Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσοι έχετε το Borderlands 2 που το είχαν δώσει παλαιότερα δωρεάν, υπάρχει το παρακάτω DLC τζάμπα μέχρι τις 2 Οκτωβρίου

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/borderlands-2/commander-lilith

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω ακόμα το κουπόνι που μα είχαν δώσει δωρεάν, και σκέφτομαι να αγοράσω το hellpoint ή το mortal shell. Ποιος από τα δυο είναι καλύτερο; 
 Επίσης υπάρχει κάποιο άλλο rpg, ή epic store exclusive που να αξίζει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω γνώμη για αυτά τα δυο παιχνίδια, πάντως μπορείς να διαλέξεις και τα 2 με έκπτωση γιατί στις 23 του μηνός θα δωθεί νέο κουπόνι μαζί με το Rocket League

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ερώτηση,έκανα λογαριασμό κ κατέβασα το φμ2020 η ερώτηση μου είναι η εξής χρειάζεται να είναι μόνιμα online;η μπορώ και offline όπως στο στεαμ αν είμαι σε ένα σημείο που δεν παίζει ίντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε ξέρω αν το FM2020 θέλει μόνιμα online αλλά ο launcher σίγουρα έχει offline mode:

https://www.epicgames.com/help/en-US/epic-games-store-c73/launcher-support-c82/how-do-i-run-games-in-offline-mode-using-the-epic-games-launcher-a6724

 

Επεξ/σία από Despotas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Anuminas είπε

Δεν μπορώ να μπω στο EGS, συνεχώς μου κρασάρει, συμβαίνει σε άλλον;

Σε μένα μπήκε (αν και ζορίστηκε λίγο να φορτώσει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/9/2020 στις 4:37 ΜΜ, Despotas είπε

Δε ξέρω αν το FM2020 θέλει μόνιμα online αλλά ο launcher σίγουρα έχει offline mode:

https://www.epicgames.com/help/en-US/epic-games-store-c73/launcher-support-c82/how-do-i-run-games-in-offline-mode-using-the-epic-games-launcher-a6724

Λέει το fm2020 δεν γίνεται offline αν το έχει κανείς και ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει αν μπορούμε να παίξουμε offline fm..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι άρχισε τα κρασαρισματα🤣

εκει που λεω να αγοράσω 34 ευρω το Death Stranding χρησιμοποιώντας και το 10 ευρω κουπονι 

edit

μπήκα αλλα το EGS ειναι ασταθες εδώ και δυο τρεις μέρες.

Επεξ/σία από Anuminas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τσιμπήστε το (δωρεάν) Rocket League από σήμερα μέχρι 23/10 και θα λάβετε ένα κουπόνι 10€ για αγορές από 14,99€ και άνω με ισχύ μέχρι 1/11.

https://www.epicgames.com/store/en-US/news/download-rocket-league-for-free-on-epic-games-store-and-receive-a-10-epic-coupon

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι πως έχει την ίδια ημερομηνία λήξης με το άλλο κουπόνι που είχαν δώσει.
Προσωπική επιλογή το Heavy HRain. Ναι μεν θα δωθεί σίγουρα σε χαμηλότερη τιμή στο μέλλον, αλλά δεν νομίζω ποτέ να φτάσει στα 5,92 όπως γίνεται σήμερα μαζί με το κουπόνι.
Μπόνους, εδώ δεν έχει και τον καρκίνο των achievement.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, G.TH. είπε

Το κακό είναι πως έχει την ίδια ημερομηνία λήξης με το άλλο κουπόνι που είχαν δώσει.
Προσωπική επιλογή το Heavy HRain. Ναι μεν θα δωθεί σίγουρα σε χαμηλότερη τιμή στο μέλλον, αλλά δεν νομίζω ποτέ να φτάσει στα 5,92 όπως γίνεται σήμερα μαζί με το κουπόνι.
Μπόνους, εδώ δεν έχει και τον καρκίνο των achievement.

+απειρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...