Προς το περιεχόμενο

Antivirus F-Secure Safe δωρεάν για 1 χρόνο (5 συσκευές) μέσω VPN


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, MTX είπε

προτιμώ να έχω 10 ιούς παρα αυτό το antivirus

Γενικά μου αρέσει τόσο πολύ να βλέπω ολοκληρωμένες απαντήσεις, με επιχειρήματα και άλλα τέτοια χαζά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να το λέω κάτι ξέρω και εγώ , τα επίπεδα ασφαλειας είναι σαν το free τις avast και σου γραπώνει το μηχάνημα σαν χταπόδι και σέρνεται , σε οποιο pc μου φέρνουνε και το βλέπω το πρώτο πράγμα που κάνω το σουτάρω και ήδη βλέπεις το μηχάνημα να αλλάζει συμπεριφορά ...όχι τζάμπα ούτε να με πληρώνανε δεν θα το έβαζα στο pc μου , μαζευτείτε εκεί 3 φίλοι δώστε από 10 ευρώ το χρόνο και πάρτε ένα σοβαρό antivirus 3 άδειες για ένα χρόνο είτε ESET είτε KASPERSKY  όλα τα υπόλοιπα είναι για τα πανηγύρια

  • Thanks 1
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, MTX είπε

για να το λέω κάτι ξέρω και εγώ , τα επίπεδα ασφαλειας είναι σαν το free τις avast και σου γραπώνει το μηχάνημα σαν χταπόδι και σέρνεται , σε οποιο pc μου φέρνουνε και το βλέπω το πρώτο πράγμα που κάνω το σουτάρω και ήδη βλέπεις το μηχάνημα να αλλάζει συμπεριφορά ...όχι τζάμπα ούτε να με πληρώνανε δεν θα το έβαζα στο pc μου , μαζευτείτε εκεί 3 φίλοι δώστε από 10 ευρώ το χρόνο και πάρτε ένα σοβαρό antivirus 3 άδειες για ένα χρόνο είτε ESET είτε KASPERSKY  όλα τα υπόλοιπα είναι για τα πανηγύρια

Αν προσωπικα δεν μου αρέσει κάτι το σβήνω. Αν δω ότι γραπωνεται όπως λες σβήσιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, janisxt είπε

Με hola vpn(GB iP)  που το είχα πάρει πριν ένα χρόνο μου λέει ότι δεν ισχύει για την χώρα μου. 

Με hola free σε Chrome το πήρα μόλις τώρα. (πρώτη φορά).

 

6 ώρες πριν, MTX είπε

για να το λέω κάτι ξέρω και εγώ , τα επίπεδα ασφαλειας είναι σαν το free τις avast και σου γραπώνει το μηχάνημα σαν χταπόδι και σέρνεται , σε οποιο pc μου φέρνουνε και το βλέπω το πρώτο πράγμα που κάνω το σουτάρω και ήδη βλέπεις το μηχάνημα να αλλάζει συμπεριφορά ...όχι τζάμπα ούτε να με πληρώνανε δεν θα το έβαζα στο pc μου , μαζευτείτε εκεί 3 φίλοι δώστε από 10 ευρώ το χρόνο και πάρτε ένα σοβαρό antivirus 3 άδειες για ένα χρόνο είτε ESET είτε KASPERSKY  όλα τα υπόλοιπα είναι για τα πανηγύρια

Δωρεάν είναι στο κάτω κάτω. Δε μας κάνει, από δω παν κι οι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, lgre_p είπε

Ίσως δεν σε αναγνώρισε με αγγλική ip. 

Ναι έχεις δίκιο. Το VPN που χρησιμοποίησα παρόλο που του έδινα UK i.p. αυτό μου έβγαζε France.

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή δεν δουλεύει με windscreen αλλά και okayfreedom, υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος?

 

Registration or use of this code is not valid in your country or from this internet connection. Please register using the broadband or mobile connection from the provider of your F-Secure service or if you purchased from retail then in the country of purchase.

Στις 1/12/2018 στις 12:45 ΠΜ, enterhere είπε

Με windscreen και IP Αγγλίας, έγινε κανονικά από tablet η ενεργοποίηση για 1 χρόνο.

Ευχαριστώ FKLDS.

 

Επεξ/σία από lgre_p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...