Προς το περιεχόμενο

Razer Lancehead Wired/Wireless Gaming Mouse 59.99euro ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ


vade23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θαρρώ πως είναι πολύ καλή προσφορά για ασύρματο gaming mouse στα 59.99

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/pc/gaming-mice/173773-razer-lancehead

Επόμενη τιμή skroutz στα 102 ευρώ

https://www.skroutz.gr/s/11795096/Razer-Lancehead.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ. Το συσκεκριμένο ποντίκι, έχει laser sensor και δεν προτείνεται για competitive παιχνίδια. Υπάρχει acceleration το οποίο δεν βγαίνει, είναι του sensor.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ. Το συσκεκριμένο ποντίκι, έχει laser sensor και δεν προτείνεται για competitive παιχνίδια. Υπάρχει acceleration το οποίο δεν βγαίνει, είναι του sensor.

Χωρίς να έχω το συγκεκριμένο ποντίκι, άλλα έχουν περάσει 3 ποντίκια Razer από τα χέρια μου, και σε όλα μπορείς να βάλεις μέσω του Razer Synapse το accelaration στο 0. Από οτι βλέπω το ίδιο ισχύει και στο lancehead.

Επεξ/σία από carolosjk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, carolosjk είπε

Χωρίς να έχω το συγκεκριμένο ποντίκι, άλλα έχουν περάσει 3 ποντίκια Razer από τα χέρια μου, και σε όλα μπορείς να βάλεις μέσω του Razer Synapse το accelaration στο 0. Από οτι βλέπω το ίδιο ισχύει και στο lancehead.

Υπάρχει acceleration το οποίο δεν βγαίνει, είναι του sensor. Άλλο τι κάνεις στο software, αλλο το hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, carolosjk said:

Χωρίς να έχω το συγκεκριμένο ποντίκι, άλλα έχουν περάσει 3 ποντίκια Razer από τα χέρια μου, και σε όλα μπορείς να βάλεις μέσω του Razer Synapse το accelaration στο 0. Από οτι βλέπω το ίδιο ισχύει και στο lancehead.

Δυστυχως δεν βγαινει στο συγκεκριμενο και την εχω πατησει κγω.Οπως λεει και ο φιλος απο πανω για competitive games δεν κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα για να μην το τραβαμε πολυ οτιδηποτε wireless δεν κανει για competitive αντικειμενικα.Δεν ειναι τυχαιο που ολοι οι pros σε ολα τα παιχνιδα ειναι παντα wired γιατι και το παραμικρο που μπορει να χαθει εχει μειονεκτημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το λέτε μάλλον κάτι παραπάνω θα ξέρετε. Έχω χρόνια να παίξω παιχνίδια στο pc, κι έχω το sensitivity στα 4000 dpi κι ισως δεν το είχα προσέξει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jerry banana είπε

βασικα για να μην το τραβαμε πολυ οτιδηποτε wireless δεν κανει για competitive αντικειμενικα.Δεν ειναι τυχαιο που ολοι οι pros σε ολα τα παιχνιδα ειναι παντα wired γιατι και το παραμικρο που μπορει να χαθει εχει μειονεκτημα.

G900 και G903 μια χαρά κάνουν για competitive και έχω δει cs go pro players να τα χρησιμοποιούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

thanks ts σκεφτομουν το tournament εδω και λιγο καιρο, αλλα σ αυτη τη τιμη τσιμπησα το ασυρματο

θελω αμφιδεξιο με 2+2 πλαινα στις πλευρες οπως και δηπωτε, και το taipan με εχει καραβολεψει καποια χρονια τωρα, οντας αριστεροχειρας.

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, jerry banana είπε

βασικα για να μην το τραβαμε πολυ οτιδηποτε wireless δεν κανει για competitive αντικειμενικα.Δεν ειναι τυχαιο που ολοι οι pros σε ολα τα παιχνιδα ειναι παντα wired γιατι και το παραμικρο που μπορει να χαθει εχει μειονεκτημα.

G703, G Pro wireless OP

23 λεπτά πριν, rofl είπε

thanks ts σκεφτομουν το tournament εδω και λιγο καιρο, αλλα σ αυτη τη τιμη τσιμπησα το ασυρματο

θελω αμφιδεξιο με 2+2 πλαινα στις πλευρες οπως και δηπωτε, και το taipan με εχει καραβολεψει καποια χρονια τωρα, οντας αριστεροχειρας.

Bro, πάρε το tournament.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα πριν λίγο πιστεύω για την τιμή του αξίζει τα λεφτά του, δεν κάνω competive για να έχω τόσες μεγάλες απαιτήσεις στο gaming.

Θέλω να το δοκιμάσω την wireless μεριά του από το κρεβάτι να δω τι ακρίβεια έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dinos_12345 είπε

 

Bro, πάρε το tournament.

 μ εκανες και το ακυρωσα η αληθεια ειναι οτι περα απο το sensor που δεν με πολυκαιει καθως και taipan που εχω laser ειναι και δεν ειμαι hardcore pvper, το οτι βλεπω μαλλον proprietary μπαταρια που δεν βρηκα video αλλαγης και ανταλλακτικα, σε συνδυασμο με το οτι δεν χρειαζομαι πραγματικα wireless, με εκαναν να το ξανασκεφτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

24 λεπτά πριν, cineaste είπε

Περιμένετε καλύτερα να γίνει διαθέσιμο το Corsair Harpoon Wireless.

δεν το βλεπω για αμφιδεξιο και δεν ειμαστε ολοι δεξιοχειρες :P

αν καποιος κοιταει lancehead και avior, ειναι γιατι πρωτιστως θελει αμφιδεξιο με 4 πλαινα.

--------

Astrapotzanos Θα παιζει με mac αλλα αν δεν χρειαζεσαι απαραιτητως ασυρματο προτιμησε το ενσυρματο που εχει καλυτερο αισθητηρα, ειναι και αρκετα φθηνοτερο.

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...