Προς το περιεχόμενο

Nike site -30% στα εκπτωτικα


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Δεν μου δεχεται τον κωδικο "CLEAR30" εμενα.

 

5 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Ειναι η ιδεα μου η μας δουλευουν; Πριν εμπαινα και ελεγε αρχικη τιμη, σβυσμενη και μειωμενη διπλα πανω στην οποια εμπαινε το 30%.

Τωρα εχει μονο 1 τιμη.

Μόλις δοκίμασα από κινητό. Και εκπτωτικές τιμές έχει σε πάρα πολλά προϊόντα (με διαγραμμένη την αρχική) και δέχεται τον κωδικό. Δεν ξέρω τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα


Παλευω να παρω ενα ζευγαρι παπουτσια απο το μεσημερι. Ενω δειχνει να υπαρχει το νουμερο που θελω μου λεει οτι το εχει καποιος στο καλαθι του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsakitsan95 είπε


Παλευω να παρω ενα ζευγαρι παπουτσια απο το μεσημερι. Ενω δειχνει να υπαρχει το νουμερο που θελω μου λεει οτι το εχει καποιος στο καλαθι του. 

Tο ιδιο ακριβως και μ'εμενα με δυο ζευγαρια κιολας κι εκτος αυτου στο τελευταιο βημα της πληρωμη μου εβγαζε error με εναν τεραστιο κωδικο.

Και μετα επι 2 ωρες καποιος αλλος τα εχει στο καλαθι.

Τελικα κουραστηκα και τσιμπησα μονο ενα ζευγαρι απο τα 3 που ειχα βρει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Ειναι η ιδεα μου η μας δουλευουν; Πριν εμπαινα και ελεγε αρχικη τιμη, σβυσμενη και μειωμενη διπλα πανω στην οποια εμπαινε το 30%.

Τωρα εχει μονο 1 τιμη.

Μειωμενη τιμη εχει μονο στις προσφορες(και πανω εκει αφαιρει και το 30% με τον κωδικο).Υπαρχουν και παπουτσια χωρις προσφορα με κανονικη τιμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, saxos55 είπε

Μόλις δοκίμασα από κινητό. Και εκπτωτικές τιμές έχει σε πάρα πολλά προϊόντα (με διαγραμμένη την αρχική) και δέχεται τον κωδικό. Δεν ξέρω τι παίζει.

Μαλλον δεν συγκαταλεγοταν στην προσφορα αυτο που ειχα επιλεξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Tο ιδιο ακριβως και μ'εμενα με δυο ζευγαρια κιολας κι εκτος αυτου στο τελευταιο βημα της πληρωμη μου εβγαζε error με εναν τεραστιο κωδικο.

Και μετα επι 2 ωρες καποιος αλλος τα εχει στο καλαθι.

Τελικα κουραστηκα και τσιμπησα μονο ενα ζευγαρι απο τα 3 που ειχα βρει.

Και εγω τα ίδια. Μου έλεγε οτι δεν ειναι διαθέσιμο πλέον το προιόν ενω είχε το νούμερο μου. Μόλις κατάφερα να κάνω τη παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kraken92 είπε

Και εγω τα ίδια. Μου έλεγε οτι δεν ειναι διαθέσιμο πλέον το προιόν ενω είχε το νούμερο μου. Μόλις κατάφερα να κάνω τη παραγγελία.

Eγω με τιποτα πηρα ενα τα παρατησα και πηγα adidas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, giannhs.m είπε

Παιδιά να κάνω μια ερωτηση δεν μου εχει ερθει mail επιβεβαιωσης ακομα εχει ερθει σε εσας ? 

Σε μένα ναι. 10 λεπτά μετά τη παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια !

Ειχε κανεις προβλημα με το σαιτ ;

Εκανα παραγγελια πηγα μετα να ξανα μπω και...
 

Access Denied

You don't have permission to access "http://www.nike.com/gr/t/%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%84%CF%83%CE%B9-air-max-deluxe-XXXh2k/AJ7831-300" on this server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγνώμη αν δεν συνάδει με το νήμα να διαγραφεί. 

Έκανα παραγγελία και την ακύρωσα για να κάνω άλλη μεγαλύτερη. Μου ήρθε μέιλ ακύρωσης και λέει πως αν πλήρωσα με πιστωτική το ποσό δεν έχει χρεωθεί. Μπαίνω όμως winbank και βλέπω πως έχει χρεωθεί. Θα μου επιστραφούν σε κάνα δύο εργάσιμες ή να επικοινωνήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα και πολλές ευχαριστίες στον ts!

κανονικότατα λειτουργεί το σύστημα. λίγο πριν έβαλα παραγγελία (απωθημένα Pegasus!!) και σε 10' ήρθε το email επιβεβαίωσης.

παραλαβή 03/12 και δωρεάν μεταφορικά και αντικαταβολή!

Πάντα τέτοια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sta2 είπε

Παιδιά συγνώμη αν δεν συνάδει με το νήμα να διαγραφεί. 

Έκανα παραγγελία και την ακύρωσα για να κάνω άλλη μεγαλύτερη. Μου ήρθε μέιλ ακύρωσης και λέει πως αν πλήρωσα με πιστωτική το ποσό δεν έχει χρεωθεί. Μπαίνω όμως winbank και βλέπω πως έχει χρεωθεί. Θα μου επιστραφούν σε κάνα δύο εργάσιμες ή να επικοινωνήσω;

Μάλλον απλά το δεσμευσαν, υπομονή 1-2 μέρες και μετά βλέπεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...