Προς το περιεχόμενο

Powerbank Anker PowerCore 10400 mAh 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παρελαβα χτες απο ταχυδρομειο, το ειδοποιητηριο ειχε ερθει απο την προηγουμενη βδομαδα. Ηταν η δευτερη αποστολη καθως ειχα ζητησει επαναποστολη κ οιχ refund

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, toniloco3 είπε

Εγω παρελαβα χτες απο ταχυδρομειο, το ειδοποιητηριο ειχε ερθει απο την προηγουμενη βδομαδα. Ηταν η δευτερη αποστολη καθως ειχα ζητησει επαναποστολη κ οιχ refund

Ωραία, εντάξει και άλλοι ζητήσαμε επαναποστολη αλλά δεν δέχτηκαν και έκαναν refund. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, kosvou είπε

Τελικά σήμερα τους είπα ότι δεν παρέλαβα μετά και από την δεύτερη αποστολή που κάνανε και μου δώσανε refund απευθείας. Κρίμα και το ήθελα αυτό το power bank.

Μία από τα ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 2/1/2019 στις 5:29 ΜΜ, nikolasR200 είπε

Και εγώ τους είπα ότι προτιμώ resend, προφανώς δεν τους συνέφερε, και έκαναν refund. Προχώρησα σε εκ νέου αγορά, 2 αυτή τη φορά, powerbank και περιμένω να δω αν αυτή τη φορά, στην μεγαλύτερη τιμή τους, θα έρθουν κανονικά. Θα είχε ενδιαφέρον να μπορούσαμε να δούμε τι ποσοστό δεν το παρέλαβε, γιατί τόσο μεγάλο ποσοστό αστοχίας στο ταχυδρομείο (ψιλο)βρωμάει

Ήδη 23 μέρες μετά την παραγγελία 2 τεμαχίων σε κανονική τιμή, και πάλι άφαντα από το ταχυδρομείο. Μου είπαν να περιμένω μέχρι τις 28 μέρες πάλι και να ξαναδούμε.. Πλέον πρέπει να το πάρω απόφαση ότι από εκεί δεν πρόκειται να παραδωθεί κάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα λιγακι αργά παιδιά και η τιμή έχει ανέβει! έχετε καποιο σχετικο λινκ με παρομοια τιμη; επισης αυτο: https://www.mymemory.co.uk/anker-powercore-4-8a-15600mah-portable-power-bank-with-poweriq-black.html αξιζει τα λεφτά του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nikolasR200 είπε

Ήδη 23 μέρες μετά την παραγγελία 2 τεμαχίων σε κανονική τιμή, και πάλι άφαντα από το ταχυδρομείο. Μου είπαν να περιμένω μέχρι τις 28 μέρες πάλι και να ξαναδούμε.. Πλέον πρέπει να το πάρω απόφαση ότι από εκεί δεν πρόκειται να παραδωθεί κάτι..

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλε. Εγώ έχω εδώ και κάποιες μέρες που τους ρώτησα αν έχουν πάρει πίσω το δέμα μου, απάντησαν πως όχι και πως θα ενημερώσουν όταν αυτό γίνει. Πολύ περίεργη υπόθεση όλο αυτό. Και περίεργο που κάποιοι παρέλαβαν και άλλοι όχι. Και σαφέστατα περίεργη και η δική σου υπόθεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2019 στις 4:34 ΜΜ, nikolasR200 είπε

Ήδη 23 μέρες μετά την παραγγελία 2 τεμαχίων σε κανονική τιμή, και πάλι άφαντα από το ταχυδρομείο. Μου είπαν να περιμένω μέχρι τις 28 μέρες πάλι και να ξαναδούμε.. Πλέον πρέπει να το πάρω απόφαση ότι από εκεί δεν πρόκειται να παραδωθεί κάτι..

μια απο τα ιδια φιλε μου κ εγω! μετ το πρωτο refund παραγγειλα το μεγαλυτερο μοντελο 13400mah 1 τεμ & ακομα αφαντο!
Κριμα γιατι τα Powerbank αυτα ειναι πολυ ποιοτικα! 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαν πως προχώρησαν σε refund και στην πασραγγελία που έκανα σε κανονική τιμή. Τους είπα τι να κάνω, να βάλω τρίτη κατά σειρά παραγγελία και αν καταλαβαίνουν ότι με 2 στα 2 αποτυχημένες προσπάθειες παράδοσης αγαθών μετά από αγορά δεν δείχνουν τόσο αξιόπιστοι, ωστόσο δε βγάλαμε κάποια άκρη.

Πρέπει να βρω να παραγγείλω από κάπου αλλού τελικά τα powerbanks. Δεν ξανασχολούμαι με το εν λόγω κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...