Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ δεν πρόλαβα να πάρω, οπότε λογικά μόνο από τους άυπνους έχουμε και λέμε:\ 480 απαντήσεις  42.172 εμφανίσεις.

42172/480 ≈ 90 κομμάτια έφυγαν μόνο από τη διαφήμιση εδώ μέσα! Σε γενικό σύνολο περίπου τα διπλά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Ίων Δραγούμης said:

off topic εντελώς,αλλά μιας και απέκτησα gpu +οθονούλα πείτε μου κάνα μαγαζί με τις καλύτερες τιμές να πάρω το πρώτο μου παιχνίδι. Κάνα metal gear solid θα με ενδιέφερε ή τέτοιου τύπου (uncharged/tomb raider).. το Resident Evil είναι από τα καλύτερά μου..

Βαλε steam

1 hour ago, Ίων Δραγούμης said:

off topic εντελώς,αλλά μιας και απέκτησα gpu +οθονούλα πείτε μου κάνα μαγαζί με τις καλύτερες τιμές να πάρω το πρώτο μου παιχνίδι. Κάνα metal gear solid θα με ενδιέφερε ή τέτοιου τύπου (uncharged/tomb raider).. το Resident Evil είναι από τα καλύτερά μου..

Βαλε steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εμένα ακόμα δεν μου έχουν στείλει τους κωδικούς, ενώ τους έχω πάρει 2 φορές τηλ από την Δευτέρα που είχα την κάρτα... Τι φάση; υπάρχει κάποιος που να πήρε μετά την Δευτέρα την κάρτα και να έχει πάρει; 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Iakoboss7 Θενκς,δεν το γνώριζα το steam.

@Lecter D Κι εγώ Δευτέρα την αγόρασα από φυσικό κατάστημα και δεν μου έχει έρθει τίποτα ως τώρα. Μου είπαν για τέλος της βδομάδας που μας πέρασε ή αρχές αυτής που έρχεται.. οπότε δεν είναι εκπρόθεσμοι από την υπόσχεση τους. Τρίτη παίρνω τηλ αν δεν έχω εξέλιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο Γερμανός για PC έβγαλε και φέτος ορισμένες καλές προσφορές… Παιχνίδια που το steam τα έχει αυτό το 3ήμερο 29,39 και 44,99 τα τσίμπησα με 4,9 ευρώ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πρόλαβα καμία φορά δυστυχώς 😕 Υπάρχει κάποιος που να πήρε παραπάνω ή να μη τη θέλει; Θέλω να φτιάξω ένα pc για ένα ξαδερφάκι μου, οπότε αυτή η gpu θα ήταν ιδανική σε αυτά τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, thanasis00 είπε

Δε πρόλαβα καμία φορά δυστυχώς 😕 Υπάρχει κάποιος που να πήρε παραπάνω ή να μη τη θέλει; Θέλω να φτιάξω ένα pc για ένα ξαδερφάκι μου, οπότε αυτή η gpu θα ήταν ιδανική σε αυτά τα λεφτά.

https://eu.evga.com/products/featured-bundles.aspx

παρε το bundle απο evga. πολύ καλη καρτα και πολύ καλο τροφοδοτικο. αν παλι δεν θες το τροφοδοτικο το δινεις ενα 60άρι στην ξεφτιλα και εχεις δωσει 160ευρω για την καρτα μαζι με το λινκ.

Επεξ/σία από basilis_k6
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bromiaris είπε

Πάντως ο Γερμανός για PC έβγαλε και φέτος ορισμένες καλές προσφορές… Παιχνίδια που το steam τα έχει αυτό το 3ήμερο 29,39 και 44,99 τα τσίμπησα με 4,9 ευρώ.  

σαν ποια φιλε ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Lecter D είπε

Ρε παιδιά εμένα ακόμα δεν μου έχουν στείλει τους κωδικούς, ενώ τους έχω πάρει 2 φορές τηλ από την Δευτέρα που είχα την κάρτα... Τι φάση; υπάρχει κάποιος που να πήρε μετά την Δευτέρα την κάρτα και να έχει πάρει; 

Παρέλαβα τριτη πρωί. Τηλ. τετάρτη  μεσημέρι σύνδεση με πωλητή που χωρίς στοιχεία με διαβεβαίωνε οτι σε μια δυο μέρες θα μου ρθει κωδικός στο mail πραγμα που δεν έγινε. Παρασκευή απόγευμα πάλι τηλ και ζητώ συνδεση με υπηρεσια internet ηλεκτρονικών πωλήσεων, μιλάω με μια κοπέλα μου ζητά τον κωδικό παραγγελίος και μέσα σε μια ωρίτσα έσκασε το mail. Πιστεύω είναι θέμα σε ποιον υπάλληλα θα πέσεις και ποσο διατεθειμένος είναι να εξυπηρετήσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει μια περίπτωση να μου μείνει εμένα μια..περιμένω μια ακόμα μέσα στην εβδομάδα

αν θέλει κάποιος να μου στείλει, αρκεί να είναι αξιόπιστος για να μην την παραλάβω και μου μείνει

είμαι επαρχία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...