Προς το περιεχόμενο

Far Cry New Dawn [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Πως κατάντησαν έτσι σκουπίδια τα FC..

Φαντάζομαι είναι ρητορική η ερώτηση σου μιας και μιλάμε για Ubisoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι παντού έτσι, τα AC ας πούμε είναι δουλεμένα..Μπορεί πολλοί να ξενέρωσαν που έγιναν RPG, αλλά από το Origins έγιναν ριζικές αλλαγές. Τα FC είναι ίδια ακριβώς σε gameplay mechanics και σε ιστορία γίνονται όλο και πιο σκουπίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Δεν είναι παντού έτσι, τα AC ας πούμε είναι δουλεμένα..Μπορεί πολλοί να ξενέρωσαν που έγιναν RPG, αλλά από το Origins έγιναν ριζικές αλλαγές. Τα FC είναι ίδια ακριβώς σε gameplay mechanics και σε ιστορία γίνονται όλο και πιο σκουπίδια.

Boring af grindfest with shitty story and lazy sidequests (μούφα combat και stupid rpg elements) είναι για μένα το AC αλλα fair enough, σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα series στο δίνω είναι τουλάχιστον playable για μερικές ώρες μέχρι να βαρεθείς την ζωή σου. Τουλάχιστον βγάζουν και καμια έκπληξη που και που φάση R6 (epic downgrade), For Honor (p2w, p2p), South Park αλλα και αυτά τα καταστρέφουν με την πολιτική που ακολουθούν. Hard fuckin pass and that's my opinion.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το team των παιχνιδιών έχει τρομερό ταλέντο πάντως και σώζεται κάπως η κατάσταση με τα παιχνίδια τους, αλλιώς αρπαχτές είναι τις περισσότερες φορές και δεν σου βγάζουν ότι έχουν δουλευτεί με μεράκι όπως το Witcher 3 ας πούμε. Τώρα τα AC όπως εξελίχθηκαν είναι θέμα γούστου ή θα σου αρέσουν πολύ ή καθόλου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Δεν είναι παντού έτσι, τα AC ας πούμε είναι δουλεμένα..Μπορεί πολλοί να ξενέρωσαν που έγιναν RPG, αλλά από το Origins έγιναν ριζικές αλλαγές. Τα FC είναι ίδια ακριβώς σε gameplay mechanics και σε ιστορία γίνονται όλο και πιο σκουπίδια.

Γουστα ειναι αυτα. Το origins το παρατησα γιατι το βαρεθηκα απιστευτα και δεν θα ξαναγορασω κ AC, απο FC εχω παιξει τα παντα γιατι τα θεωρω pure mindless fun.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο και αν εχει ξεπεσει το franchise far cry παντα περιμενουμε πως και πως να βγει. Προσφερει mindless fun εχει πολυ ωραιες και καφρικες αποστολες και ο κοσμος που φτιαχνουν σε καθε παιχνιδι ειναι φανταστικος. Απο εκει και περα γουστα ειναι αυτα αλλος γουσταρει divinity και pillar of eternity αλλος δεν μπορει να τα παιξει αυτα τα παιχνιδια αλλος γουσταρει pubg/fortnite που εγω ξερναω με αυτα. Οσοι δεν σας αρεσουν δεν χρειαζεται να μπαινετε στα θεματα και να τα κραζετε μονιμως. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μοναδικο ip της ubisoft που αυτη τη στιγμη εχει καποιο ενδιαφερον και εχει κορυφαιους μηχανισμους shooting της κατηγοριας ειναι το Division. Ελπιζω να μην το κανταντησουν και αυτο σαν το far cry για χαρη ακομα περισσοτερων πωλησεων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Madlef86 είπε

Τελικά το πήρε κανείς??

Λέει τίποτα??

Βγήκαν μαζί και δεν ξέρω πιο να πρωτοπάρω να παίξω (Metro - FarCry) . . . !!!!

Ναι αλλα κατεβαίνει atm, άμα δεν είναι θέμα χρημάτων πάρε το Metro imho ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είχα κάνει preorder πριν καιρό. Το ξεκίνησα σήμερα, έπαιξα κάνα μισάωρο. Γραφικά πανέμορφα (έβαλαν εξτρά HD textures όπως στο FC5 πριν καιρό) , gameplay δεν είδα και πολλά ακόμα, μια απ τα ίδια με το FC5. 

Προσωπικά το κατά ευχαριστήθηκα το FC5 οπότε και αυτό θα το ευχαριστηθώ σίγουρα. :D 

στα 23-25 ευρώ που παίζει το θεωρώ πολύ δίκαια τιμή για κάποιον που του αρέσει η σειρά. 

Το metro αν δεν ήταν στο epic θα το έπαιρνα . Ίσως αργότερα να στρώσει και λίγο με τα patch, να πέσει και η τιμή. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ επειδή είμαι φαν της σειράς κάπως έτσι θα το κάνω @LEFteriz . . !

Υ.Γ. Άσε που τώρα άρχισα το TR εγώ και δεν ξέρω πότε θα τελειώσω όλα αυτά με το χρόνο που μένει . . .!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...