ποιά εταιρία Courier στέλνει τις παραγγελίες η H&M; 

Ευχαριστώ. 

Edit: Ακυρο, το βρήκα. Econt

Η οποια με την σειρα της, διαβιβαζει τις παραγγελιες στην acs, αν μιλαμε για παραδοση σε διαφορα σημεια στην Ελλαδα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/10/2020 στις 9:08 ΜΜ, mindreader είπε

Διαβαζω οτι θα κλεισει πολλα καταστηματα η H&M, παγκοσμιως.

Ελπιζω, θελω να ελπιζω, να εχει μικρες απωλειες στην Ελλαδα...

Επιβεβαιώνεται το «λουκέτο» σε δεκάδες καταστήματα της H&M

https://www.aftodioikisi.gr/oikonomia/epivevaionetai-to-loyketo-se-dekades-katastimata-tis-h-amp-m/

Στο καλό και να μας γράφει !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικη ταχυδρομική, η οποία πλεον δεν έρχεται ποτε να παραλάβει απο το σπίτι την επιστροφή και σου λέει να την πας εσυ στο κατάστημα! Αισχος, πρεπει η Inditex να σταματησει τη συνεργασια μαζι τους.

Επεξ/σία από Jackson_1919
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Jackson_1919 είπε

Γενικη ταχυδρομική, η οποία πλεον δεν έρχεται ποτε να παραλάβει απο το σπίτι την επιστροφή και σου λέει να την πας εσυ στο κατάστημα! Αισχος, πρεπει η Inditex να σταματησει τη συνεργασια μαζι τους.

Απο ποτε ξεκινησαν να το κανουν αυτο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www2.hm.com/en_eur/customer-service/returns.html

Αναφορά σε κείμενο

 

GREECE
Please note that fabric face masks cannot be returned due to safety and hygiene reasons.

Leave the package in any Econt Drop-off Point or ACS store.
or
Contact Econt at +30 231 0411 544 for a collection or mail them to [email protected].

You may also arrange the return yourself, although you will have to bear the cost of the return (including H&M return fee). If you choose to retain certain goods and only partially return your order, the shipping cost is not refundable. You can find the full return and exchange policy under the headline Right of withdrawal/Effects of withdrawal below.

 

δοκιμάσατε τα κόκκινα γράμματα; ή δεν ισχύουν πλέον; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Βλεπω σε σελιδες, που εχω κρατησει απο το παρελθον -καθως ειναι ρουχα που τα εχω ξαναγορασει, στο H&M, την ενδειξη 'δεν υπαρχει στα καταστηματα' , 'ερχεται συντομα'.

Το εχει δει αλλος αυτο ποτε; Ποσο....'συντομα' θα εμφανιστουν τα ρουχα, αν εχει τυχει σε καποιον κατι παρομοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν βαλω ενα προιον στο καλαθι, αλλα δεν προχωρησω στην αγορα, ξερει κανεις για ποσο καιρο θα παραμεινει στο καλαθι;

Εχω ενα προιον που το θελω αμεσα, και αλλα εχουν ενδειξη 'ερχεται συντομα', και μου ειναι ταλαιπωρια να σπαω πολλες παραγγελιες, γι'αυτο ρωτω. Αν το προιον μενει αρκετο καιρο στο καλαθι, δεσμευμενο για μενα, ισως εμφανιστουν και τα υπολοιπα. Αν ομως αποδεσμευονται γρηγορα, θα πρεπει να βαλω πολλες παραγγελιες και την μια άμεσα, και ας ειναι ταλαιπωρια για μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/11/2018 στις 12:21 ΜΜ, mynam3 είπε

Ρούχα για ανορεξικούς, για τύπους 45-50 κιλά Μαξ και ποιότητα όχι τόσο καλή και στις δύο αυτές αλυσίδες

δεν ειναι ανορεξικός όποιοςείναι σε αυτα τα κιλά, η ανορεξία είναι ασθένεια και δεν εχει καμια σχέση με κάποιον που δεν παίρνει βαρος για τους χ, ψ λόγους. κατα τ αλλα θίγεστε αν σας πουν χοντρούς αλλά δεν εχετε κανένα πρόβλημα να ξεκινάτε πρώτοι να προσβάλετε τους άλλους.

Στις 15/11/2018 στις 12:30 ΜΜ, *nenya* είπε

Για πείτε και οι κορασίδες που επιλέγετε κομμάτια απ'τα Zara....τα βρίσκετε κολακευτικά πάνω στο σώμα σας; Έχω απογοητευτεί απ'τα Zara 😕 πέρα από κάτι πολύ basic/plain μπλουζάκια, όλα τ'άλλα τα βρίσκω πολύ τετραγωνισμένα ή πέφτουν στο σώμα σαν σακιά, πχ κάτι εντελώς ατσούμπαλα φορέματα, σακάκια σε περίεργη γραμμή κλπ.

δυο φορές εχω πάρει, όντως μου έπεφταν σαν σακια από πατατες, στο h&m βρισκω καποιες φορές σε καλές γραμμές αλλά από ποιότητα χάλια, ρουχα μιας χρησεως στην ουσια. μόνο ενα τζιν μαυρο που αν και το πήρα μονο 10 ευρω μου κρατησε 3 χρονια, μπλουζακια κλπ ουτε μια σεζον μετα ξεσκονόπανα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω εχω δηλαδη, αξιοπρεπη ρουχα απο zara και h&m, που ειναι σε χρηση επι αρκετα χρονια;

Πχ κοντομανικες, μια χαρα, μπορει να ειναι ενταξει και για 3 χρονια. Τα δε τζην, μην τρελαθουμε, και 5ετια την βγαζουν ανετα. Αλλα και τα μπουφαν μια χαρα βγαζουν 5ετια.

Θεωρω οτι εχουν καλο value for money. Φυσικα, παντα μπορεις να βρεις σε αυτες τις αλυσιδες, και υποδεεστερα ποιοτικα, και λιγο ανωτερα ποιοτικα. Μην αμελουμε και την δικη μας επιλογη/ευθυνη οταν αγοραζουμε ρουχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι εννοείτε με το "τζιν κρατάει μια 5ετια";

Κάθε μέρα, όλη μέρα το φοράτε;

Έχω παντελόνια & σορτσάκια από H&m που τα φοράω τουλάχιστον 6-7 χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι και αναλογα ποσα ρουχα εχει ο καθενας μας στην ντουλαπα του και ποσο συχνα φοράει το καθενα.

Απο Zara οντως μου εχουν κρατησει περισσότερο καιρο πάντως σε συγκριση με H&M. Περισσότερο με ενοχλει που πετυχαινω συχνα να εχουν στραβες ραφες, απορω πως τα πουλάνε μερικα. 

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...