Προς το περιεχόμενο

Nike site -30% στα εκπτωτικα


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, dimo69 είπε

Με αντικαταβολη μππρεις να τα ανοιξεις για α τα τσεκαρεις ή να τα δοκιμασεις πριν πληρωσεις?

Όχι φίλε μου.. Αν δεν είσαι σίγουρος για κάποιο μέγεθος η καλύτερη επιλογή που έχεις είναι να το δοκιμάσεις σε κάποιο κατάστημα και μετά να το παραγγείλεις. Όχι και πολύ τίμιο, αλλά αυτό μπορείς να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, giannhs.m είπε

Παιδιά να κάνω μια ερωτηση δεν μου εχει ερθει mail επιβεβαιωσης ακομα εχει ερθει σε εσας ? 

Από χθες η 1η παραγγελία και ήρθε το e-mail τα ξημερώματα. Οπότε μάλλον θα σου έχει έρθει. Κοίτα στα Εισερχόμενα στις Προσφορές εισερχομένων

3 ώρες πριν, nikosp11 είπε

Παραγγελια χτες, τη δεχτηκε κανονικα, ηρθε μειλ απο paypal, αλλα δεν εχει ερθει ακομα μειλ απο nike.

Κοίτα στις Προσφορές των εισερχομένων. Εκεί είχε έρθει σε μένα και όχι στην κεντρική σελίδα των εισερχομένων

 

1 ώρα πριν, dimo69 είπε

Με αντικαταβολη μππρεις να τα ανοιξεις για α τα τσεκαρεις ή να τα δοκιμασεις πριν πληρωσεις?

 

Πήρα σήμερα το πρωί τηλέφωνο να αλλάξω μέγεθος και μου είπαν κάνε άλλη παραγγελία και όταν έρθουν της 1ης παραγγελίας τα πράγματα να κάνετε άρνηση παραλαβής !!! Μα τους είπα πως είναι πιο πρακτικό να ακυρώσουν έστω την παραγγελία για να μην έρθουν και μου είπαν πως δεν γίνεται !!!! Είπα να τα ανοίξω όταν έρθουν να τα δοκιμάσω και μου είπαν πως δεν γίνεται. Μου πρότειναν λοιπόν να κάνω άλλη παραγγελία και να μην δεχτώ παραλαβή από τον courier και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα !!!

Επεξ/σία από Giannisvtc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, dimo69 είπε

Εχει αγορασει κανεις τα adidas iniki ή I-5923?τι παιζει σε νουμερο?

Γενικα σε adidas φοραω 43.

παρε ~ενα νουμερο μεγαλυτερο.  ειναι γραμμη σαν τα nmd περιπου. υποψιν αυτα παιζουν και στα adidas factory stores γυρω στα 60€ τωρα οποτε αν εισαι κοντα περνα μια βολτα

Επεξ/σία από kamennos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερα πηγα στα Νικε και τα δοκιμασα, πολυ κακως ακουσα οσους λεγανε οτι ειναι στενα και μισο η και 1 ολοκληρο νουμερο πανω. Το 45 που φοραω σε ολα τα Νικε μου εκανε τελεια, πηρα 45 και 45.5 οποτε τωρα επιστροφη... 

Για να βοηθησω με τα Huarache οποιον θελει να αγορασει, φοραω σε αυτα 45 ( Air Max 2.0 Ultra, Lunarepic Low Flyknit 2, Free RN 2017 Flyknit, Air Force Ultraforce ) και στα Air Force 1 ( 44.5  ). Ultraboost 4.0 ( 45 και 1/3 --- UK 10.5 ) 

Επεξ/σία από MessatsuRoku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, hateuall είπε

γνωριζει καποιος με ποια μεταφορικη συνεργαζεται η nike στην ελλαδα;;

UPS περσι.

8 λεπτά πριν, MegalosVeziris είπε

Κανα σοβαρο παπουτσι θα αγορασουμε σε προσφορα? Εννοώ Adidas Boost

Τα ultraboost σε προσφορα δεεεν θα τα βρεις συντομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...