Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η Επικ συνεχιζει με τις απιστευτες προσφορες. ενα μεγαλο μπραβο της.  👍

τα HD texture packs μπαινουν ξεχωριστα, πατηστε στο καθε παιχνιδι στο client, και θα βγαλει λιστα με ολα τα DLC.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το borderlands handsome collection το πηραμε πριν 1 μηνα απο το 2K bundle της humble και ειχε μεσα και το borderlands 1 GOTY.  Εχει παιξει και στα 3 ευρω παλιοτερα απο επισημο reseller. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Arkin είπε

Το borderlands handsome collection το πηραμε πριν 1 μηνα απο το 2K bundle της humble και ειχε μεσα και το borderlands 1 GOTY.  Εχει παιξει και στα 3 ευρω παλιοτερα απο επισημο reseller. 

6 νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, KilliK είπε

απο ποιο σαιτ ειναι το παραπανω screenshot?

gg deals. Εχω βαλει alert για παιχνιδια που θελω και μολις παει εκει η τιμη μου ερχεται mail και τα αγοραζω. Τρομερο site.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Metaksas είπε

παιδια εγω που θελω να παρω το anno 1800, πρεπει να το ανοιγω παντα απο το epic η το uplay, πχ αν μετα θελω να παρω κανενα dlc πρεπει να το παρω παλι απο epic?

Αγοραζεις το παιχνιδι αυτο στο Epic store.Κατεβαζεις το epic store(αν δεν το εχεις ηδη)και συνδεεις το παιχνιδι στο Uplay).

Μολις γινει αυτο,το παιχνιδι θα σου εμφανιστει στο Uplay και θα μπορεις να το τρεχεις κανονικα απο εκει,μπορεις να σβησεις και το EGS launcher.

Για τα dlc καλο θα ηταν να τα αγορασεις ομως απο EGS για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Aruil είπε

Μου δημιούργησε ανάμικτα συναισθήματα. Πολύ καλή κίνηση, αλλά όχι steam workshop, mods κλπ. Δεν πειράζει όμως θα το λιώσω για κάνα χρόνο και μετά θα το αγοράσω στο Steam!! Εκείνη την ημέρα θα καταρρεύσουν μια και καλή οι Servers της Epic!!! Ε ρε τι έχει να γίνει!! 

Επεξ/σία από _Theo_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλεψη: τα dlc θα είναι πιο πολλά από όλα τα dlc και τα expansion όλων των προηγούμενων total war μαζί.
Θες να παίξεις με τον Διομήδη; dlc.
Θες να παίξεις με τους Φαίακες; dlc
Θες να βάλεις Κύκλωπες; dlc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, G.TH. είπε

Πρόβλεψη: τα dlc θα είναι πιο πολλά από όλα τα dlc και τα expansion όλων των προηγούμενων total war μαζί.
Θες να παίξεις με τον Διομήδη; dlc.
Θες να παίξεις με τους Φαίακες; dlc
Θες να βάλεις Κύκλωπες; dlc

 

Σωστός.

Το πρόβλημα για μένα που είμαι Total War fan είναι από που θα αγοράσω τα DLC. Όπως το βλέπω το πρώτο καιρό που θα είμαι πορωμένος (αν το game είναι καλό...), θα πρέπει να συγκρατηθώ και να μην τα αγοράσω για να έχει νόημα η αγορά του παιχνιδιού στο Steam 1 χρόνο μετά. Λογικά θα κοστίζει 20 € το παιχνίδι και άλλο ένα 20άρι τα DLC, 40 ευρά, καλά είναι. Τώρα, αν βγάλουν DLC για την κάθε Ελληνική φυλή, τότε άντε γεια. Θα περιμένω κάνα sale ή την γνωστή καλή λύση του κλειδάδικου... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, GhostRiderLSOV said:

Περισσότερα DLCs από των Total War Warhammer, δεν γίνεται να βγάλουν. :P

Η CA κάνει θαύματα σε αυτόν τον τομέα. Εδώ έκανε ολόκληρο παιχνίδι (Warhammer 1) dlc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Aruil είπε

Η CA κάνει θαύματα σε αυτόν τον τομέα. Εδώ έκανε ολόκληρο παιχνίδι (Warhammer 1) dlc.

 

Και πάλι απέχει αρκετά από την Paradox που βγάζει DLC μέχρι και για...Soundtrack και όλα της τα DLC κοστίζουν μια περιουσία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...