Προς το περιεχόμενο

Ασυρματα ακουστικα Xiaomi Youth Wireless Bluetooth @banggood στα 13,2.

Susanoo93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.banggood.com/Xiaomi-Youth-Wireless-Bluetooth-Earphone-Noise-Cancelling-Waterproof-Sports-Headphone-with-MEMS-Mic-p-1335377.html

Μολις μου ηρθε email για τα ακουστικα αυτα στα 13,2 ευρω

Επειδη τα ειχα παρει σε προηγουμενη προσφορα εχω να πω οτι ειναι εξαιρετικα για τα λεφτα τους.

Επειδή είδα ότι έγινε θέμα δεν το γνώριζα ότι απαγορεύεται, συγχωρέστε με. Σε περίπτωση που κάποιος θέλει να με βοηθήσει ας μου στείλει ένα μήνυμα να του δώσω link με affiliate ή να δει το spoiler. Ευχαριστώ πολύ!

• Like 1
  • Thanks 5
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 32
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Σιγα μην τον σταυρωσουμε κιολας, ημαρτον!

https://www.banggood.com/Xiaomi-Youth-Wireless-Bluetooth-Earphone-Noise-Cancelling-Waterproof-Sports-Headphone-with-MEMS-Mic-p-1335377.html  Μολις μου ηρθε email για τα ακουστικα αυτα στα 13,2 ευ

Εννοείται πως το έκανε επίτηδες. Το έγραψα στο πρώτο σχόλιο μου αλλά που να το καταλάβουν όσοι μπήκαν να υποστηρίξουν την κακή αγοράς τους. Επίσης εκείνος δεν απάντησε ποτέ περί του θέματος.

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, Susanoo93 είπε

https://www.banggood.com/custlink/GvKvKgBluG

Μολις μου ηρθε email για τα ακουστικα αυτα στα 13,2 ευρω με κωδικο b19aec.

Επειδη τα ειχα παρει σε προηγουμενη προσφορα εχω να πω οτι ειναι εξαιρετικα για τα λεφτα τους.

Ποτέ xiaomi youth edition δεν πάνε με το εξαιρετικά σε μια πρόταση επίσης βάλε καθαρό λίνκ.

Όποιος θέλει ας πάρει τα κανονικά xiaomi που όντως είναι εξαιρετικά

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, GeorgeAl92 είπε

Ποτέ xiaomi youth edition δεν πάνε με το εξαιρετικά σε μια πρόταση επίσης βάλε καθαρό λίνκ.

Όποιος θέλει ας πάρει τα κανονικά xiaomi που όντως είναι εξαιρετικά

Γιατι το λες αυτο? Τα εχεις δοκιμασει ? Ο ηχος τους ειναι πολυ καλος εχει και μπασο και αρκετη ενταση γενικα. Επισης ειναι πολυ πιο ανετα αυτα απο τα κανονικα επειδη τα εχω δοκιμασει και εκεινα

5 λεπτά πριν, TehJoHnX είπε

Τα έχω, είναι καλά, τα είχα πάρει 15€ το μόνο αρνητικό για έμενα είναι τα κινεζικά που ακούς όταν τα ανοίγεις τα κλείνεις κτλπ

Οντως τα κινεζικα σου σπανε λιγο τα νευρα στην αρχη, αλλα ειναι συνηθεια στην τελικη εχω μαθει και τρεις λεξεις στα κινεζικα 😂

Επεξ/σία από Susanoo93
  • Like 1
  • Haha 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 λεπτά πριν, Susanoo93 είπε

Γιατι το λες αυτο? Τα εχεις δοκιμασει ? Ο ηχος τους ειναι πολυ καλος εχει και μπασο και αρκετη ενταση γενικα. Επισης ειναι πολυ πιο ανετα αυτα απο τα κανονικα επειδη τα εχω δοκιμασει και εκεινα

Οντως τα κινεζικα σου σπανε λιγο τα νευρα στην αρχη, αλλα ειναι συνηθεια στην τελικη εχω μαθει και τρεις λεξεις στα κινεζικα 😂

Εννοείται ότι τα έχω δοκιμάσει τι νομίζεις ότι γράφω έτσι και δεν συγκρίνονται με τα xiaomi bluetooth ούτε τα μεγάλα ούτε τα μικρά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Στην εφαρμογή ανοίγει.

Σε chrome όχι. Βγάζει 404

Τωρα ?

3 λεπτά πριν, GeorgeAl92 είπε

Εννοείται ότι τα έχω δοκιμάσει τι νομίζεις ότι γράφω έτσι και δεν συγκρίνονται με τα xiaomi bluetooth ούτε τα μεγάλα ούτε τα μικρά.

οκ ο καθενας εχει την γνωμη του. Εγω ειπα την δικη μου δεν αναγκασα κανεναν να αγορασει

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Susanoo93 φίλε επίτηδες το κάνεις με το referral; έβγαλες το ένα dirty link και έβαλες άλλο, πάλι με referral;

Καθαρό Link

Επεξ/σία από vadou
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
25 λεπτά πριν, giannis-xania είπε

παιδια παίζουν τελωνεία κτλ? χρονος παραδοσης?

τελωνειο οχι γιατι ειναι κατω απο 22 ευρω. Χρονος παραδοσης αν επιλεξεις priority direct mail γυρω στις 20 μερες ειχαν κανει εμενα

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.