Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 minutes ago, iakoboss7 said:

γιαυτον που δεν θα τα επαιζε δεν αξιζουν μια...

βασικα αξιζουν οσο τα πουλησει δηλαδη κανα 50-60?

Μιλάμε για ολοκαίνουρια games που δεν εχουν κυκλοφορησει ακόμη. Τις πρώτες ημέρες ούτε στα κλειδάδικα θα είναι ιδιαιτερως φθηνά. Αν δε τα θέλεις, μέχρι τότε θα τα έχεις δώσει σε μια normal τιμή (όχι όμως μόνο 20€ για ΑΑΑ game πριν την κυκλοφορία ή day 1). Σε περίπτωση βέβαια που σε ενδιαφέρουν τα games...δε το συζητώ, είναι πραγματικά τζάμπα η κάρτα.

Επεξ/σία από DrFreeman
typos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 730
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, bromiaris είπε

Δες 4 σχόλια πριν  

Ποια αξίζει να επιλέξεις από τα 3 που δίνει εννοούσα, δεν τα παίρνεις και τα 3, δυο από αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Havik είπε

Ποια αξίζει να επιλέξεις από τα 3 που δίνει εννοούσα, δεν τα παίρνεις και τα 3, δυο από αυτά.

Αυτό είναι υπερβολικά σχετικό..

Ανάλογα τι αρέσει σε εσένα… Ποιος μπορεί να πει με βεβαιότητα ποιο είναι καλύτερο;;;;;;;;;;;;;;;;

Εκτός και αν θέλεις να πάρεις κάτι σύμφωνα όχι με τα δικά σου γούστα αλλά με κάποιου άλλου…!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, bromiaris είπε

Αυτό είναι υπερβολικά σχετικό..

Ανάλογα τι αρέσει σε εσένα… Ποιος μπορεί να πει με βεβαιότητα ποιο είναι καλύτερο;;;;;;;;;;;;;;;;

Εκτός και αν θέλεις να πάρεις κάτι σύμφωνα όχι με τα δικά σου γούστα αλλά με κάποιου άλλου…!!!

Συζήτηση πιάσαμε :P μπορεί να έχουν ακουστεί κάποια σχόλια ότι το ένα (ή και παραπάνω από αυτά) είναι φόλες, οκ ξέρω ότι δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα, αλλά έψαχνα για φήμες, αν είναι φόλα δεν έχει σημασία αν μου αρέσει το είδος ή όχι, π.χ. RE και ποιος δεν λάτρεψε τα πρώτα που βγήκαν; δεν μπορώ να πω και το ίδιο για τα υπόλοιπα μετά το nemesis, το Dragon age origins το λάτρεψα, το sequel (δεν θυμάμαι τίτλο) τα παράτησα στο 20λεπτο,  anyway.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα διάλεγα τα δύο λιγότερο τρομακτικά. Αυτά τα διαβολοπαίχνιδα δεν τα μπορώ καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το RE θα το κρατήσω σίγουρα. Μετά λέω να πάρω το division 2 και να το πουλήσω.. Μου φαίνεται να έχει περισσότερη πέραση από το dmc5.. Ε; 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Το RE θα το κρατήσω σίγουρα. Μετά λέω να πάρω το division 2 και να το πουλήσω.. Μου φαίνεται να έχει περισσότερη πέραση από το dmc5.. Ε; 

Απ'οτι καταλαβα απο αυτα που γραφεις, συγκρινεις το DV2 με το DMC???  Μερα με την νυχτα φυσικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι, γίνε πιο συγκεκριμένος. Πιο μούφα είναι το DMC, σωστά; από trailers που είδα μου φάνηκε πιο παιδικό το DMC. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κ από μένα, λοιπόν εμένα ο σκοπός μου είναι να τα πουλήσω και τα 2. Ποια "συμφέρει" (αν και είναι σχετικό αυτό) να πάρω ώστε να φύγουν πιο εύκολα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Ναι, γίνε πιο συγκεκριμένος. Πιο μούφα είναι το DMC, σωστά; από trailers που είδα μου φάνηκε πιο παιδικό το DMC. 

Μην το πάτε με το τι είναι πιο παιδικό και πιο μούφα, γιατί τότε το Fortnite θα είχε χίλιους παίχτες συνολικά. Επίσης σκεφτείτε ότι είναι για PC. Το DMC ίσως δε φύγει τόσο εύκολα όσο αν ήταν για κονσόλα πχ. RE και D2 (για μένα) είναι τα safe bets για πώληση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επειδη τα χω δει απο προηγουμενα bundles της amd γυρω στα 10-15 το κομματι υπολογιστε αναλογα με τον πληθωρισμο των κλειδιων που θα πεσουν στα trade sites. με 15 βαρια 20 θα βγουν στα κλειδαδικα

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ξανά διαθέσιμο του Τίτλου μάλλον δεν ισχύει ... to link βγάζει εξαντλήθηκε 

https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/VGA-Radeon-RX-570-Nitro-4GB-11265-07-20G.htm

Επεξ/σία από zakailiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

off topic εντελώς,αλλά μιας και απέκτησα gpu +οθονούλα πείτε μου κάνα μαγαζί με τις καλύτερες τιμές να πάρω το πρώτο μου παιχνίδι. Κάνα metal gear solid θα με ενδιέφερε ή τέτοιου τύπου (uncharged/tomb raider).. το Resident Evil είναι από τα καλύτερά μου..

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...