Προς το περιεχόμενο

Powerbank Anker PowerCore 10400 mAh 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, natural_sgf είπε

Παρέλαβε κάνεις; Ή συνήθως αργούν από το συγκεκριμένο μαγαζί;

Εγώ πάντως όχι αλλά δεδομένου ότι το έστειλαν untracked μάλλον από βδομάδα πρέπει να το περιμένουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, freelove είπε

με τι γινεται η παραλαβη με acs η αλλο courier?

Χαχα, καλό. Φίλε αν είναι untracked αποστολή σκέτα ΕΛΤΑ θα είναι λογικά. Δυστυχως. Και μάλιστα δε θα στο φέρουν καν αλλά πρέπει να πας να το παραλαβεις εσύ ο ίδιος. Παίζει δηλαδή σαν σενάριο. Προσωπικά αυτό περιμένω γιατί τα έξοδα μεταφορας ηταν λιγα (κοντά στα 2 pounds).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, natural_sgf είπε

Χαχα, καλό. Φίλε αν είναι untracked αποστολή σκέτα ΕΛΤΑ θα είναι λογικά. Δυστυχως. Και μάλιστα δε θα στο φέρουν καν αλλά πρέπει να πας να το παραλαβεις εσύ ο ίδιος. Παίζει δηλαδή σαν σενάριο. Προσωπικά αυτό περιμένω γιατί τα έξοδα μεταφορας ηταν λιγα (κοντά στα 2 pounds).

Εμένα που όποτε παραγγέλνω με την standard από Amazon (uk+de) πάντοτε αυτό ακριβώς γίνεται, να προβληματιστώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Abudi είπε

Εμένα που όποτε παραγγέλνω με την standard από Amazon (uk+de) πάντοτε αυτό ακριβώς γίνεται, να προβληματιστώ;

Άλλο αμαζον με τα 7 ευρώ μεταφορικά και άλλο το 1.90 pounds σε αυτη τη περίπτωση.

Μπορεί και να κάνω λάθος. Μακάρι δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, natural_sgf είπε

Χαχα, καλό. Φίλε αν είναι untracked αποστολή σκέτα ΕΛΤΑ θα είναι λογικά. Δυστυχως. Και μάλιστα δε θα στο φέρουν καν αλλά πρέπει να πας να το παραλαβεις εσύ ο ίδιος. Παίζει δηλαδή σαν σενάριο. Προσωπικά αυτό περιμένω γιατί τα έξοδα μεταφορας ηταν λιγα (κοντά στα 2 pounds).

Έγω παρήγγειλα και μου ήρθε με ελτα στη πόρτα μου.Αλλά παίζει ρόλο αν σε ξέρει ο ταχυδρόμος και να μη βαριέται. Πάντως για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει εμένα μου ήρθε στις 5 μέρες περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, deathincarnate είπε

Έγω παρήγγειλα και μου ήρθε με ελτα στη πόρτα μου.Αλλά παίζει ρόλο αν σε ξέρει ο ταχυδρόμος και να μη βαριέται. Πάντως για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει εμένα μου ήρθε στις 5 μέρες περίπου.

23 Νοεμβ. έφυγε η δική μου παραγγελία (9 μέρες εχουν περάσει) και ακόμα να λάβω κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, natural_sgf είπε

Άλλο αμαζον με τα 7 ευρώ μεταφορικά και άλλο το 1.90 pounds σε αυτη τη περίπτωση.

Μπορεί και να κάνω λάθος. Μακάρι δηλαδή.

Φίλε ακριβώς αυτό λέω. Ότι και στο Amazon μου έρχεται απλώς ειδοποιητήριο κάτω. Και το αν ια είναι tracked ή όχι, προκύπτει στην τύχη μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα που στέλνουν να περάσεις από το ταχυδρομείο. Εμένα όποτε τα φέρνει ο ταχυδρόμος στο σπίτι, τα πετάει τα δέματα στην αυλή του σπιτιού.

Πριν 2 εβδομάδες που ήρθε ένα τηλεκοντρόλ που είχα παραγγείλει, το πέταξε πάνω από την πόρτα του κήπου και το έκανε βίδες. Και το καλύτερο,  η πόρτα ήταν ξεκλείδωτη...

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πάρει από παλιά προσφορά στα 17€ αξίζει και με το παραπάνω. Εμένα είχε κάνει 10 μέρες αν δεν κάνω λάθος περιμένετε λίγο όσοι δεν παραλάβατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Patrick147 είπε

Καλύτερα που στέλνουν να περάσεις από το ταχυδρομείο. Εμένα όποτε τα φέρνει ο ταχυδρόμος στο σπίτι, τα πετάει τα δέματα στην αυλή του σπιτιού.

Πριν 2 εβδομάδες που ήρθε ένα τηλεκοντρόλ που είχα παραγγείλει, το πέταξε πάνω από την πόρτα του κήπου και το έκανε βίδες. Και το καλύτερο,  η πόρτα ήταν ξεκλείδωτη...

Αυτό ακριβώς, και να είναι καλοκαίρι και το αντικείμενο κάτι που δε σπάει να πεις εντάξει, αλλά τώρα το κλαις αν γίνει κάτι τέτοιο και σιγά μην πάρει ευθύνες κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Abudi είπε

Παρήγγειλα στις 23/11 που ανέβηκε το thread με αποστολή από αυτούς την ίδια μέρα. Έχει κανείς ιδέα ποτε να περιμένω την παραλαβή;

Λογικά αυτή τη βδομάδα. Και γω την ίδια μέρα το πήρα αλλά τίποτα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...