Προς το περιεχόμενο

Powerbank Anker PowerCore 10400 mAh 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Rockavlon είπε

Το πηρα  καθως  τα Αnker εινια απο τα καλυτερα powerbank ,εχω ενα 5000 και μετα απο 4 χρονια και πολλη χρηση εχει πεσει ελαχιστα η αποδοση του.

1) Επειδη ειναι 5v/3A μηπως ειναι μονο για συσκευες ταχειας φορτησης και θα εχουμε θεμα αν η συσκευη ειναι με micro usb (xiaomi redmi note 3 pro)η απλες συσκευες οπως επαναφορτιζομενο air mouse .?

2) Einai καλυτερη απο την αντιστοιχη συσκευη της xiaomi ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, powerup είπε

1) Επειδη ειναι 5v/3A μηπως ειναι μονο για συσκευες ταχειας φορτησης και θα εχουμε θεμα αν η συσκευη ειναι με micro usb (xiaomi redmi note 3 pro)η απλες συσκευες οπως επαναφορτιζομενο air mouse .

Η συσκευή έχει κύκλωμα προστασίας και αντλεί οσα ampere χρειάζονται. Μπορεί ο charger να δίνει 3amps αλλά αυτό να τραβάει 1.5 π.χ.

Δεν θα έχεις προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως γινεται η παράδοση; θελω να πω σε ειδοποιουν απο ταχυδρομειο η γινεται παράδοση στο σπιτι;

Ρωταω γιατι δεν εχω παραγγειλει ξανα απο εξωτερικο, ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, natural_sgf είπε

Η συσκευή έχει κύκλωμα προστασίας και αντλεί οσα ampere χρειάζονται. Μπορεί ο charger να δίνει 3amps αλλά αυτό να τραβάει 1.5 π.χ.

Δεν θα έχεις προβλημα.

Δεν θα ηταν δηλαδη καλυτερο για την συσκευη που λειτουργει με φορτιστη 2Α(micro usb) να περνει απο 2Α powerbank κι οχι απο powerbank 3A fast charge usb type-c) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, powerup είπε

Δεν θα ηταν δηλαδη καλυτερο για την συσκευη που λειτουργει με φορτιστη 2Α(micro usb) να περνει απο 2Α powerbank κι οχι απο powerbank 3A fast charge usb type-c) ?

Μπορεί να έχει step-up και να δίνει μέχρι 3A, ανάλογα το πόσο ζητάει η συσκευή. Δε ξέρω ακριβώς, δεν έχω εμβαθύνει στο τι μπορεί να έχουν τα μεσαίου κόστους powerbanks σαν κύκλωμα.

Επεξ/σία από natural_sgf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, natural_sgf είπε

Μπορεί να έχει step-up και να δίνει μέχρι 3A, ανάλογα το πόσο ζητάει η συσκευή. Δε ξέρω ακριβώς, δεν έχω εμβαθύνει στο τι μπορεί να έχουν τα μεσαίου κόστους powerbanks σαν κύκλωμα.

Ευχαριστω για την απαντηση .

Επειδη α) δεν ειναι  σιγουρο οτι εχουν κυκλωμα step-up κι β)  δεν εχω καποια συσκυη που θελει  3Α (type-c) λεω να μεινω με τo παλιo powerbank για να εχω το(κινητο) κεφαλη μου ησυχο .Εσεις τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, powerup είπε

Ευχαριστω για την απαντηση .

Επειδη α) δεν ειναι  σιγουρο οτι εχουν κυκλωμα step-up κι β)  δεν εχω καποια συσκυη που θελει  3Α (type-c) λεω να μεινω με τo παλιo powerbank για να εχω το(κινητο) κεφαλη μου ησυχο .Εσεις τι λετε?

Δεν υπάρχει κανένα απολύτως θέμα, όλ' αυτά δίνουν μόνο όσο ρεύμα ζητάει η συσκευή που φορτίζεις, με αυτό φορτίζω το αρχαία μου Nokia Lumia 1320 & Nokia Lumia 1520 και το πιο καινούριο -ας πούμε- Lenovo Phab2 Pro! 

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, greeenarrow είπε

Ευχαριστώ ts , πρόλαβα να πάρω και εγώ ένα.😀

Τι πρόλαβες, υπάρχει ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...