Προς το περιεχόμενο

Η Samsung πάει σινεμά, με το Onyx LED


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, tsibosp είπε

Ειρωνια λεγεται φιλε! χαχα! Ενταξει ισως να μην ειναι τοσο ευκολο να γινει αντιληπτη στον γραπτο λογο αλλα πιστευα πως ηταν ξεκαθαρο! Να σαι καλα!

Οκ δε το κατεχω το αθλημα της ειρωνιας για αυτο και δε το επιασα. χαχα Δε πειραζει δεν ειναι κακο να τα διαβαζουν ολοι αυτοι που τα πιστευουν και δε τα λενε ειρωνικα! Και εσυ να εισαι καλα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, Sybnios είπε

Οκ δε το κατεχω το αθλημα της ειρωνιας για αυτο και δε το επιασα. χαχα Δε πειραζει δεν ειναι κακο να τα διαβαζουν ολοι αυτοι που τα πιστευουν και δε τα λενε ειρωνικα! Και εσυ να εισαι καλα!

Καλα ναι, μεγαλο debate αυτο με την πειρατεια, ειδικα οταν τους λες οτι αν δεν το κατεβαζα να το δω τσαμπα απλα δε θα το εβλεπα ΠΟΤΕ καθως δεν θα εδινα ουτε 1 ευρω για να το δω επι πληρωμη, δεν χανει ο δημιουργος απο μενα λεφτα, κατι παθαινουν, βραχυκυκλωνουν και σου λενε παλι τα ιδια. Αλλο θεμα παρεμφερες ειναι με τα emulator, πριν αρκετο καιρο ειχε παρει το ματι μου ενα αρθρο στο IGN Greece που εγραφε ενας για το Cemu και αυτα που ελεγε ηταν απο ψευδη μεχρι παντελη παραπληροφορηση, του ριξα ενα κραξιμο (με το γαντι) και συνεχισε να λεει τα δικα του. Επειδη δεν εχεις ιδεα για το τι γραφεις του λεω αστο καλυτερα, ασχολησου με κανα FIFA κα μετα μου ειπε χωρις ντροπη οτι απλα αντεγραψε-μετεφρασε το αρθρο απο ενα αλλο σαιτ (!) και τα βαλε εκει! Μιλαμε για τραγελαφικα πραγματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tsibosp είπε

Καλα ναι, μεγαλο debate αυτο με την πειρατεια, ειδικα οταν τους λες οτι αν δεν το κατεβαζα να το δω τσαμπα απλα δε θα το εβλεπα ΠΟΤΕ καθως δεν θα εδινα ουτε 1 ευρω για να το δω επι πληρωμη, δεν χανει ο δημιουργος απο μενα λεφτα, κατι παθαινουν, βραχυκυκλωνουν και σου λενε παλι τα ιδια. Αλλο θεμα παρεμφερες ειναι με τα emulator, πριν αρκετο καιρο ειχε παρει το ματι μου ενα αρθρο στο IGN Greece που εγραφε ενας για το Cemu και αυτα που ελεγε ηταν απο ψευδη μεχρι παντελη παραπληροφορηση, του ριξα ενα κραξιμο (με το γαντι) και συνεχισε να λεει τα δικα του. Επειδη δεν εχεις ιδεα για το τι γραφεις του λεω αστο καλυτερα, ασχολησου με κανα FIFA κα μετα μου ειπε χωρις ντροπη οτι απλα αντεγραψε-μετεφρασε το αρθρο απο ενα αλλο σαιτ (!) και τα βαλε εκει! Μιλαμε για τραγελαφικα πραγματα!

χαχαχα ποσο μα ποσο αληθεια αυτο που εγραψες! Ακριβως τα ιδια γραφω οταν απανταω στους ψευτο ηθικους και φυσικα παραπληροφορημενους υπερασπιστες των δημιουργων.. ειδικα κατι Αμερικανοι οτι και να τους γραψεις σου απαντανε ok you thief.. Μιλαμε μπετον.. θλιβερες καταστασεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...