Προς το περιεχόμενο

Windscribe VPN: Lifetime Pro Subscription


BringMe2Life

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 273
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, BringMe2Life είπε

Μπορώ να το βάλω και στην LG smart TV? 

Έμμεσα οπως σε αλλες συσκευές, οχι.

Έμμεσα ναι, πχ στο router, στο tv box, υπολογιστη, κλπ που και να βλέπεις την εικονα στην τηλεοραση

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, marmagia είπε

Χθες βράδυ το bbc έπαιζε και από την εφαρμογή του. Άρα μάλλον κατά καιρούς ανανεώνουν τους σέρβερ 

Tώρα δεν σου παίζει ούτε εσένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, ο bbc player με το Windscribe έχει θέματα, δεν έχουν ιδέα τι να προσέξουν και θα πρέπει να κάνετε δοκιμές για να βρείτε μπας και πετύχετε κάποιον σερβερ που θα παρέχει πρόσβαση.

Πέρυσι έτυχε να δουλεύει ένας δωρεάν σερβερ μονάχα, τον άλλαξαν να τον κάνουν πριμιουμ και τότε έφαγε και αυτός μπαν.

Μεγαλύτερη πιθανότητα έχει ο windflix UK όμως μπορεί και να μη δουλεύει ούτε αυτός, δε ξέρω οι άλλες αντίστοιχες υπηρεσίες αν έχουν πρόσβαση στο bbc player.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JeZus είπε

Δεν θέλω να σας ξενερώσω αλλα μολις ανακαλυψα οτι ισχυει και ο BFSAVE40 με 40% μειον. Πηρα την 3ετια στα 14.4δ 13ε κάπου. Δειτε το. Ο lifetime παει καπου 31ε

Από ποιο site έκανες την αγορά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, JeZus είπε

Δεν θέλω να σας ξενερώσω αλλα μολις ανακαλυψα οτι ισχυει και ο BFSAVE40 με 40% μειον. Πηρα την 3ετια στα 14.4δ 13ε κάπου. Δειτε το. Ο lifetime παει καπου 31ε

Μπορούμε να ζητήσουμε refund κ να το ξαναπάρουμε?Η προσφορά υποτίθεται λήγει σε 20 λεπτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ελα ντε..ο κωδικος ειναι bfriday Παντως//μπορει να την ανανεωσουν την προσφορα στα καπακια

UPDATE:ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ

(windflix us σερνεται τωρα παντως :) θελει καμια ιδιαιτερη ρυθμιση; )

Επεξ/σία από JeZus
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...