Προς το περιεχόμενο

Bluetooth ακουστικά με μόλις 19 δολλάρια; Funcl


lanc3lot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν αξίζουν, τα σκέφτομαι να τα πάρω. Έχει βγει ένα σχετικό campaign στο Indiegogo όπου έχει σε ειδική τιμή Bluetooth ακουστικά, στα 19 δολλάρια:

https://www.indiegogo.com/projects/funcl-wireless-headphones-affordable-awesomeness#/

f1.jpg.c9d90cd158b6de61311489661678fd5a.jpg

Και στα 54 δολλάρια δίνει αυτά που ονομάζει Funcl AI που λέει πως είναι για πιο gaming εμπειρία, με τα εξής features:

f2.jpg.def2ae6b83131f28e0b0be8d3dfb7a97.jpg

Οι τιμές όντως είναι μικρές, υπάρχουν λέει μεταφορικά 6 δολλάρια για το πρώτο μοντέλο και δωρεάν για το δεύτερο ενώ φαντάζομαι ίσως υπάρξουν τελωνιακά έξοδα; Πείτε καμιά άποψη, δείχνει ωραίο 😉

Τέλος βάζουν αυτό το πίνακα για τον ανταγωνισμό που υπάρχει:

f3.png.e3ea585c2b6f005169e4816b79aa8953.png

Το Campaign έγινε funded σε 8 ώρες από ότι λένε.

Επεξ/σία από lanc3lot
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Risk & Crowdfunding: The payment you are about to make is a contribution to the campaign and not a direct purchase. Indiegogo does not guarantee that the perks offered by the campaigner will be produced or delivered.

Ναι το είδα και εγώ αυτό, γενικά έτσι είναι το Indiegogo? Ξέρει κανείς; Μόνο στο Kickstarter έχω συμμετάσχει εγώ κατά καιρούς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Βαζεις και ελπιζεις. Δεν ξερεις αν και πότε. Αλλα προχωρανε αλλα οχι. 

Ναι αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με το στόχο του Campaign? Δλδ αυτό που έχει γίνει ήδη Funded δεν σημαίνει πως στάνταρ θα το λάβεις; Πάντως τα χαρακτηριστικά και στα 2 πακέτα δεν είναι άσχημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερεις καν εαν εχουν κλεισει συμφωνια με εργοστασιο κατασκευης, δεν ξερεις ποσο τελικα θα κοστισει, ποτε θα κατασκευαστει, εαν θα ειναι λειτουργικο ή θα εχει προβληματακια, δεν ξερεις τιποτε. Αυτοι πλασαρουν οπως σε καθε start-up μια ιδεα προς χρηματοδοτηση. Δεν πετυχαινουν ολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά!! Μόλις έφτασαν τα δικά μου σήμερα... περιμένω και τα AI σε λίγες μέρες. Το κακό είναι ότι μου χρέωσαν 20€ τελώνιο για 20€ προϊόν...Δεν έχω εμπειρία σε ασύρματα ακουστικά αλλά πιστεύω ότι έχουν πολύ καλό ήχο...Στην δουλειά με βολεψαν πολύ γιατί έχουν πολύ καλό noise cancellation!

IMG_20190117_213533.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...