Προς το περιεχόμενο

Antivirus F-Secure Safe δωρεάν για 1 χρόνο (5 συσκευές) μέσω VPN


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να πάρετε την προσφορά, πρέπει πρώτα να χρησιμοποιήσετε αγγλική IP.

Μέσω του windscribe desktop, αν και έβαλα αγγλική IP, δεν το κατάφερα (μου έδινε μόνο ένα μήνα), αλλά μετά από εγκατάσταση του windscribe chrome app και με UK IP όλα πήγαν μια χαρά. 

Το λινκ της προσφοράς είναι εδώ.

Φτιάχνετε νέο λογαριασμό. Στο μέιλ που θα δώσετε θα σας έρθει μήνυμα ενεργοποίησης του λογαριασμού.

Αν έχετε ήδη εγκατεστημένη προηγούμενη έκδοση, θα σας ζητήσει πρώτα να κάνετε απεγκατάσταση.

EGTdQI9.jpg

 

 

Επεξ/σία από FKLDS
  • Like 10
  • Thanks 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μόλις την πήρα την προσφορά.με nordvpn δούλεψε αμέσως.Ευχαριστώ ts.Άραγε αξίζει να αντικαταστήσει το bitdefeder που είχα και εληξε πριν λίγες μέρες;

Επεξ/σία από theoilia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μία σημείωση: Η προσφορά δεν σταμάτησε ποτέ. Απλά κάνεις νέο account με νέο email, π.χ. κάθε τρίμηνο για επέκταση ....

και το okfreedom δουλεύει οκ για αγγλική ip

Επεξ/σία από lgre_p
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nebtios είπε

Το ειχα απο περυσι κ θα μου εληγε σε λιγες μερες,  το εκανα και κομπλε για ενα χρονο ακομα! 

Μία από τα ίδια... μου είχαν μείνει μονο 4 ημέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθεσω για οσους δεν το εχουν δοκιμασει οτι ειναι πολυ ελαφρυ και κανει πολυ καλη δουλεια.

Ενα χρονο τωρα και τα scan με το mb antimalware δεν εχουν βρει απολυτως τιποτα!!! 

Επισης οπως λεει ο φιλος πιο πανω η προσφορα ετρεχει παντα, το τσεκαρα κατα διαστηματα.

Παιδια αξιζει δοκιμαστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ πολύ τον φίλο ..!

Το προσπάθησα να το βάλω με το add on του Firefox * wind scribe * με παίδεψε πολύ μέχρι να το βάλω αλλά τελικά τα κατάφερα !

Πάντως επειδή το είχα και πέρυσι έμεινα πολύ ικανοποιημένος με το προγραμμα και ήρθε τη κατάλληλη στιγμή γιατι σε 8 μέρες μου έληγε..

 

Επεξ/σία από prt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου. Αν και αγόρασα πριν μερικές μέρες το kaspersky (για windows μόνο), με αυτό θα ασφαλήσω και μερικά τηλέφωνα.

Με Windscribe ανοίχτηκε ο λογαριασμός χωρίς προβλήματα. Μάλιστα ενεργοποίησα ήδη στο πρώτο κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...