Προς το περιεχόμενο

Xbox one S 1TB + παιχνιδι ή 2ο χειριστηριο, 169€ τελικη τιμη [ΤΕΛΟΣ]


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Capt.staros είπε

Καλα παμε , ελαβα το μαιλ επιβεβαιωσης αλλα δεν ειχε tracking οποτε θα υην φαμε την εβδομαδα.

Μόλις το έλαβα και εγώ. Δεξιά θα δεις ότι αναγράφει τον κωδικό από UPS με το tracking

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, teoqq είπε

Μόλις το έλαβα και εγώ. Δεξιά θα δεις ότι αναγράφει τον κωδικό από UPS με το tracking

Το δικό μου έρχεται απο Ολλανδία 🤔

Προγραμματισμένη παράδοση την Τετάρτη λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα , εκανα ολη την διαδικασια πληρωμης μεσω paypal , δεν μου εχει παρει λεφτα ακομη  και ειναι σε κατασταση Pending . Λογικα θα μου τραβηξει τα λεφτα οταν ειναι ετοιμο προς αποστολη, σωστα; 

Στα 189 με 2  τηλεχειριστήρια , που συνδεονται στο PC αμεσως χωρις settings , και για 4k 60fps player , νομιζω οτι ειναι μια πολλη καλη προσφορα black friday . 

Επισης τυχεροι οσοι το πηραν στα 169 ευρω. 

Υπαρχει καποιος ο οποιος το παρελαβε; (χλωμο ειναι νωρις) 

Επεξ/σία από bas.lambri
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη για την χαζή ερωτηση αλλα αναρρωτιέμαι 

στον γερμανο με 1 παιχνίδι η 2ο χειριστηριο στην ιδια τιμη δεν παιζει? (υπολογιζοντας την επιστροφή) βγαινει 214-42,8=171,2 και το παιρνεις αμεσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι σου επιστρεφει τα 42,8 στην καρτα της eurobank και μπορεις  να τα χρησιμοποιησεις σε σουπερμαρκετ βενζινη κτλ..

εννοειται πως η αγορα πρεπει να γινει με καρτα της eurobank

Επεξ/σία από supermarioarv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, bas.lambri είπε

Καλησπερα , εκανα ολη την διαδικασια πληρωμης μεσω paypal , δεν μου εχει παρει λεφτα ακομη  και ειναι σε κατασταση Pending . Λογικα θα μου τραβηξει τα λεφτα οταν ειναι ετοιμο προς αποστολη, σωστα; 

Στα 189 με 2  τηλεχειριστήρια , που συνδεονται στο PC αμεσως χωρις settings , και για 4k 60fps player , νομιζω οτι ειναι μια πολλη καλη προσφορα black friday . 

Επισης τυχεροι οσοι το πηραν στα 169 ευρω. 

Υπαρχει καποιος ο οποιος το παρελαβε; (χλωμο ειναι νωρις) 

Σωστά καθώς και εγώ αυτό παρατήρησα χθες. Μου έκανε "κράτηση" το paypal την πληρωμή μόλις έκανα την παραγγελία και μετά από 1-2 ημέρες μου τα τράβηξε κανονικά όπου τότε μου ήρθε και το mail ότι η παραγγελία προχωράει κανονικά μαζί με το tracking number από UPS.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, teoqq είπε

Σωστά καθώς και εγώ αυτό παρατήρησα χθες. Μου έκανε "κράτηση" το paypal την πληρωμή μόλις έκανα την παραγγελία και μετά από 1-2 ημέρες μου τα τράβηξε κανονικά όπου τότε μου ήρθε και το mail ότι η παραγγελία προχωράει κανονικά μαζί με το tracking number από UPS.

Δεν μου άλλαζε την χώρα απ ότι παρατήρησα. Έκανα 2-3 refresh και τελικά τα κατάφερα και προχώρησε κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...