Προς το περιεχόμενο

Μη αποδοση "επιστροφης" eurobank στις προσφορες "20% επιστροφη Black Friday στον Γερμανο 20-25 Νοεμβριου 2018" ;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 ώρες πριν, mwv είπε

συμπαθατε με 😁 για τα ακυρα που φαγαμε μπορουμε να μιλησουμε εδω;

Επειδη οπως ειπα δεν αγορασα αλλά ψαχνομουν αρκετα, προσωπικα θα με ενδιεφερε παρα πολυ να μαθω τι ακυρα εριξαν (να ειμαι εκ των προτερων πιο... "ψαγμενος" σε επομενη αγορα). Του στυλ ελεγε ξερω γω "χαμηλη διαθεσιμοτητα" ή επεσαν ακυρα ακομα και σε "κανονικη" διαθεσιμοτητα; Αν θυμαμαι καλα τελευταια φορα που πηρα κατι απο το eshop τους πριν καμποσα χρονια παλι σε black friday υπηρχαν 'χοντρά' θεματα με μη τηρηση σειρας προτεραιοτητας, θα περιμενε καποιος οτι τελη 2018 θα τα ειχαν λυσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκε και σε μένα η επιστροφή! Παραγγελία 23.11, χρέωση λογαριασμού 26.11 ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΛΆΒΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!  Μίλησα χθες τηλεφωνικά με e-shop και έστειλα και καταγγελία στο συνήγορο του Καταναλωτή με κοινοποίηση στο eshop. Με την Τράπεζα δεν μίλησα καθόλου!

Ερώτηση: αν κατανάλωσω τα € επιστροφής και αργότερα ακυρωθεί και τυπικά η παραγγελία μου και μου επιστραφούν τα χρήματα στο λογαριασμό μου τι θα γίνει;;;; αν μου τα ζητήσουν πίσω λέω να τα κρατήσω για την ηθική βλάβη που έχω υποστεί... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, greengr21 είπε

Και εμενα μπηκαν επιτελους και μου επιστρεψαν και το ποσο απο την ακυρωμενη αγορα,ξεμπερδεψα!

Είχες κάνει 2 παραγγελίες; και η μία ακυρώθηκε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Μπήκε και σε μένα η επιστροφή! Παραγγελία 23.11, χρέωση λογαριασμού 26.11 ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΛΆΒΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!  Μίλησα χθες τηλεφωνικά με e-shop και έστειλα και καταγγελία στο συνήγορο του Καταναλωτή με κοινοποίηση στο eshop. Με την Τράπεζα δεν μίλησα καθόλου!

Ερώτηση: αν κατανάλωσω τα € επιστροφής και αργότερα ακυρωθεί και τυπικά η παραγγελία μου και μου επιστραφούν τα χρήματα στο λογαριασμό μου τι θα γίνει;;;; αν μου τα ζητήσουν πίσω λέω να τα κρατήσω για την ηθική βλάβη που έχω υποστεί... 

Κάποια στιγμή όταν θα έχεις χρήματα στο λογαριασμό θα στα κρατήσουν αυτόματα. 

Δεν ξεφεύγεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ουτε στον γνωστο μου. Προφανως δεν πανε με σειρα αφου βλεπω μπηκαν λενε καποιοι με νεοτερες συναλλαγες. ("τσαμπα" του εδωσα την "καλη ειδηση"  πρωι πρωι!! Σκωτσεζικο ντους του εκανα του ανθρωπου!)

Μηπως οσοι τα πηραν ειχαν κανει αιτημα και σε οσους δεν εχουν κανει δεν τα εδωσαν; Να το αναφερετε και αυτο αν θελετε.

Μετά από μισή ώρα ξανακοίταξα και είχαν μπει.

Χωρίς να έχω κάνει αίτημα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, loukas599 είπε

Μετά από μισή ώρα ξανακοίταξα και είχαν μπει.

Χωρίς να έχω κάνει αίτημα

 

Θα τον ενοχλησω ξανα.

Προσθηκη.

Μπα, οχι τιποτα! Τα εχει "παρει" τωρα και ψαχνεται για καταγγελια... 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αντίστοιχη περίπτωση πάντως με το eshop του IKEA στις καλοκαιρινές εκπτώσεις άργησαν και σε εμένα αρκετά να βάλουν την επιστροφή, αλλά την έβαλαν χωρίς κάποια ιδιαίτερη ενόχληση από μέρους μου.

Από όσο έχω καταλαβεί σε προωθητικές ενέργειες με επιπλέον επιστροφή αργούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τηλεφωνική παραγγελία που είχα με την eurobank  μου είπαν ότι έγιναν  χιλιάδες παραγγελίες μέσα σε αυτό το διάστημα. Μπήκαν και σε εμένα η επιστροφή  χωρίς να κάνω κάποιο αίτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...