Προς το περιεχόμενο

Windscribe VPN: Lifetime Pro Subscription


BringMe2Life

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στη free έκδοση που δοκίμασα πάντως τον σερβερ που μου έβγαλε για νετφλιξ us west, δούλευε αλλά σε ταινία δεν κατάφερα να πάρω πάνω από 480p. Speedtest που εκανα έβγαλε γύρω στα 15mbps σε 50αρα γραμμή. Δεν ξέρω αν οι κλειδωμένο premium servers είναι γρηγορότεροι, αλλά το φοβάμαι μιας και το ήθελα κυρίως για Netflix. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 273
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

συγνωμη για το hijack ,εσεις που το θελετε για netflix τι κερδιζετε?βλεπετε απο το αμερικανικο η αγγλικο?και αν ναι εχετε παραπανω υλικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάθε χωρα έχει διαφορετικό υλικό στο neflix οποτε ναι βλέπουν και νέο υλικό, το ελληνικό έχει λίγα κιόλας σε σχέση με το αμερικανικο.

Πείρα και γω μια lifetime ... βασικά 10 έτη σου δίνει και έλεγε ότι μετά τα 10 χρονια στέλνεις ένα μήνυμα στο support και δωρεάν σου βάζουν αλλα 10 χρονια. Τώρα εάν σε 10 χρονια το θυμούνται η το κάνουν ποιος ζει ποιος πεθαίνει 😛 Αλλα άμα είσαι και νέος χρηστης StackSocial έχεις επιπλέον έκπτωση 10% για το newsletter οποτε μου βγήκε 48 euro και κάτι τουλάχιστον για 10 χρονια συνδρομή και βλέπουμε .... βεβαια ισχύει η έκπτωση/κουπονι 10% και για τα αλλα πακέτα με χρονική διάρκεια.

Επεξ/σία από radeon9700
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Apoithaki είπε

Έχω ένα χρόνο ακόμα VPN, να το αγοράσω καβάτζα ή από του χρόνου βλέπω; 😕 

Να περιμένεις να τελειώσει η παλια σου. 

Τέτοια προσφορά "παιζει" σταθερα εδω και 2+ χρονια και αντε να ανεβει 4-5 δολλάρια.

Μάλιστα σου προτείνω κάπου στο δεκάμηνο να αγοράσεις την τριετη συνδρομη

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ενδιαφέρονται για το περιεχόμενο του Netflix σε smart tv υπάρχει περίπτωση να λειτουργεί και μέσω Chromecast. Θα το δοκιμάσω και θα επανέλθω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...