Προς το περιεχόμενο

Powerbank Anker PowerCore 10400 mAh 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου ηρθε σημερα το ειδοποιητηριο το οποιο εγραφε οτι μπορουσα να παραλαβω απο 12/12 αθανατα ΕΛΤΑ τωρα πρεπει να επιστρεψω και τα χρηματα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, fazer 1000 είπε

μου ηρθε σημερα το ειδοποιητηριο το οποιο εγραφε οτι μπορουσα να παραλαβω απο 12/12 αθανατα ΕΛΤΑ τωρα πρεπει να επιστρεψω και τα χρηματα

α καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Εγγλέζοι προχωρούν τη διαδικασία refund και σε μένα. Μου είπαν πως ερευνούν το θέμα με τις αποστολές στην Ελλάδα γιατί έχουν διάφορα reports. Εάν τελικά το λάβω, θα μου δώσουν την επιλογή είτε για να στείλω πίσω δωρεάν το πακέτο, είτε για να τους μεταφέρω πίσω το refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Abudi είπε

Οι Εγγλέζοι προχωρούν τη διαδικασία refund και σε μένα. Μου είπαν πως ερευνούν το θέμα με τις αποστολές στην Ελλάδα γιατί έχουν διάφορα reports. Εάν τελικά το λάβω, θα μου δώσουν την επιλογή είτε για να στείλω πίσω δωρεάν το πακέτο, είτε για να τους μεταφέρω πίσω το refund.

Και πως θα ξέρουν αν το έλαβες; Δεν έχει tracking number η αποστολή. Το είπαν και σε e-mail όταν τους ρώτησα υπάρχει τρόπος να το εντοπίσουμε να παω να το παραλάβω ο ίδιος από το ταχυδρομείο.

Οπότε αν σου έρθει, κράτα και τα λεφτά και το powerbank (για τα δάκρυα που εχεις χύσει τόσες μέρες περιμένοντάς το 😛)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, natural_sgf είπε

Και πως θα ξέρουν αν το έλαβες; Δεν έχει tracking number η αποστολή. Το είπαν και σε e-mail όταν τους ρώτησα υπάρχει τρόπος να το εντοπίσουμε να παω να το παραλάβω ο ίδιος από το ταχυδρομείο.

Οπότε αν σου έρθει, κράτα και τα λεφτά και το powerbank (για τα δάκρυα που εχεις χύσει τόσες μέρες περιμένοντάς το 😛)

Δε θα τους επιστραφεί το powerbank ποτέ.

Επεξ/σία από thodoris5321
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/12/2018 στις 10:56 ΜΜ, vangelisb είπε

Εγω μιλησα μαζι τους και ηταν ευγενεστατοι και εξυπηρετικοτατοι. Καθως σημερα παρηλθαν οι 15 μερες, τους ζητησα να το ερευνησουν περαιτερω και σε μιση ωρα ειχαν κανει refund ολο το ποσο (εκτος απο το powerbank ειχα και μια φθηνη καρτα sd). Κανενας λογος για dispute και τσακωμους :)

Μετα απο μια εβδομαδα απο το refund μου ηρθε και ειδοποιητηριο για ενα δεμα το οποίο ηταν το powerbank και το παρελαβα. Καθως η τιμη ηταν καλη θα τους ζητησω απλα να ξανατραβηξουν τα χρηματα ή θα κανω μια μεταφορα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thodoris5321 είπε

Δε θα τους επιστραφεί το powerbank ποτέ.

Υπάρχει και η περίπτωση το δέμα να έχει χαθεί (κάποιος να το έχει τσιμπίσει εσωτερικά στα ΕΛΤΑ) εφόσν δεν υπάρχει τρόπος να γίνει track.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, vangelisb είπε

Μετα απο μια εβδομαδα απο το refund μου ηρθε και ειδοποιητηριο για ενα δεμα το οποίο ηταν το powerbank και το παρελαβα. Καθως η τιμη ηταν καλη θα τους ζητησω απλα να ξανατραβηξουν τα χρηματα ή θα κανω μια μεταφορα... 

ιδια ακριβως περιπτωση με τη δικη μου  πιστευω οτι παρελαβαν και θα παραλαβουν κι αλλοι

κι εγω θα επικοινωνησω μαζι τους για να επιστρεψω τα χρηματα απ το refund μολις μπουν στο λογαριασμο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, what_if είπε

μ'αυτα κ μ'αυτα θα μας αποκλεισουν τα μαγαζια στο εξωτερικο κ μετα θα μας γλεντανε οι ντοπιοι απατεωνες

θελω να πιστευω πως το πνευμα των Χριστουγεννων θα "αγγιξει" οσους παρελαβαν και θα επιστρεψουν το refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, solamnic είπε

Παρέλαβα χθες :)

 

48 λεπτά πριν, fazer 1000 είπε

ιδια ακριβως περιπτωση με τη δικη μου  πιστευω οτι παρελαβαν και θα παραλαβουν κι αλλοι

κι εγω θα επικοινωνησω μαζι τους για να επιστρεψω τα χρηματα απ το refund μολις μπουν στο λογαριασμο μου

Ποια ειναι η χώρα αποστολής στα πακέτα σας;

Γιατί αν είναι τίποτα Βέλγιο-Ολλανδία, λογικό είναι να παραλάβατε...

18 λεπτά πριν, fazer 1000 είπε

θελω να πιστευω πως το πνευμα των Χριστουγεννων θα "αγγιξει" οσους παρελαβαν και θα επιστρεψουν το refund

Ναι καλά... 2-3 θα επιστρέψουν, οι υπόλοιποι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, natural_sgf είπε

Και πως θα ξέρουν αν το έλαβες; Δεν έχει tracking number η αποστολή. Το είπαν και σε e-mail όταν τους ρώτησα υπάρχει τρόπος να το εντοπίσουμε να παω να το παραλάβω ο ίδιος από το ταχυδρομείο.

Οπότε αν σου έρθει, κράτα και τα λεφτά και το powerbank (για τα δάκρυα που εχεις χύσει τόσες μέρες περιμένοντάς το 😛)

Δε θα ξέρουν ότι το έλαβα, αλλά εννοείται πως θα ενημερώσω. Προσωπικά δε θέλω να με κοροϊδέψει κάποιος, οπότε δε δέχομαι να τον κοροϊδέψω/εκμεταλλευτώ εγώ. Έχει τύχει να στείλω πίσω Γερμανία 2ο ενισχυτή κιθάρας που μου ήρθε με μικρή απόσταση από τον πρώτο. 

1 ώρα πριν, natural_sgf είπε

Ποια ειναι η χώρα αποστολής στα πακέτα σας;

Γιατί αν είναι τίποτα Βέλγιο-Ολλανδία, λογικό είναι να παραλάβατε...

 

Εμένα σε τσατ μου είπαν ότι το έστειλαν από Ελβετία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...