Προς το περιεχόμενο

Microsoft surface pro 6 (i5/128 GB SSD/8 GΒ ram)with signature type cover,882 ευρώ Amazon uk


moure

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καινούριο surface με έκπτωση και δώρο το καλό πληκτρολόγιο από αλκαντάρα.882 βγαίνει με τα μεταφορικά  βάση ισοτιμίας.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07JWVB5Q1/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

Επεξ/σία από moure
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 749 λίρες παίζει και απο microsoft uk το bundle, και γλιτώνεις τον αυξημένο ΦΠΑ Ελλάδας και τα μεταφορικά.

Επιφύλαξη οτι ισχύουν ακόμα όσα ήξερα απο παλιότερα οτι η microsoft uk εκτελεί παραγγελίες hw Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέσω MS δεν γίνεται να κοπεί δηλαδή;

2 ώρες πριν, NaGR είπε

Στις 749 λίρες παίζει και απο microsoft uk το bundle, και γλιτώνεις τον αυξημένο ΦΠΑ Ελλάδας και τα μεταφορικά.

Επιφύλαξη οτι ισχύουν ακόμα όσα ήξερα απο παλιότερα οτι η microsoft uk εκτελεί παραγγελίες hw Ελλάδα.

Όσο και αν προσπάθησα στα 749 δεν το βρίσκω στο MS, μπορείς να δώσεις link; Επίσης νομίζω ότι δεν κάνει πια παραγγελίες για Ελλάδα γιατί στην διεύθυνση μου κοκκινίζει το postcode και την χώρα... :-(

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Μέσω MS δεν γίνεται να κοπεί δηλαδή;

Όσο και αν προσπάθησα στα 749 δεν το βρίσκω στο MS, μπορείς να δώσεις link; Επίσης νομίζω ότι δεν κάνει πια παραγγελίες για Ελλάδα γιατί στην διεύθυνση μου κοκκινίζει το postcode και την χώρα... :-(

Εδώ είναι το λινκ https://www.microsoft.com/en-gb/p/surface-pro-6-with-typecover/8VVGCGKPSWS0?icid=Cat-Surface-Hero1-BFdoorbuster&activetab=pivot%3aoverviewtab

 

Και εγώ όμως που προσπάθησα μου κοκκινίζει postcode και χώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...