Προς το περιεχόμενο

Xiaomi mi mix 2s 128gb (399 ευρώ) & 64gb (349 ευρώ)


Gawain1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/Xiaomi-Smartphone-Mi-Mix-2s-128gb-Mauro-MZB6248EU.htm

https://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/Xiaomi-Smartphone-Mi-Mix-2s-64gb-Mauro-MZB6205EU.htm

Αν και λογικά θα βγουν προσφορές και από Κίνα νομίζω είναι καλές οι προσφορές λόγω εγγύησης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει όπως ο Κωτσόβολος δόσεις σαν "δάνειο" ή μόνο με πιστωτική; Υπάρχει τρόπος με δώσεις από χρεωστική; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, music_lover είπε

Ψηφίζω Poco στα 300 ;)

Καμια σχεση, πρεπει να εισαι τρελλος για να παρεις poco με 300 εναντι 350 του mi2s .

Χωρις να ψαξω αναλυτικα, κεραμικο εναντι πλαστικου, NFC, wireless charging, camera.

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στα €350 το ειχε και ο Γερμανός προχτές και λογικά έδινε και 20% επιστροφή αλλά μετά εξαφανίστηκε απο το site! :D (το είχε για λίγο και η cosmote στο σαιτ)

Επεξ/σία από zygorito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nek4d είπε

Καμια σχεση.

Εννοείς ότι το Poco είναι καλύτερο?

Συμφωνώ:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9293&idPhone2=9067

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, nek4d είπε

Βρε παρε το poco και μην κοιταξεις πισω!  😋

Έχω κινητό, ευχαριστώ.

Επίσης η τιμή για το μοντέλο με τα 64gb δεν είναι προσφορά, 360 έχει στο skroutz.

Τέλος όσοι το πάρετε, αγοράστε και ένα Powerbank γιατί με 59h endurance rating  σίγουρα θα το χρειαστείτε..

Επεξ/σία από music_lover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, music_lover είπε

Έχω κινητό, ευχαριστώ.

Επίσης η τιμή για το μοντέλο με τα 64gb δεν είναι προσφορά, 360 έχει στο skroutz.

Εισαι τυχερος μπαγασα που εχεις κινητο και δεν θα ψωνισεις λαθος απο αγνοια.

Επισης, η τιμη της παραεισαγωγης του σκρουτζομαγαζου, δεν εχει σχεση με τις επισημες εισαγωγες, με οτι συνεπαγεται αυτο, ειδαλλως το παιρνεις τωρα απο Κινα το Mi2s στα 299 + 15 priority απο Banggood.

(συνιστω παραυτα για 35€ διαφορά, στα 350 απο επισημο εισαγωγεα με κανονικη εγγυηση, δοσεις, τυχον τιμολογιο και την αλλη μερα στην πορτα σου).

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, music_lover είπε

Έχω κινητό, ευχαριστώ.

Επίσης η τιμή για το μοντέλο με τα 64gb δεν είναι προσφορά, 360 έχει στο skroutz.

Με όλο τον σεβασμό νομίζω υπερβάλλεις.

Μια χαρά προσφορά είναι.Οκ bfr τιμή σε καμία περίπτωση αλλά είναι ικανοποιητική.

Το πρώτο κατάστημα που το έχει ετοιμοπαραδοτο το έχει στα 452.

Επίσης δε νομίζω ότι συγκρίνεται η εγγύηση που σου δίνει ένα σκρουτζομαγαζο για ένα έτος με την εγγύηση 2 ετών της Infoquest.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nek4d είπε

Εισαι τυχερος μπαγασα που εχεις κινητο και δεν θα ψωνισεις λαθος απο αγνοια.

Επισης, η τιμη του σκρουτζομαγαζου, δεν εχει σχεση με τις επισημες εισαγωγες, με οτι συνεπαγεται αυτο, ειδαλλως το παιρνεις τωρα απο Κινα το Mi2s στα 299 + 15 priority απο Banggood.

(συνιστω παραυτα για 35€ διαφορά, στα 350 απο επισημο εισαγωγεα με κανονικη εγγυηση, δοσεις, τυχον τιμολογιο και την αλλη μερα στην πορτα σου).

Επειδή δεν βλέπω σε τι είναι καλύτερο το Mi Mix 2S, ανέφερε αν θες μερικά σημεία στα οποία υπερτερεί για να καταλάβω.

Μην μου αναφέρεις όμως εμφάνιση,υλικά κατασκευής κτλ, σε hardware αναφέρομαι (cpu-gpu-ram-screen-battery).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To mi mix 2s έχει OIS και θα παρει το λογισμικό της κάμερας του Μi Mix 3 (για το ποκοφον δε ξερω). Επίσης το Pocophone δεν εχει nfc που για καθημερινές πληρωμές βολεύει (ίσως μεγαλύτερη χρήση απο την ίδια την κάμερα για κάποιους).  Γενικά το κακό με την xiaomi είναι ότι δεν είχε βγάλει ολοκληρωμένη συσκευή, δλδ τοπ καμερα + ασυρματη φορτιση + super amoled, πχ το δικο μου mi8 δεν εχει ασυρματη και έχει amoled ενώ το mi mix2s δεν εχει amoled και έχει ασύρματη :D Ευτυχώς το mi mix 3 έχει όλο το σετ αλλα θα αργήσει το global και σε καλή τιμή ~300-340 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...