Προς το περιεχόμενο

Fallout 76 PSN 39,90€


alex52

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποίος ενδιαφέρεται να αποκτήσει το νέο πονημα της Betsheda το Fallou 76 στο ψηφιακό κατάστημα του PlayStation βρίσκεται στα 39,90€, πιστεύω είναι μια καλή τιμή για καινούργιο παιχνίδι.  

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP1003-CUSA12054_00-PRJMTN0000000000?partner=allkeyshopcom&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop&code=7inEya&state=returning&cid=06dadf56-12ee-4106-8dc8-22d58b80e2ad

A8AB7FA1-0940-4138-9A2D-81928DDE6BA0.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τώρα πτώση και ακόμη δεν βγήκε.. Υπομονη για όποιον ενδιαφέρεται και με τέτοιο κράξιμο που έχει φάει το παιχνίδι σε λίγο θα το δίνει τσάμπα . Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω το παιχνίδι στο μέλλον θα ξεπεράσει τα οποία προβλήματα το ταλαιπωρούν και θα αξίζει να ασχοληθεί κάποιος μαζί του!!! Δεν παύει βέβαια να είναι μια καλή προσφορά για κάποιον που θέλει να ασχοληθεί!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι και εγώ φανατικός της σειράς και αρκετά προβληματισμένος με το συγκεκριμένο... ευτυχώς έχω πολύ πράμα να παίξω αυτή την εποχή (δυστυχώς δεν έχω πολύ χρόνο για να παίξω) οπότε δεν το αγοράζω τώρα για να το έχω για μετά, γιατί πιστεύω ότι είναι η αρχή της πτώσης της τιμής. Μόνο αν ήθελες να το αγοράσεις τώρα είναι καλή η τιμή. Ακόμα και να θέλεις να το παίξεις σωστά δεν μπορείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, tanasen01 είπε

Και στα 35€ η έκδοση για pc αλλά αν δεν πάει στα 15€ δεν το παίρνω (και είμαι φανατικός της σειράς) https://www.scdkey.com/fallout-76-bethesda-key-eu_2860-20.html

Και εγώ τρελός φαν της σειράς αλλά και γενικά της Bethesda που είναι εταιριάρα. Αλλά τα προβλήματα που δείχνει πως έχει η νέα έκδοση του Fallout είναι πάρα πολλά. Δεν αξίζει τώρα, σε κανά δίμηνο το συζητάμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...