Προς το περιεχόμενο

[Graphics card] EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING Black ~313€ @ amazon.com (τελική τιμή με μτφ+τελωνείο) [ΤΕΛΟΣ]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, Apoithaki είπε

Τι να πω, μέχρι εχθές μου ζήτησαν επιστροφή της κάρτας και Refund. Δεν μπορούν να μου δώσουν λέει το key. 

Χθες το βράδυ μου ήρθε mail για Refund της αξίας του Monster Hunter World το οποίο συμφωνήσαμε να πάρω από steam που το πήρα ήδη. Κόστος 39.59ευρω και μου επιστρέφουν την ισοτιμία σε $. Το Refund γράφει Goodwill Refund. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, bstriant said:

Χθες το βράδυ μου ήρθε mail για Refund της αξίας του Monster Hunter World το οποίο συμφωνήσαμε να πάρω από steam που το πήρα ήδη. Κόστος 39.59ευρω και μου επιστρέφουν την ισοτιμία σε $. Το Refund γράφει Goodwill Refund. 

Μέσω chat έγινε η επικοινωνία; Η τσάμπα παλεύω εκεί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Apoithaki είπε

Μέσω chat έγινε η επικοινωνία; Η τσάμπα παλεύω εκεί; 

Μέσω chat έγινε. Δεν ξέρω τι να πω, μπορεί να έτυχε επειδή είναι η πρώτη παραγγελία που έκανα μέσω amazon;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, bstriant said:

Μέσω chat έγινε. Δεν ξέρω τι να πω, μπορεί να έτυχε επειδή είναι η πρώτη παραγγελία που έκανα μέσω amazon;

Και μενα η πρώτη είναι. Μου απάντησαν πάλι με mail. Λένε επειδή στάλθηκε Ελλάδα δεν μπορούν να μου δώσουν κωδικό. Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω πάλι για επιστροφή του ποσού του κόστους για το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα παντως στο δευτερο μειλ που στειλα  μου εστειλαν κανονικα τον κωδικο αλλα εγω ειχα παρει δυο καρτες και τους ειπα οτι για την πρωτη ηρθε και ισως γι αυτο δν καναν θεμα! Επισης πρωτη φορα που παραγγελνω απο amazon.com

Επεξ/σία από tsitsinis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρεται, αγορασα και εγω εν τελει αυτη την καρτα γραφικων στις 26.11 με την προσφορα και δεν μπορω ν βγαλω ακρη με το παιχνιδι που ειχε προμο, εαν γνωριζει καποιος εχει βγάλει ακρη πως το παιρνουμε και εχει ορεξη ας μου απαντησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nagk είπε

Χαιρεται, αγορασα και εγω εν τελει αυτη την καρτα γραφικων στις 26.11 με την προσφορα και δεν μπορω ν βγαλω ακρη με το παιχνιδι που ειχε προμο, εαν γνωριζει καποιος εχει βγάλει ακρη πως το παιρνουμε και εχει ορεξη ας μου απαντησει.

Μονο αν είχες διαβάσει τα προηγούμενα posts....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, overpower είπε

Μονο αν είχες διαβάσει τα προηγούμενα posts....

Τα διαβασα,επικοινωνησα πρωτα με εβγα,αμαζον και δεν εβγαλα ακρη για αυτο εγραψα στο φόρουμ. Λυση για τ προβλημα μου εχεις η μονο παρατηρησεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Nagk said:

Τα διαβασα,επικοινωνησα πρωτα με εβγα,αμαζον και δεν εβγαλα ακρη για αυτο εγραψα στο φόρουμ. Λυση για τ προβλημα μου εχεις η μονο παρατηρησεις;

Μέσω Chat όσο και αν προσπάθησα δεν έβγαλα άκρη. Η λύση ήρθε στέλνοντας e-mail στο [email protected]. Με θέμα το ότι δεν έλαβα κωδικό και αριθμό παραγγελίας.

Αν κοιτάξεις στα προηγούμενα Posts υπάρχει screenshot όπου δείχνει το μήνυμα πριν τη παραγγελία. Αν θες χρησιμοποιήσετε για να δείξεις ότι όντως στο έγραφε. 

Ελπίζω να βγάλεις άκρη! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα περιμένω την κάρτα που έχει κολλήσει στο τελωνείο πάλι :)

Πάντως η τράπεζα (Alpha) με χρέωσε με 311 ευρό συνολικά για την αγορά.

Απλά ήθελα να ενημερώσω για το τελικό ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Apoithaki είπε

Μέσω Chat όσο και αν προσπάθησα δεν έβγαλα άκρη. Η λύση ήρθε στέλνοντας e-mail στο [email protected]. Με θέμα το ότι δεν έλαβα κωδικό και αριθμό παραγγελίας.

Αν κοιτάξεις στα προηγούμενα Posts υπάρχει screenshot όπου δείχνει το μήνυμα πριν τη παραγγελία. Αν θες χρησιμοποιήσετε για να δείξεις ότι όντως στο έγραφε. 

Ελπίζω να βγάλεις άκρη! :) 

Παροτι εστειλα ηδη εκει,θα κανω ενα copy paste και ελπιζω ν βγαλω ακρη, ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και την δεύτερη κάρτα λοιπόν (ευτυχώς αυτή δεν είχε θέμα).

Το περίεργο είναι πως αυτό το κουτί είχε μεσα ΜΟΝΟ την κάρτα (με το πλαστικό προστατευτικό κουτί της) και τίποτε άλλο.

Η προηγούμενη είχε 2 booklets, 1 CD, 1 pin adapter, 1 σηματάκι της EVGA και μια μεγάλη αφίσα.

Ειλικρινά μου φαίνεται λίγο κουκουρούκου η φάση.

Κάτι σαν kinder έκπληξη το τί θα έχει μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι να ναι οι τυποι ρε!η μια που πηρα ειχε ολα αυτα που λες και η δευτερη τιποτα!και η evga που εστειλα μειλ μου απαντησε οτι κανονικα δν περιεχεται τιποτα μεσα στο κουτι! Με γειες παντως καλα games

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...