Προς το περιεχόμενο

Μη αποδοση "επιστροφης" eurobank στις προσφορες "20% επιστροφη Black Friday στον Γερμανο 20-25 Νοεμβριου 2018" ;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις μπήκαν και σε εμένα τα χρήματα της επιστροφής!

Η παραγγελία έγινε στις 20 του μήνα και κατά τη διάρκεια της εβδομάδας κάλεσα 2 φορές στην eurobank, έκαναν αίτημα για διερεύνηση και υποτίθεται θα με καλούσαν τηλεφωνικά για να μου πουν για την εξέλιξη, δε με κάλεσαν αλλά δεν πειράζει αφού μπήκε η επιστροφή. Όλα καλά τελικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, efo355 είπε

Επιβεβαιώνω παιδιά μολις είδα τα λεφτά στο app

Και εμένα μπήκαν τα χρήματα της επιστροφής αλλά τα δύο κινητά που έχω παραγγείλει δεν έχουν έρθει. Χαχσχσχ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, history είπε

και γω αγόρασα Πέμπτη βράδυ και η εκκαθάριση έγινε 26/11...σε συνομιλία με υπάλληλο της Τράπεζας μου είπε ότι λαμβάνεται υπ οψιν η ημέρα αγοράς...παρόλα αυτά με άφησε στην αναμονή και υπέβαλε αίτημα στην Τράπεζα...ολα αυτά Τετάρτη απόγευμα

Καλημέρα  και καλό μήνα! Επιβεβαιώνω και γω ότι μπήκε η επιστροφή με ημερομηνία συναλλαγής 30/11...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, loukas599 είπε

Τίποτα ακόμα σε εμένα

Ουτε στον γνωστο μου. Προφανως δεν πανε με σειρα αφου βλεπω μπηκαν λενε καποιοι με νεοτερες συναλλαγες. ("τσαμπα" του εδωσα την "καλη ειδηση"  πρωι πρωι!! Σκωτσεζικο ντους του εκανα του ανθρωπου!)

Μηπως οσοι τα πηραν ειχαν κανει αιτημα και σε οσους δεν εχουν κανει δεν τα εδωσαν; Να το αναφερετε και αυτο αν θελετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Genatos είπε

Πάντως εμένα μου είπε ο υπάλληλος ότι έκανε αίτημα και έδωσα τηλέφωνο επικοινωνίας να με ενημερώσει το αρμόδιο τμήμα.

 

Ειχα κανει αιτημα Πεμπτη πρωι μεσω τηλεφωνου και μπηκαν σημερα τα ξημερωματα.

Παραγγελια 23/11 και εκκαθαριση στις 27/11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...