Προς το περιεχόμενο

Σετ Πολύπριζο Ασφαλείας 5 Θέσεων Crystal Audio CP5-1300-70 + Μονόπριζο Ασφαλείας Crystal Audio CP1-1300-70 14.9 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια φορά πήρα Cristal audio και μου κάηκε. Από τότε μόνο APC, έχω 3  APC PH6VT3-GR πολλά χρόνια τώρα. Σε ένα από αυτά μάλιστα έπεσε νερό πάνω του, δεν κάηκε τίποτα από ότι ήταν συνδεδεμένο(απλά έκλεισαν οι συσκευές) και αυτό μόλις στέγνωσε δούλευε κανονικά. Τα νέα μοντέλα δεν τα έχω δοκιμάσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, jmirko15 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Ποια είναι η διαφορά PM5 με PM5V; Thanks!

 

7 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Έχει προστασία για τηλεόραση.

Τα «V» έχουν προστασία και για ομοαξονικά καλώδια τηλεόρασης... στην περίπτωση που περάσει ρεύμα κεραυνού από την κεντρική κεραία και τα «VT» έχουν προστασία και για τηλεφωνική γραμμή, για να μην σου καεί  το ρούτερ ή το τηλ σου.

Ανεβαίνεις βέβαια σε χρήματα…

Επεξ/σία από bromiaris
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, bromiaris είπε

Τα «V» έχουν και προστασία και για ομοαξονικά καλώδια τηλεόρασης... στην περίπτωση που περάσει ρεύμα κεραυνού από την κεντρική κεραία και τα «VT» έχουν προστασία και για τηλεφωνική γραμμή, για να μην σου καεί  το ρούτερ ή το τηλ σου.

Ανεβαίνεις βέβαια σε χρήματα…

1eu παραπάνω το είχε αλλά δεν το χρειάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, drpain είπε

Πειραζει αν το παρω για να συνδεω υπολογιστη-οθονη-περιφερειακα με το UPS που εχω ηδη? ή δεν εχει νοημα?

Άμα έχεις UPS δεν έχει νόημα να το συνδέσεις....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωρινά μη διαθέσιμο.  Έχω δυο και περιμένουν για παραλαβή. Αν τα θέλει κανείς από νότια προάστια  ή καθόλοτο μηκος της εθνικής για παραλαβή pm αλλιώς ακυρώνω το απόγευμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν ρε παιδιά με τα vs σε κάθε θέμα. Έχει διαφορά να πει κάποιος την άποψή του από το να πεί ότι είναι σκουπίδι. 

Αγαπάμε Ζαχαρή και ήθελα να πάρω για να ανανεώσω τα παλιά που είχα οπότε χτύπησα και εγώ 2 αφού έχουν την εγγύηση Ζαχαρής! :-)

Ο συμφορουμίτης που ανέφερε για το νερό, απλά έτυχε. Αν και μέχρι και τα φθηνά έχουν πλαστικά ασφάλεια ώστε να μην μπαίνουν σκόνες και στην χειρότερη υγρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Itsme.pit είπε

Μη διαθέσιμο σε μαύρο 

Ήθελα μαύρο και πετάχτηκα σε ένα γερμανό και ζήτησα 2 μαύρα και θα τα φερουν από τα κεντρικά. Εννοείται στην τιμή της προσφοράς.

Αν έχετε κάποιον κοντά περάστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, IcemanGr71 είπε

Άμα έχεις UPS δεν έχει νόημα να το συνδέσεις....

Εάν τοποθετήσουμε το πολύμπριζο στο ups έτσι ώστε να έχουμε περισσότερες διαθέσμες πρίζες; (τηρώντας ωστόσο το όριο των watt του ups). Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, lofter είπε

Εάν τοποθετήσουμε το πολύμπριζο στο ups έτσι ώστε να έχουμε περισσότερες διαθέσμες πρίζες; (τηρώντας ωστόσο το όριο των watt του ups). Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Όχι... μπορείς λογικά... Το ίδιο έχω κάνει και εγώ... 😀😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...