Προς το περιεχόμενο

Nike site -30% στα εκπτωτικα


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαρχία έρχεται με Γενική.

Εμφανίζεται και σε μένα το παραπάνω μήνυμα. Λογικά είτε δεν παραδόθηκαν έγκαιρα στις 29 του μήνα απο τη Ups τα δέματα ώστε να παραλάβουμε στις 30, είτε το φειλαρε η Γενική. Πονταρω τα λεφτά μου στο δεύτερο.

Παραλαβή αύριο ή Δευτέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως τη UPS με την οποία στέλνει η Nike τη λες και τραγική. Έχει έρθει η παραγγελία μου από Τετάρτη και θέλουν να με δεσμεύσουν μία καθημερινή 12.00-17.00 να μείνω σπίτι να την περιμένω. Καταστήματα δεν έχουν παρά μόνο μία αποθήκη στο Κορωπί αν θυμάμαι καλά και σου λένε, πες μου αν δεν είσαι σπίτι που θα είσαι να στο φέρω εκεί. Εγώ που είμαι στη γύρα δηλαδή, άντε γεια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρελαβα εχτες και μου ειχαν δωσει ημερομηνια για δευτερα. Εξαιρετικη η nike τα παπουτσια ηταν σε εξαιρετικη τελεια κατασταση αφορετα ακομα και για δοκιμη εννοω, το λεω γιατι εχω παραλαβει και παπουτσια που ειχαν δοκιμαστει και μπορουσες να το καταλαβεις. Ευχαριστω και παλι τον ή την παλικαρι που αποκαλυψε την προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, berny είπε

Δεν το δέχεται το κουπόνι της πρώτης σελιδας μαλλον τελειωσε η προθεσμία

Μπορεί να το δέχεται του χρόνου στην επόμενη Black Friday 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες έχω πρόβλημα

στο site της ups λένε πώς τα παπούτσια ειναι προγραμματισμένα για πέμπτη (6/12) 

την παρασκευή με πήρανε τηλέφωνο, ενώ στο κινητό δεν βλέπω καμία κλήση. 

Με ποια εταιρια συνεργάζονται; Ελτα; 

έχει γίνει το ίδιο και με κάποιον απο εδώ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Zus είπε

Πάντως τη UPS με την οποία στέλνει η Nike τη λες και τραγική. Έχει έρθει η παραγγελία μου από Τετάρτη και θέλουν να με δεσμεύσουν μία καθημερινή 12.00-17.00 να μείνω σπίτι να την περιμένω. Καταστήματα δεν έχουν παρά μόνο μία αποθήκη στο Κορωπί αν θυμάμαι καλά και σου λένε, πες μου αν δεν είσαι σπίτι που θα είσαι να στο φέρω εκεί. Εγώ που είμαι στη γύρα δηλαδή, άντε γεια...

Η καλύτερη εταιρία είναι η UPS (συνήθως), ζήτησε να στο παραδώσουν όπου θες, σε κατοικία συγγενή ή στα γραφεία της εταιρίας σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/11/2018 στις 2:53 ΜΜ, MessatsuRoku είπε

Σημερα πηγα στα Νικε και τα δοκιμασα, πολυ κακως ακουσα οσους λεγανε οτι ειναι στενα και μισο η και 1 ολοκληρο νουμερο πανω. Το 45 που φοραω σε ολα τα Νικε μου εκανε τελεια, πηρα 45 και 45.5 οποτε τωρα επιστροφη... 

Για να βοηθησω με τα Huarache οποιον θελει να αγορασει, φοραω σε αυτα 45 ( Air Max 2.0 Ultra, Lunarepic Low Flyknit 2, Free RN 2017 Flyknit, Air Force Ultraforce ) και στα Air Force 1 ( 44.5  ). Ultraboost 4.0 ( 45 και 1/3 --- UK 10.5 ) 

και εγώ τα ίδια ακριβώς έχω να πω... φοράω 46, και παρέλαβα 46 μαύρο Huarache  και μου ήταν ακριβώς! μια χαρά!! πολύ καλή αγορά... δεν θα ξαναπαίξουν τέτοιες τιμές... Πάντως το έπαιξες έξυπνα.. πήρες και τα 2! στη κοπέλα μου που της πήρα το 40αρι δεν της έκανε και θα τα δώσει σε άλλη φίλη γιατί δεν έμεινε κανένα ζευγάρι για αλλαγή... έπρεπε να το είχα παίξει όπως εσύ... Επειδή μίλησα με τη εξυπηρέτηση στο τηλέφωνο, καλό θα ήταν να τους καλέσεις και να τους δώσεις το ibank σου για πιο γρήγορα.. Ετσι μου πρότειναν..  Ήταν και πολύ εξυπηρετικοί στο τηλέφωνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dimxyp είπε

και εγώ τα ίδια ακριβώς έχω να πω... φοράω 46, και παρέλαβα 46 μαύρο Huarache  και μου ήταν ακριβώς! μια χαρά!! πολύ καλή αγορά... δεν θα ξαναπαίξουν τέτοιες τιμές... Πάντως το έπαιξες έξυπνα.. πήρες και τα 2! στη κοπέλα μου που της πήρα το 40αρι δεν της έκανε και θα τα δώσει σε άλλη φίλη γιατί δεν έμεινε κανένα ζευγάρι για αλλαγή... έπρεπε να το είχα παίξει όπως εσύ... Επειδή μίλησα με τη εξυπηρέτηση στο τηλέφωνο, καλό θα ήταν να τους καλέσεις και να τους δώσεις το ibank σου για πιο γρήγορα.. Ετσι μου πρότειναν..  Ήταν και πολύ εξυπηρετικοί στο τηλέφωνο..

ποσες μερες θελει περιπου για να μπουν τα χρηματα ειπαν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, MessatsuRoku είπε

ποσες μερες θελει περιπου για να μπουν τα χρηματα ειπαν ?

μου είπαν ότι σε εφτά μέρες από τη μέρα που θα τα στείλω παίρνω τηλ και δίνω ibank και μετά θεωρώ ότι θα είναι άμεσο... αν τους καλέσεις θα σου εξηγήσουν.. ήταν πολύ κομπλέ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

Η καλύτερη εταιρία είναι η UPS (συνήθως), ζήτησε να στο παραδώσουν όπου θες, σε κατοικία συγγενή ή στα γραφεία της εταιρίας σου.

Θέλω να τα παραδώσουν σε εμένα προσωπικά. Ούτε σε συγγενή, ούτε σε φίλο, ούτε στη δουλειά μου. Η έλλειψη φυσικών καταστημάτων είναι τεράστιο μείον. Η καλύτερη εταιρεία IMHO είναι η DHL και η χειρότερη με διαφορά η ELTA Courier!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Zus είπε

Θέλω να τα παραδώσουν σε εμένα προσωπικά. Ούτε σε συγγενή, ούτε σε φίλο, ούτε στη δουλειά μου. Η έλλειψη φυσικών καταστημάτων είναι τεράστιο μείον. Η καλύτερη εταιρεία IMHO είναι η DHL και η χειρότερη με διαφορά η ELTA Courier!

Η DHL είναι τα γερμανικά ταχυδρομεία και είναι γτπ. Τώρα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zus είπε

Θέλω να τα παραδώσουν σε εμένα προσωπικά. Ούτε σε συγγενή, ούτε σε φίλο, ούτε στη δουλειά μου. Η έλλειψη φυσικών καταστημάτων είναι τεράστιο μείον. Η καλύτερη εταιρεία IMHO είναι η DHL και η χειρότερη με διαφορά η ELTA Courier!

Ε οκ, δεν υπαρχει καμια υπηρεσια που να βολευει ολους τους καταναλωτες. Αμα θες ντε και καλα να τα παραδωσουν σε εσενα, ειναι δικο σου θεμα.

3 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

Η DHL είναι τα γερμανικά ταχυδρομεία και είναι γτπ. Τώρα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. 

Περα απο τα γερμανικα ταχυδρομεια, υπάρχει και αυτη η DHL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

Η DHL είναι τα γερμανικά ταχυδρομεία και είναι γτπ. Τώρα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. 

Η dhl είναι τα αντίστοιχα elta courier. Στην καλύτερη και πολύ μεγαλύτερη version. Με dhl για πράγματα από Γερμανια δεν είχα ποτέ θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα ενα ευχαριστω στον αρχικο ποστερ για τις καλες τιμες που βοηθησε να πετυχουμε.

Εγω παρελαβα με UPS 1 μια νωριτερα απ το αρχικο βασει tracking number, κ την ιδια μερα στις 15.00 παρεδωσα πισω οτι ειχα για αλλαγη/επιστροφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...