Προς το περιεχόμενο

Sapphire Radeon RX 580 NITRO+ Special Edition 8GB - Blue @amazon.co.uk 222€


giannakp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 226
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, okinakoto είπε

μπορω να στησω και ολο το pc απο κει και να φερο ολα τα κομματια? αν παει κατι στραβα? απο rma? τι κανω? μεταφορικα και τετια?

Γενικά δεν πρέπει να ανησυχείς για κάτι αν αγοράζεις με το ίδιο το Amazon ως seller. Μπορείς να βάλεις προϊόντα μόνος σου στο καλάθι και να τσεκάρεις τα μεταφορικά. RMA/εγγυήσεις σε καλύπτει κανονικά και σου πληρώνει επιπλέον έξοδα μεταφοράς αν υπάρξουν.

Αν το έχεις με τα Αγγλικά (ή έχεις κάποιον να τα συνεννοείται) ψάξε το και λίγο μόνος σου στις πληροφορίες του amazon μιας και εδώ θα βγει εκτός θέματος με αυτά που βλέπω :D

Επεξ/σία από JoannisV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/11/2018 στις 7:16 ΜΜ, JoannisV είπε

πιστεύω πως θα παίξουν καλές τιμές σε 570/580 το BF (όχι από Ελλάδα εννοείται :P), δεν θα είναι λογικά όμως για όλες τις υλοποιήσεις.

Αν μπορει καποιος που εχει εμπειρια απο black friday μπορει να μας πει σε τι  τιμες παιζει η 580 (ενδεικτικα ) για να δω αν αξιζει να περιμενω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής είναι η χαμηλότερη τιμή σε μια εξαιρετική υλοποίηση 

Κάπου πέτυχα νομίζω και την MSI Armor γύρω στα 200€ αλλά δεν είναι και η καλύτερη υλοποίηση 

Τώρα το που θα κινηθούν σε Βlack Friday δεν γνωρίζω αλλά δεν νομίζω να πέσουν πολύ κάτω. Ίσως κάποια φθηνή υλοποίηση να φτάσει στα 175-180€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά θα την παλέψει η εν λόγω κάρτα για περιστασιακό gaming (RPG, shooter ) στα 1440p (Οθόνη έχω την Viewsonic VX2778-SMHD  (27" - 1440p - IPS) η οποία ΔΕΝ έχει Freesync);

Aφορά το σύστημα της υπογραφής μου με στόχο να αντικαταστήσει την R9 380 4GB που έχω... Μήπως είναι καλύτερα να περιμένω για καμιά προσφορά σε καλύτερη κάρτα ; Σκοπός είναι να δώσω max 400€, αλλά αν τη παλέψω μια 2ετία με την RX 580 δεν θα με χαλάσει καθόλου μέχρι την επόμενη 7nm γενιά...

Επεξ/σία από Cartman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Inler είπε

Μέχρι στιγμής είναι η χαμηλότερη τιμή σε μια εξαιρετική υλοποίηση 

Κάπου πέτυχα νομίζω και την MSI Armor γύρω στα 200€ αλλά δεν είναι και η καλύτερη υλοποίηση 

Τώρα το που θα κινηθούν σε Βlack Friday δεν γνωρίζω αλλά δεν νομίζω να πέσουν πολύ κάτω. Ίσως κάποια φθηνή υλοποίηση να φτάσει στα 175-180€

Μολις εκανα την παραγγελια. 22/11 ερχεται.Ενω πληρωσα σε gbp μου χρεωσε 240€ με expedited delivery γνωριζει καποιος το λογο?Πληρωσα με prepaid εθνικης

Επεξ/σία από Anonymousx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Cartman είπε

Παιδιά θα την παλέψει η εν λόγω κάρτα για περιστασιακό gaming (RPG, shooter ) στα 1440p (Οθόνη έχω την Viewsonic VX2778-SMHD  (27" - 1440p - IPS) η οποία ΔΕΝ έχει Freesync);

Aφορά το σύστημα της υπογραφής μου με στόχο να αντικαταστήσει την R9 380 4GB που έχω... Μήπως είναι καλύτερα να περιμένω για καμιά προσφορά σε καλύτερη κάρτα ; Σκοπός είναι να δώσω max 400€, αλλά αν τη παλέψω μια 2ετία με την RX 580 δεν θα με χαλάσει καθόλου μέχρι την επόμενη 7nm γενιά...

Για 60hz που είναι η οθόνη σου μια χαρά θα την παλέψει. Αν ήσουν στα 1440 και 144hz θα είχες θέμα. Προσφορά σε καλύτερη με max 400 ίσως βρεις από εξωτερικό (καμιά 1070, 1070ti) αλλά διετία η RX 580 με αυτά που έχεις στο σύστημα της υπογραφής και για αυτά που ζητάς (περιστασιακό gaming) τη βγάζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ase (Κουτί): Coolermaster K282 (mid tower)

PSU (Τροφοδοτικό & Watt): coolermaster G550M

Motherboard (Μητρική): ASUSTeK COMPUTER INC. Z170-K (LGA1151)

CPU (Κεντρικός επεξεργαστής): intel core i7 6700

RAM (Μνήμη συστήματος): 8,00GB Dual-Channel 

ΟS (Λειτουργικό σύστημα): windows 7 64 bit

με το εν λογω συστημα θα εχω κανενα θεμα? οσο αφορα το τροφοδοτικο και την μητρικη? αν δεν εχω λεω να την χτυπησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, dimitrisp13 είπε

ase (Κουτί): Coolermaster K282 (mid tower)

PSU (Τροφοδοτικό & Watt): coolermaster G550M

Motherboard (Μητρική): ASUSTeK COMPUTER INC. Z170-K (LGA1151)

CPU (Κεντρικός επεξεργαστής): intel core i7 6700

RAM (Μνήμη συστήματος): 8,00GB Dual-Channel 

ΟS (Λειτουργικό σύστημα): windows 7 64 bit

με το εν λογω συστημα θα εχω κανενα θεμα? οσο αφορα το τροφοδοτικο και την μητρικη? αν δεν εχω λεω να την χτυπησω.

Χτυπάς και μετά ρωτάς φίλτατε. Ο άλλος στο θέμα με την 570 έτσι έχασε την προσφορά...πάντως μια χαρά θα είναι από τροφοδοτικό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε ευχαριστω πολυ. 181 λιρες μου την βγαζει τωρα. αυτη ειναι η τιμη ετσι ? και απο οτι ειδα επειδη ειναι και η πρωτη παραγγελια μου απο αμαζον, δεν δεχεται paypall ετσι ? μονο καρτα?

 

Επεξ/σία από dimitrisp13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, dimitrisp13 είπε

σε ευχαριστω πολυ. 181 λιρες μου την βγαζει τωρα. αυτη ειναι η τιμη ετσι ?

Ναι βρε ρίχτου! Μόνο κάρτα.

Επεξ/σία από dimoskoutr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dimitrisp13 είπε

σε ευχαριστω πολυ. 181 λιρες μου την βγαζει τωρα. αυτη ειναι η τιμη ετσι ? και απο οτι ειδα επειδη ειναι και η πρωτη παραγγελια μου απο αμαζον, δεν δεχεται paypall ετσι ? μονο καρτα?

188.06 και με απλό τρόπο αποστολής φτάνει 196.95GBP

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καρτα εφυγε σημερα απο αγγλια απο της 16 που εκανα παραγγελια..γραφει για παραδοση μεταξυ 26-29 νοεμβριου..αλλα δεν εχει  tracking number..  τι φαση μαυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...