Προς το περιεχόμενο

Samsung TV 43'' 4K Ultra HD με HDR στα 339€ στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατσε περίμενε,τρίβουμε την μαγική μας σφαίρα και θα σου πούμε 😁😁

 

Κανείς δεν ξερει,πάντως η συγκεκριμένη προσφορά δεν είναι για να τρέξεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξερω, να την παραγγειλω? Γενικα δεν εχω ιδεα απο smart TVs (θα ειναι η 1η που θα εχω 43" 4κ). Ουτε στο σπιτι εχουμε γιατι οι περισσοτεροι βλεπουμε μεσω pc (23" dell υπογραφης), ή προσφατα μεσω 35"+ 1080p.

Απλα νμομιζω σαν 1η επαφη θα μεινω ευχαριστημενος, και στα 250 ευρω που θα βγει η τηλεοραση.

Για Gaming, αφου και η 580 δεν σηκωνει και πολλα (θα την δοκιμασω ομως), θα κρατησω την dell

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, overpower είπε

Η lg ειναι καλυτερη της Samsung? Νομιζω ειναι πανω κατω τα ιδια σε specs.

Λεω να την τσιμπησω και εγω, -24% (τιμολογιο) παμε στα ~275

Τιμολογιο χωρις ΦΠΑ για TV? Μονο κινητα, laptop, tablet, κονσολες δεν ισχυει αυτο?

Επεξ/σία από lephleg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lephleg είπε

Τιμολογιο χωρις ΦΠΑ για TV? Μονο κινητα, laptop, tablet, κονσολες δεν ηταν?

Για ολα πλεον αν μπορει να δικαιολογηθει απο το καταστημα. Εμεις πχ εστιατοριο, και ποιο εστιατοριο δενε χει tv για μπαλα κτλ.

Ερωτηση μονο. Μπορω με καποιο τροπο να κανω την αφαιρεση απο Online αγορα? Απο οτι εχω διαβασει εδω μεσα γινεται αν πας στο φυσιμο καταστημα με καποιο χαρτι απο taxis, αλλα δεν γνωριζω για Online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, overpower είπε

Για ολα πλεον αν μπορει να δικαιολογηθει απο το καταστημα. Εμεις πχ εστιατοριο, και ποιο εστιατοριο δενε χει tv για μπαλα κτλ.

Ερωτηση μονο. Μπορω με καποιο τροπο να κανω την αφαιρεση απο Online αγορα? Απο οτι εχω διαβασει εδω μεσα γινεται αν πας στο φυσιμο καταστημα με καποιο χαρτι απο taxis, αλλα δεν γνωριζω για Online

Αν ισχυει, τοτε συνηθως σου ζητανε φωτοτυπια ταυτοτητας μεσω email καθως και μια εκτυπωση της σελιδας με τα στοιχεια επιχειρησης στο TaxisNet. Το εκανα τις προαλλες για κινητο.

Αν μπεις στη διαδικασια να ρωτησεις, θα με ενδιαφερε να μαθω τι θα σου πουνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lephleg είπε

Αν ισχυει, τοτε συνηθως σου ζητανε φωτοτυπια ταυτοτητας μεσω email καθως και μια εκτυπωση της σελιδας με τα στοιχεια επιχειρησης στο TaxisNet. Το εκανα τις προαλλες για κινητο.

Αν μπεις στη διαδικασια να ρωτησεις, θα με ενδιαφερε να μαθω τι θα σου πουνε...

Το εκανες για Online αγορα? Αν ναι, πηρα την απαντηση μου. Ξερω οτι μπορω να περασω την tv στα εξοδα της επιχειρησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, overpower είπε

Το εκανες για Online αγορα? Αν ναι, πηρα την απαντηση μου. Ξερω οτι μπορω να περασω την tv στα εξοδα της επιχειρησης

Ναι, ναι για online μιλαμε παντα. Skroutzομαγαζο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, overpower είπε

Δεν ξερω, να την παραγγειλω? Γενικα δεν εχω ιδεα απο smart TVs (θα ειναι η 1η που θα εχω 43" 4κ). Ουτε στο σπιτι εχουμε γιατι οι περισσοτεροι βλεπουμε μεσω pc (23" dell υπογραφης), ή προσφατα μεσω 35"+ 1080p.

Απλα νομιζω σαν 1η επαφη θα μεινω ευχαριστημενος, και στα 250 ευρω που θα βγει η τηλεοραση.

Για Gaming, αφου και η 580 δεν σηκωνει και πολλα (θα την δοκιμασω ομως), θα κρατησω την dell

(απλα κανω bump την ερωτηση πριν την παραγγειλω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λογικα αυτη δεν ειναι? Δεν βρισκω και πολλα για την 7092, αλλα βρισκω την 7022

Edit: ουτε για την 22 βρισκω reviews. Με αλλο product # παιζει εξω?

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, overpower είπε

Λογικα αυτη δεν ειναι? Δεν βρισκω και πολλα για την 7092, αλλα βρισκω την 7022

Edit: ουτε για την 22 βρισκω reviews. Με αλλο product # παιζει εξω?

Εγω βρηκα καποια σε ουγγρικα, τσεχικα, και πολωνικα σαιτ αν δεν κανω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kammenos157 είπε

Μήπως την έχει αγοράσει/παραλάβει κανείς μέχρι τώρα;

Σκέφτομαι σοβαρά να την αγοράσω και θα ήθελα αν γίνεται κανένα "φρέσκο" review. :D

δεν φαινεται να ειναι διαθεσιμο πλεον. Κανονικα πρεπει να λεει πανω απο "στο καλαθι" Διαθεσιμο ή εχεις χ ωρες για να το παραλαβεις αυριο κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν θελει καποιος εχω κανει την παραγγελια και δεν θα την παρω , αντικαταβολη απο το καταστημα στο ποταμι εχω βαλει . Ας μου πει να του στειλω το μαιλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...