Προς το περιεχόμενο

[ANTIVIRUS] Kaspersky Internet Security 2019 - 3 PCs 2 ετη - 8,50 ευρω [ΤΕΛΟΣ]


isay

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, isay είπε

Μπες στο λογαριασμό σου στο saveonit και δες αν ειναι περασμένη η παραγγελία. Αν ειναι εκει, υπομονη τώρα μεχρι τη δευτερα πρωι.

Στο λέω αυτο γιατί στη δευτερη παραγγελία που έβαλα δεν ήρθε κανενα email για την παραγγελία (αλλα ήταν στο ιστορικο παραγγελιών μου), και μετα απο λίγη ώρα ήρθε απευθειας το email με το κλειδι. Ολα αυτά βεβαια έγιναν οσο το μαγαζί ήταν ανοιχτο.

 
Στο ιστορικό φαίνεται κανονικά, λέει ότι έχει παραληφθεί η παραγγελιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω δημιουργήσει και εγώ 2 accounts στο site, έβαλα και διεύθυνση Αυστραλίας αλλά δε μου ήρθε κανένα εμαιλ για να ενεργοποιήσω το account.

Σκέφτομαι να προχωρήσω σε παραγγελία μέσω ebay, αν τα έχει καταφέρει κάποιος συμφορουμίτης και έχει λάβει τα keys.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Green Dragon είπε

Παιδιά φαντάζομαι ότι το Kaspersky δεν μπορεί να τρέχει συγχρόνως με το ενσωματωμένο στα Windows.... Σωστά; 

Oχι και δεν υπαρχει και λογος.

 

ΥΓ.Παραγγειλα και πληρωσα αλλα δε μου εχει ερθει κατι.Μαλλον απο Δευτερα παμε αν και εβαλα διευθυνση Αυστραλιας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Lefteris235 είπε

Από το ebay παρήγγειλα, αλλά κλειδί δεν πήρα  ακόμα...

 

4 ώρες πριν, wendor είπε

Εχω δημιουργήσει και εγώ 2 accounts στο site, έβαλα και διεύθυνση Αυστραλίας αλλά δε μου ήρθε κανένα εμαιλ για να ενεργοποιήσω το account.

Σκέφτομαι να προχωρήσω σε παραγγελία μέσω ebay, αν τα έχει καταφέρει κάποιος συμφορουμίτης και έχει λάβει τα keys.

 

4 ώρες πριν, Spasarxidas είπε

Oχι και δεν υπαρχει και λογος.

ΥΓ.Παραγγειλα και πληρωσα αλλα δε μου εχει ερθει κατι.Μαλλον απο Δευτερα παμε αν και εβαλα διευθυνση Αυστραλιας.

Παιδια τα κλειδιά τα στέλνουν εργασιμες ημερες και ώρες. Υπομονη μεχρι τη Δευτερα. Μην τα γραφουμε ξανα και ξανα. 

Η ταχυδρομικη διευθυνση Αυστραλίας στο site επρεπε να μπει για να ενεργοποιηθεί αμέσως ο λογαριασμός στο site χωρις να χρειάζεται να ειναι εργάσιμη για να σας το ενεργοποιήσουν. Απο οτι βλέπω και πάλι σε κάποιους δεν επιασε το κολπο και πρεπει να περιμένετε μεχρι Δευτερα. Συνοπτικά, αν βαζατε ελληνικη ταχυδρομικη διευθυνση θα επρεπε να περιμενετε σιγουρη χειροκινητη ενεργοποιηση, ενω με διευθυνση αυστραλίας μάλλον θα ενεργοποιηθει αυτοματα ο λογαριασμος οποτε μπορειτε να βάλετε παραγγελια για κλειδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, wendor είπε

Εχω δημιουργήσει και εγώ 2 accounts στο site, έβαλα και διεύθυνση Αυστραλίας αλλά δε μου ήρθε κανένα εμαιλ για να ενεργοποιήσω το account.

Σκέφτομαι να προχωρήσω σε παραγγελία μέσω ebay, αν τα έχει καταφέρει κάποιος συμφορουμίτης και έχει λάβει τα keys.

Αν πας στην αρχική σελίδα κάτω κάτω θα δεις το "Activate Your Account"

Πάτα πάνω στο link και στη σελίδα που θα σε βγάλει γράψε το μειλ σου για να κάνεις το activation χωρίς να χρειάζεται να περιμένεις το mail που θα σου στείλουν.

  • Like 3
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Πάνω που μου είχε λήξει, το παρήγγειλα κι εγώ, ευχαριστώ πολύ.

Μία ερώτηση. Αν το έχεις ήδη εγκατεστημένο το βήμα 4 το περνάμε; Δηλαδή μπορούμε μετά την ενεργοποίηση vpn να βάλουμε απλά το κλειδί στην έκδοση που ήδη έχουμε; Το έχει δοκιμάσει κανείς; 

ΜΕρσί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, sarleft είπε

Καλησπέρα

Πάνω που μου είχε λήξει, το παρήγγειλα κι εγώ, ευχαριστώ πολύ.

Μία ερώτηση. Αν το έχεις ήδη εγκατεστημένο το βήμα 4 το περνάμε; Δηλαδή μπορούμε μετά την ενεργοποίηση vpn να βάλουμε απλά το κλειδί στην έκδοση που ήδη έχουμε; Το έχει δοκιμάσει κανείς; 

ΜΕρσί

Δοκίμασε το και δώσε feedback. το κλειδι πάντως θέλει vpn οταν το περνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, isay said:

Δοκίμασε το και δώσε feedback. το κλειδι πάντως θέλει vpn οταν το περνας

Ναι εννοείται θα σας πω, όταν έρθει το κλειδί και το δοκιμάσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

done! δούλεψε μια χαρά χρησιμοποιώντας το TunnelBear vpn

ευχαριστούμε για άλλη μια φορά isay, best €8,5 ever spend!

(μια μικρή μόνο παρατήρηση: στο πρώτο ποστ, το λινκ που έχεις βάλει για το αγγλικό download είναι για το total security και όχι για το internet security, το κατέβασα χωρίς να το προσέξω και το κλειδί δε δούλεψε, έπειτα κατέβασα από το άλλο λινκ την ελληνική έκδοση και δούλεψε κανονικά)

 

Untitled-1.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...