Προς το περιεχόμενο

To Instagram χρησιμοποιεί μηχανική εκμάθηση για να «σκοτώσει» ψεύτικους followers και likes


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άρα η θεία του είναι η σαβούρα του fb; Εκεί καταλήξαμε;

Ωραίος τρόπος αναφοράς σε άτομα μεγάλης ηλικίας. Μπράβο.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, krang είπε

Άρα η θεία του είναι η σαβούρα του fb; Εκεί καταλήξαμε;

Ναι  μαζι με αλλες  κατηγοριες   που βαριεμαι να γραφω και να αναλυω  γιατι και μονο που εχεις απορια ποιες ειναι αυτες οι κατηγοριες σημαινει πως θα χασω τον χρονο μου μαζι sου .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fotis13 είπε

Ναι  μαζι με αλλες  κατηγοριες   που βαριεμαι να γραφω και να αναλυω  γιατι και μονο που εχεις απορια ποιες ειναι αυτες οι κατηγοριες σημαινει πως θα χασω τον χρονο μου μαζι μου .

Η θεία σου εμπίπτει σ'αυτην την κατηγορία ή μόνο των άλλων;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, krang είπε

Η θεία σου εμπίπτει σ'αυτην την κατηγορία ή μόνο των άλλων;

Δεν εχω   kanei  add ουτε την θεια μου , ουτε την μανα μου και ουτε τον Μπαμπη απο το σχολειο που δεν αντιδρα στο fb , δεν εχει καμμια δραστηριοτητα  αλλα  εκανε μονο account για να βλεπει μονο τι κανουν οι αλλοι .

Επισης δεν εχω κανει add  ουτε την  mary poppins και αλλα αντικοινωνικα σκουπιδια με ψευδωνυμα και ψευτικες φωτος  ουτε τις  θεογκομενες  στα προφιλ  με 2 φωτογραφιες ανεβασμενες που απο πισω ειναι ο νταλικιερης/κουτσομπολης κ.ο.κ

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Δεν εχω   kanei  add ουτε την θεια μου , ουτε την μανα μου και ουτε τον Μπαμπη απο το σχολειο που δεν αντιδρα στο fb , δεν εχει καμμια δραστηριοτητα  αλλα  εκανε μονο account για να βλεπει μονο τι κανουν οι αλλοι .Επισης δεν εχω κανει add  ουτε την  mary poppins και αλλα αντικοινωνικα σκουπιδια με ψευδωνυμα.

Το ότι δεν τους κάνεις add εσύ δεν σημαίνει ότι είναι η σαβούρα και τα σκουπίδια του κάθε κοινωνικού μέσου. Έχουν κι αυτοί δικαίωμα να το χρησιμοποιούν για όποια δραστηριότητα θέλουν. 
Βάλε όποιους θέλεις στο προφίλ σου αλλά δεν χρειάζεται να αναφέρεσαι σε "σαβούρα" για μεγάλους ανθρώπους που είναι οι μανάδες, οι θείες κτλ.
Επίσης τι σχέση έχουν αυτοί που αναφέρεις με την είδηση, εκεί μιλάει για ψεύτικους λογαριασμούς και bots;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, krang είπε

Το ότι δεν τους κάνεις add εσύ δεν σημαίνει ότι είναι η σαβούρα και τα σκουπίδια του κάθε κοινωνικού μέσου. Έχουν κι αυτοί δικαίωμα να το χρησιμοποιούν για όποια δραστηριότητα θέλουν. 
Βάλε όποιους θέλεις στο προφίλ σου αλλά δεν χρειάζεται να αναφέρεσαι σε "σαβούρα" για μεγάλους ανθρώπους που είναι οι μανάδες, οι θείες κτλ.
Επίσης τι σχέση έχουν αυτοί που αναφέρεις με την είδηση, εκεί μιλάει για ψεύτικους λογαριασμούς και bots;

Ημουν πολυ σαφης σε οτι ειπα οπως ημουν σιγουρος πως θα εχανα τον χρονο μου απαντωντας σου διοτι δεν καταλαβες ουτε τα μισα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Ημουν πολυ σαφης σε οτι ειπα οπως ημουν σιγουρος πως θα εχανα τον χρονο μου απαντωντας σου διοτι δεν καταλαβες ουτε τα μισα ...

Έχω καταλάβει εδώ και καιρό dont worry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, krang είπε

Έχω καταλάβει εδώ και καιρό dont worry.

Α οκ εισαι στο fan club μου  και εσυ, καταλαβα ετσι εξηγειται .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, gnsX είπε

Ανέβαζαν οι φίλοι τους μη ποιοτικές φωτογραφίες στο Facebook αλλά οι ίδιοι φίλοι ανεβάζουν ποιοτικές στο Instagram?

οχι ακριβώς, απλώς με το instagram γλιτώνεις απο διάφορες άχρηστες αναρτήσεις απο διάφορα sites, μουσικές αναρτήσεις του στυλ παντελίδη, την κυρα Μαριγούλα απο το χωριό που της έκανε ο εγγονός της λογαριασμό και σου στέλενει χαιρετίσματα και σου λέει οτι στέλνει αυγά για το παιδί μέσω timeline... 

Για να μη μιλήσω για τους ιούς που στέλνουν ολη την ώρα τσόντες σε όλους τους "φιλους" και το βλέπει η κυρα Μαριγούλα και ρωτάει την μάνα μου στο τηλέφωνο γιατί ο γιος της είναι τσοντάκιας...

Επεξ/σία από NorgeMan
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πιο απλό το Instagram, ανεβάζει μια φωτογραφία βάζει και μια τοποθεσία άμα θέλει και τέλος. Επίσης ένα follow κάνει κάποιος άμα σε δεχτεί καλώς, βλέπεις τα πάντα. Υπάρχουν και βλάκες που βάζουν διάφορες εικόνες με γράμματα τους οποίους σβήνω ή πατάω σιγαση.

Τώρα για τα bots πάντοτε υπήρχαν και πολλοί τα δουλεύουν όταν χτυπάνε πόρτες για να διαφημίσουν βλακείες, ροφήματα, ρολόγια φτηνά, κρέμες, μαγιό, ρούχα των 20€ κτλπ.

Ελπίζω να τα φάνε γιατί έχει καταντήσει μια βλακεία και μισή.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ξερω οτι ολα τα λιγουρια εχουν μεταφερθει προς instagram γτ πλεον το καθε ξεκ@λο δεν ανεβαζει φωτο με τον κωλο εξω στο φβ γτ εχει την θεια απο το χωριο κ τον μπαρμπα απο τα Γιαννενα..

 

κ ετσι τα ανεβαζουν και ψαχνονται στο insta πλεον γτ το fb ειναι μπαναλ κ ξεπερασμενο ενω το ινστα τους δινει την δυνατοτητα να ανεβαζουν καλλιτεχνικα τον κωλο τους..

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...