Προς το περιεχόμενο

Xbox one S 1TB + παιχνιδι ή 2ο χειριστηριο, 169€ τελικη τιμη [ΤΕΛΟΣ]


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, teoqq είπε

Βόλτες στην Ευρώπη κάνει η κονσόλα μας. Στην Ιταλία και συγκεκριμένα στο Μιλάνο το βλέπω τώρα, μάλλον για shopping πήγε 😄

Αυτή είναι η διαδρομή για οδική αποστολή. Δευτέρα Αθήνα;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, teoqq είπε

Βόλτες στην Ευρώπη κάνει η κονσόλα μας. Στην Ιταλία και συγκεκριμένα στο Μιλάνο το βλέπω τώρα, μάλλον για shopping πήγε 😄

Παρέα έρχονται. Πήγε πριν την Ιταλία και μια από Γερμανία να δει τι καιρό κάνει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, greed είπε

Παρέα έρχονται. Πήγε πριν την Ιταλία και μια από Γερμανία να δει τι καιρό κάνει :P

Είσαστε γρήγοροι. Εμένα το δείχνει Ολλανδία. Αν μπείτε στον λογαριασμό σας στην Microsoft φαίνεται η κονσόλα και ο σειριακός της. Εγγύηση μου δίνει μέχρι 24/1/2021 και δίπλα δίνει και το tracking ups. Οργανωμένοι μπορώ να πω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, teoqq είπε

 😄

Ξέρετε σε περίπτωση που χάσουμε για το Χ,ψ λόγο την παραλαβή που είναι Τετάρτη την διαδικασία;

Φοβάμαι μη και δεν βρούν την οικία μου καθώς τα νούμερα είναι ότι ναναι. Τα έχουν αλλάξει δηλαδή έχοντας βάλει καινούργια αλλά οι μάγκες έχουν αφήσει και τα παλιά... Οπότε υπάρχουν δίπλα νούμερα στη περιοχή μου..

Παίρνουν τηλέφωνο;

Επεξ/σία από greed
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greed είπε

Ξέρετε σε περίπτωση που χάσουμε για το Χ,ψ λόγο την παραλαβή που είναι Τετάρτη την διαδικασία;

Φοβάμαι μη και δεν βρούν την οικία μου καθώς τα νούμερα είναι ότι ναναι. Τα έχουν αλλάξει δηλαδή έχοντας βάλει καινούργια αλλά οι μάγκες έχουν αφήσει και τα παλιά... Οπότε υπάρχουν δίπλα νούμερα στη περιοχή μου..

Παίρνουν τηλέφωνο;

UPS δεν είναι; Τηλέφωνο και κανονίζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greed είπε

Ξέρετε σε περίπτωση που χάσουμε για το Χ,ψ λόγο την παραλαβή που είναι Τετάρτη την διαδικασία;

Φοβάμαι μη και δεν βρούν την οικία μου καθώς τα νούμερα είναι ότι ναναι. Τα έχουν αλλάξει δηλαδή έχοντας βάλει καινούργια αλλά οι μάγκες έχουν αφήσει και τα παλιά... Οπότε υπάρχουν δίπλα νούμερα στη περιοχή μου..

Παίρνουν τηλέφωνο;

Το πιο πιθανό είναι να σε παρουν τηλ παρά να μπουν στην διαδικασία να παραδώσουν. (Το παλικάρι απ την διανομή  εννοώ). Σε κάθε περίπτωση όταν σου δείξει το tracking πως είναι σε διανομή και δεν παραλάβεις κάνε τους ένα τηλέφωνο το βραδάκι... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε πάρουν αυτοί. Με ελτα courier μου έρχονται απ έξω εμένα. εύκολο να το βρεις. Όποιο είναι στην γειτονιά σου θα το λέει στις πληροφορίες παράδοσης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ups ο,τι έχει έρθει ήταν έξω από το σπίτι... Και μια φορά που άργησα να ανοίξω, με κάλεσε ενώ ήταν ήδη έξω από το σπίτι και αφού είχε χτυπήσει το κουδούνι... Η μόνη διαφορά με τις υπόλοιπες μεταφορικές ήταν η ώρα παράδοσης.. συνήθως νωρίς το απόγευμα.. 4-5 η ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/11/2018 στις 10:00 ΜΜ, gamma_ray είπε

Το δικό μου έρχεται απο Ολλανδία 🤔

Προγραμματισμένη παράδοση την Τετάρτη λέει...

Φίλε μου, αν παραλάβεις αύριο ενημέρωσε μας γιατί από το tracking ακόμα στο ΜΙλάνο το βλέπω εγώ.. και μου έχει σαν ημερομηνία στις 29/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...