Προς το περιεχόμενο

Xbox one S 1TB + παιχνιδι ή 2ο χειριστηριο, 169€ τελικη τιμη [ΤΕΛΟΣ]


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η διεύθυνση βρίσκεται σε απομακρυσμένη περιοχή όπου δεν γίνονται καθημερινές παραδόσεις. / Η παράδοσή σας επαναπρογραμματίστηκε για την επόμενη εργάσιμη ημέρα.

Τσ τσ, σιγά ρε παιδιά δεν είμαστε και στα σύνορα ... 😂😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα και άνοιξα το κουτί.

Όταν έβγαλα από τη συσκευασία την κονσόλα άκουσα ένα θόρυβο σαν έχει φύγει κάτι από μέσα και να κάνει βόλτες. Μετά από 4-5 "γυρίσματα" την κονσόλα κατάφερα να το φέρω στο κομμάτι που είναι διάτρητο και τελικά με ένα φακό είδα ότι είναι μια μικρή βιδούλα ... Τώρα τους μαμάς  ή δεν του μαμάς; Δεν έχω ανοίξει ακόμα το κουτί που έχει τα κοντρολ κτλπ γιατί σκέφτομαι πως να προχωρήσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, teoqq είπε

Μόλις παρέλαβα και άνοιξα το κουτί.

Όταν έβγαλα από τη συσκευασία την κονσόλα άκουσα ένα θόρυβο σαν έχει φύγει κάτι από μέσα και να κάνει βόλτες. Μετά από 4-5 "γυρίσματα" την κονσόλα κατάφερα να το φέρω στο κομμάτι που είναι διάτρητο και τελικά με ένα φακό είδα ότι είναι μια μικρή βιδούλα ... Τώρα τους μαμάς  ή δεν του μαμάς; Δεν έχω ανοίξει ακόμα το κουτί που έχει τα κοντρολ κτλπ γιατί σκέφτομαι πως να προχωρήσω..

Στείλε ms κατευθείαν. Είναι δυνατοί σε αυτό το κομμάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ, τα παλικάρια όντως στο Support chat μίλησαν απευθείας χωρίς αναμονή.

Το θέμα είναι ότι έριξαν την απόφαση σε εμένα γιατί μου μίλησαν για επιστροφή πίσω για να το δουν αυτοί και να κάνουν την αλλαγή. Αν κάποιος έχει κάνει επιστροφή ας με πει 2-3 πράματα.

Η φάση είναι ότι το βλέπω καθαρά ότι είναι μια μικρή βιδούλα.. αλλά το ρισκάρεις καινούργιο κουτί να το κρατήσεις?! ξενέρωσα λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, teoqq είπε

Χμμμ, τα παλικάρια όντως στο Support chat μίλησαν απευθείας χωρίς αναμονή.

Το θέμα είναι ότι έριξαν την απόφαση σε εμένα γιατί μου μίλησαν για επιστροφή πίσω για να το δουν αυτοί και να κάνουν την αλλαγή. Αν κάποιος έχει κάνει επιστροφή ας με πει 2-3 πράματα.

Η φάση είναι ότι το βλέπω καθαρά ότι είναι μια μικρή βιδούλα.. αλλά το ρισκάρεις καινούργιο κουτί να το κρατήσεις?! ξενέρωσα λίγο

λογικό να ξενερώσεις, εγώ θα το έστελνα πίσω και θα απαιτούσα και τα μεταφορικά δικά τους.

η βίδες κάπου μπαίνουν δεν είναι για να κάνουν βόλτα μέσα στην κονσόλα 😃 που ξέρεις τώρα εσύ από που έφυγε και τι θα γίνει μελοντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φαντάζομαι όπου κάπου μπαίνουν. Εδώ μπήκα και έψαξα να δω βιντεο που ανοίγουν την κονσόλα (όχι για να βάλω χέρι να την ανοίξω εγώ) για να δω τι βίδες έχει μέσα γιατί την βλέπω καθαρά την καριόλα βίδα..Τεσπα με είπα να πάρω τηλ στο κέντρο της ms store στην Ελλάδα για να με πουν την διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

λογικό να ξενερώσεις, εγώ θα το έστελνα πίσω και θα απαιτούσα και τα μεταφορικά δικά τους.

Tα μεταφορικά για επιστροφές τα αναλαμβάνουν αυτοί ούτως ή άλλως.

15 λεπτά πριν, teoqq είπε

Το φαντάζομαι όπου κάπου μπαίνουν. Εδώ μπήκα και έψαξα να δω βιντεο που ανοίγουν την κονσόλα (όχι για να βάλω χέρι να την ανοίξω εγώ) για να δω τι βίδες έχει μέσα γιατί την βλέπω καθαρά την καριόλα βίδα..Τεσπα με είπα να πάρω τηλ στο κέντρο της ms store στην Ελλάδα για να με πουν την διαδικασία.

Νομίζω η διαδικασία είναι: Πας στη σελίδα που αγόρασες, στο ιστορικό αγορών, ζητάς επιστροφή και σου βγάζει ένα label της ups. Το κολάς σε ένα κουτί, βάζεις μέσα το xbox, παίρνεις τη UPS τηλέφωνο και έρχονται και το παίρνουν απ'το σπίτι σου.

Επεξ/σία από saxos55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...