Προς το περιεχόμενο

Nike site -30% στα εκπτωτικα


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, PhoenixV23 είπε

Παίδες αναφέρει πουθενά μέχρι πότε θα ισχύει ο κωδικός; Μέχρι τώρα πάντα το ανέφεραν αλλά αυτή τη φορά δεν βρίσκω κάτι.

nike.png.79e48e9fc652283f2dc86def57fb4cf2.png

Έτσι πως το γράφει είναι σα να είναι μόνο για σήμερα

(Λέει: Πότε; όχι Από πότε;)

Επεξ/σία από saxos55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα μέλη το δίνει μια μέρα νωρίτερα. Μόνο σήμερα. Από αύριο έτσι πως το γράφει θα έχουν πρόσβαση όλοι (δηλαδή ακόμα και αν γραφτείς)

Λογικά δεν έχει όριο, είναι μέχρι να εξαντληθούν τα αποθέματα. Ή να περάσει σίγουρα το Black Friday. Πάντως ήδη αρχίζουν να λείπουν νούμερα, όπως πάντα σε τέτοιες ενέργειες δεν είναι να το πολυσκέφτεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Fotia είπε

Το πιο πιθανό έχουν μικρά νούμερα .Δεν είναι πρώτη φορά που γίνεται .

Αυτά που κοίταζα εγώ είχαν ποικιλία, απλά δεν ήταν όλα τα χρώματα διαθέσιμα με έκπτωση... και σε κάποια αν και έδειχνε να έχει απόθεμα κτλ, δεν με άφηνε να τα βάλω καλάθι.

Ευχαριστώ πάντως τον TS, τσίμπησα τα Pegasus 35 με 58,78€ :D

edit: Επίσης απλά έβαλα το κουπόνι, χωρίς εγγραφή κτλ, ούτε στοιχεία δεν έδωσα, τα πήρε απ'το Paypal απευθείας.

Επεξ/σία από Zaknafein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, saxos55 είπε

Για τα μέλη το δίνει μια μέρα νωρίτερα. Μόνο σήμερα. Από αύριο έτσι πως το γράφει θα έχουν πρόσβαση όλοι (δηλαδή ακόμα και αν γραφτείς)

Λογικά δεν έχει όριο, είναι μέχρι να εξαντληθούν τα αποθέματα. Ή να περάσει σίγουρα το Black Friday. Πάντως ήδη αρχίζουν να λείπουν νούμερα, όπως πάντα σε τέτοιες ενέργειες δεν είναι να το πολυσκέφτεσαι.

Έχεις δίκιο, θα πάω για τα Kyrie σε άσπρο χρώμα. Έλεγα να περιμένω μήπως βάλει σε έκπτωση και τα μαύρα που μ'αρέσουν περισσότερο, αλλά στην τιμή αυτή μάλλον δεν είναι να περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Ξέρει κανείς σε σχέση με άλλα παπούτσια αν τα νούμερα είναι παρόμοια; ή πρέπει να παραγγείλει κάποιος μεγαλύτερο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kalogero είπε

Παιδιά 

Πήγα στην Πειραιώς στο στοκ της Nike και έχει όλα τα πράγματα -30% 

ειναι ήδη εκπτωτικά ... και προσθέτει και το - 30...

Και στο MacArthur στα Σπατα παίζει αυτό ..

σούπερ τιμές !

Και στο OneSalonika -30% στο ταμειο στα Νικε

1 ώρα πριν, dimxyp είπε

Να ρωτήσω... παρήγγειλα και εγώ τα ίδια... γενικά στη Nike φοράω 46... έχω ακούσει ότι τα συγκεκριμένα είναι λίγο στενά (σε φάση να χρειάζεσαι μεγαλύτερο νούμερο).. ξέρεις αν ισχύει?

δεν εχω δοκιμασει ποτε μου Huarache απλα ξερω οτι σε ολα τα Νικε ( εκτος Air Force 1  ) φοραω 45. Μην σε νοιαζει τοσο μπορεις να το βολεψεις με λεπτη η χονδρη καλτσα, με τον καιρο θα ανοιξουν και λιγο

24 λεπτά πριν, outnumb είπε

Περίοδος ισχύος κωδικού:

Screenshot_2018-11-21-16-51-54.png

δεν μπορουσα να το βρω πουθενα για να το βαλω thanks!

38 λεπτά πριν, Zaknafein είπε

Αυτά που κοίταζα εγώ είχαν ποικιλία, απλά δεν ήταν όλα τα χρώματα διαθέσιμα με έκπτωση... και σε κάποια αν και έδειχνε να έχει απόθεμα κτλ, δεν με άφηνε να τα βάλω καλάθι.

Ευχαριστώ πάντως τον TS, τσίμπησα τα Pegasus 35 με 58,78€ :D

edit: Επίσης απλά έβαλα το κουπόνι, χωρίς εγγραφή κτλ, ούτε στοιχεία δεν έδωσα, τα πήρε απ'το Paypal απευθείας.

και εγω εβαλα στο ματι τα pegasus σκετο μαυρο αλλα με κερδισε  το huarache :D

32 λεπτά πριν, sokelas είπε

Καλησπέρα.

Ξέρει κανείς σε σχέση με άλλα παπούτσια αν τα νούμερα είναι παρόμοια; ή πρέπει να παραγγείλει κάποιος μεγαλύτερο; 

σχεδον ολα ειναι true to size μονο στα Air Force 1 θελει μισο κατω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεπαραδιάστηκα: 140€ για τρία ζευγάρια παπούτσια μεταξύ των οποίων και τα gazele. Έτσουξε αλλά το απόλαυσα.

PS: Κλειδώστε το νήμα των προσφορών, δεν θα μείνει σάλιο... :p

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...