Προς το περιεχόμενο

Powerbank Anker PowerCore 10400 mAh 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορούμε να φτιάξουμε έναν (ας ελπίσουμε αξιόπιστο) κατάλογο για το πόσοι παρέλαβαν και πόσοι όχι; Προσωπικά είμαι λίγο δυσαρεστημένος απο την αντιμετώπισή τους στο θέμα που αντιμετωπίζω αλλά απ'ότι φαίνεται είναι αρκετοί που δεν έχουν λάβει ακόμη τις αποστολές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Abudi είπε

Μπορούμε να φτιάξουμε έναν (ας ελπίσουμε αξιόπιστο) κατάλογο για το πόσοι παρέλαβαν και πόσοι όχι; Προσωπικά είμαι λίγο δυσαρεστημένος απο την αντιμετώπισή τους στο θέμα που αντιμετωπίζω αλλά απ'ότι φαίνεται είναι αρκετοί που δεν έχουν λάβει ακόμη τις αποστολές

Και τι θα κερδίσεις με αυτό;

Anyway,  το γνωρίζουν το θέμα, οπότε όσοι δεν παραλάβατε, να ξέρετε ότι έχει κολλήσει στο τελωνείο (η εταιρία είναι στα Channel Islands και μπορεί όσοι δε παραλάβαμε η αποστολή να έγινε από τις τοπικές τους αποθήκες). Αυτοί θα κάνουν αίτηση επιστροφής του αντικειμένου και θα κάνουν refund.

559997270_ScreenShot2018-12-15at15_38_27.png.f9e1d48f662dad1050d408ba89154e53.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@natural_sgf Θα κερδίσω να συμπεριληφθώ σε όλους εσάς που περιμένετε τις παραγγελίες σας καθότι για ένα μικρό και επιλύσιμο λάθος στη διεύθυνση αποστολής τηρούν στάση Ποντίου Πιλάτου απέναντί μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις μου εκανα refund χωρις να το απαιτησω. Κριμα....

Δε υπαρχει παλι περιπτωση να παραγγειλω κατι χωρις tracking number

Επεξ/σία από Jimys2008
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Abudi είπε

@natural_sgf Θα κερδίσω να συμπεριληφθώ σε όλους εσάς που περιμένετε τις παραγγελίες σας καθότι για ένα μικρό και επιλύσιμο λάθος στη διεύθυνση αποστολής τηρούν στάση Ποντίου Πιλάτου απέναντί μου

Ξέρουν πολύ καλα ότι δεν είναι θέμα διευθυνσης αλλά τελωνείου. Απλά κάνουν τη πάπια στη περιπτωσή σου. Μιλα μαζί τους μέσω chat τη δευτερα και εξήγησε τους ότι μίλησες με τον mailman και θα στο έφερνε ακόμα και με ελειπή διευθυνση, αλλά δε το έχει κάνει καθώς δεν έχει έρθει τίποτα.

7 λεπτά πριν, Jimys2008 είπε

Μολις μου εκανα refund χωρις να το απαιτησω. Κριμα....

Λογικό. Μου είπαν στο chat ότι πολλά δεν πέρασαν. 

Συμφωνώ ότι είναι κριμα καθώς ήταν σε πολύ καλή τιμή, αλλά καλύτερα refund παρά να κάνω dispute μέσω paypal και να προσπαθώ να αποδείξω τα αυτονόητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα μόλις τους έστειλα και εγώ μήνυμα σήμερα να ελέγξουν τι έχει γίνει με την αποστολή του πακέτου. Περιμένω αύριο να δω τι θα μου απαντήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλαβα mail που αναφέρει ότι θα μου κάνουν full refund.

Edit: Χωρίς να το ζητήσω.

Επεξ/σία από teoChnologist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σήμερα μου έστειλαν αυτό:


Thank you for your email.
Due to non-delivery we have now made a full claim for the goods and requested a replacement order 100272475 be dispatched.
Please accept our sincere apologies for any inconvenience caused.
If you should have any further queries please do not hesitate to contact us.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ μιλάω αυτή τη στιγμή μαζί τους και μου το παίζουν τρελίτσα, "αν μας επιστραφεί κάτι, τότε θα σας δώσουμε full-refund"

edit: Αν δεν παραλάβω μέχρι τις 21/12, τότε replacement ή refund

Επεξ/σία από Abudi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Abudi είπε

edit: Αν δεν παραλάβω μέχρι τις 21/12, τότε replacement ή refund

Εντάξει, κομπλέ τότε. Θα το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μετά την παροδο της Παρασκευής που είχαμε συμφωνησει να αναμένουμε, αφού πρώτα ζήτησαν να επιβεβαιώσω τη διεύθυνση, μου έκαναν full refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...