Προς το περιεχόμενο

TV SOUNDBAR Crystal Audio CASB 240 120watt rms (79€)


xoxlasae

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα 79€ + 5€ αντικαταβολη με αμεση παραδοση https://www.electrostudio.gr/product/27632/crystal-audio-soundbar-2-in-1-casb240-bluetooth-2.1ch-

Στα 79€ χωρις εξοδα αντικαταβολης, παραδοση απο 4-10μερες  https://www.apothema.gr/crystal-audio-casb240-2-in-1-bluetooth-134531p?source=agreegators

επισημο site https://www.crystalaudio.gr/el/casb240.html

εχει usb/aux in/bluetooth/οπτικη ινα δεν εχει hdmi ερχεται με remote control με καλωδιο RCA to line in δεν περιλαμβανει το καλωδιο οπτικης.

Πολυ ωραιο σε αυτη την τιμη που εχεις την δυνατοτητα και καθετης τοποθετησης.

Επεξ/σία από xoxlasae
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν κανα 2μηνο ακουσα πως η Crystal βαραει λουκετο συντομα, δεν ξερω αν ισχυει γιατι πλεον δεν ξερω ατομο που να δουλευει εκει αλλα θα ελεγα προσοχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μενα και την χρηση που το θελω αλλα και την εταιρεια ειναι σιγουρο ενα ναι .

Δεν ειναι για οποιον θελει να αναπαραγει δισκακια bluray με ηχους dts dolby κλπ γιατι απο τι ξερω χρειαζεσαι hdmi σε αυτα...

Για μενα που το θελω να παιζω ταινιες απο τον σκληρο και να βλεπω cosmote tv ειναι μπομπα, επισης με βολευει η καθετη τοποθετηση γιατι στο επιπλο δεν χωραει ξαπλα , βρισκονται αλλες συσκευες και ειναι κρεμαστο στενο.

 

Τωρα για το αν βαραει λουκετο η εταιρεια αυτο δε με αφορα...οι πιθανοτητες να αναζητησω θεματα εγγυσης επανω σε μια επενδυση 80ευρω και ειδικα σε θεμα ηχομπαρας ειναι ελαχιστες.... Να ειχα παρει κανα ολοκληρωμενο Home cinema sound system απο αυτην και να ειχαν φυγει 3000-4000 ευρω τοτε ναι θα αγχωνομουν

Επεξ/σία από xoxlasae
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gorillas είπε

Την πήρα, το κατάστημα είναι και στην Κόρινθο άρα κομπλέ!

και γω απο κει την τσιμπησα και το καταστημα ειναι αξιοπιστο εχω ψωνησει 2-3 φορες ακομη στο παρελθον , ειμαι απο Πειραια, καλοριζικη μας :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xoxlasae είπε

και γω απο κει την τσιμπησα και το καταστημα ειναι αξιοπιστο εχω ψωνησει 2-3 φορες ακομη στο παρελθον , ειμαι απο Πειραια, καλοριζικη μας :)

Είναι πάρα πολύ καλό, 1000 μέτρα από το σπίτι μου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, gorillas είπε

Την πήρα, το κατάστημα είναι και στην Κόρινθο άρα κομπλέ!

Αν την εχεις στησει σαν 2.1, δηλαδη αριστερα δεξια το ηχειο πρεπει να συνδεθουν τα 2 ηχεια μεταξυ τους ή παιζει ασυρματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panos7 είπε

Αν την εχεις στησει σαν 2.1, δηλαδη αριστερα δεξια το ηχειο πρεπει να συνδεθουν τα 2 ηχεια μεταξυ τους ή παιζει ασυρματα;

Θα δείξει.. Δεν μπορώ να το ψάξω τώρα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έδωσα κι εγώ μια ψιλοπαραγγελία για το καλό :P

Πρέπει να είναι από τις πιο μεγάλες προσφορές σε ποσοστό έκπτωσης, ελπίζω να αξίζει και σαν απόδοση (χωρίς να έχω μεγάλες απαιτήσεις)

Την είχα βάλει στο μάτι λόγω της δυνατότητας διαίρεσης του ηχείου και έχει και την οπτική είσοδο που μου χρειάζεται. Πρέπει να πάρω και οπτική ίνα για τη σύνδεση μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xoxlasae είπε

Για μενα και την χρηση που το θελω αλλα και την εταιρεια ειναι σιγουρο ενα ναι .

Δεν ειναι για οποιον θελει να αναπαραγει δισκακια bluray με ηχους dts dolby κλπ γιατι απο τι ξερω χρειαζεσαι hdmi σε αυτα...

Για μενα που το θελω να παιζω ταινιες απο τον σκληρο και να βλεπω cosmote tv ειναι μπομπα, επισης με βολευει η καθετη τοποθετηση γιατι στο επιπλο δεν χωραει ξαπλα , βρισκονται αλλες συσκευες και ειναι κρεμαστο στενο.

Τωρα για το αν βαραει λουκετο η εταιρεια αυτο δε με αφορα...οι πιθανοτητες να αναζητησω θεματα εγγυσης επανω σε μια επενδυση 80ευρω και ειδικα σε θεμα ηχομπαρας ειναι ελαχιστες.... Να ειχα παρει κανα ολοκληρωμενο Home cinema sound system απο αυτην και να ειχαν φυγει 3000-4000 ευρω τοτε ναι θα αγχωνομουν

Ξέρουμε αν είναι ΟΚ για μουσική; Αν έχει καλά μπάσα, treble, κλπ καθώς και αν δεν μπουκώνει σε υψηλή ένταση;
Με ενδιαφέρει να συνδέσω πάνω ένα airport express που έχω (βύσμα καρφί από το airport express στην μπάρα σε καρφί δηλαδή) και στριμάρω ήχο στο σαλόνι ασύρματα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stark είπε

Ξέρουμε αν είναι ΟΚ για μουσική; Αν έχει καλά μπάσα, treble, κλπ καθώς και αν δεν μπουκώνει σε υψηλή ένταση;
Με ενδιαφέρει να συνδέσω πάνω ένα airport express που έχω (βύσμα καρφί από το airport express στην μπάρα σε καρφί δηλαδή) και στριμάρω ήχο στο σαλόνι ασύρματα.
 

δυστυχως δεν γνωριζω να σου απαντησω σε αυτο, δεν το εχω παραλαβει ακομα για να το δοκιμασω ... θα μπορουσαμε να εχουμε μια εικονα αν στο site ελεγα πως ειναι κατανανεμημενα αυτα τα watt και εκει ειναι που θα το δω στη πραξη οταν ερθουν ... αν ειναι πχ 100sub + 10+10 νομιζω εκει θα ειναι απλα μπασομηχανη , αν ειναι 80+20+20 ή 70+25+25 εκει θα ειναι το sweet spot για ολες τις περιπτωσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xoxlasae είπε

δυστυχως δεν γνωριζω να σου απαντησω σε αυτο, δεν το εχω παραλαβει ακομα για να το δοκιμασω ... θα μπορουσαμε να εχουμε μια εικονα αν στο site ελεγα πως ειναι κατανανεμημενα αυτα τα watt και εκει ειναι που θα το δω στη πραξη οταν ερθουν ... αν ειναι πχ 100sub + 10+10 νομιζω εκει θα ειναι απλα μπασομηχανη , αν ειναι 80+20+20 ή 70+25+25 εκει θα ειναι το sweet spot για ολες τις περιπτωσεις

Σωστός. Εχω μπει κι εγω και το ψαχνω....

Και λογικά μπορούμε ταυτόχρονα να συνδέσουμε πολλές συσκευές ε;
Π.χ. να έχω και την TV με οπτική.

By the way, αναζητώντας τα specs κι όλα αυτα, έπεσα εδω. Μπείτε να κλάψετε από το γέλιο

http://www.moknoamine.tk/product_info.php?cPath=129_299&products_id=13897

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...