Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Μια βοήθεια παιδιά.

Αγόρασα πρώτη φορά από το Epic ένα παιχνίδι, ώστε να χρησιμοποιήσω και ένα εκπτωτικό κουπόνι που είχα. Το θέμα είναι ότι το κατέβασμα είναι απίστευτα αργό. Σταθερά μου δείχνει 0.00B/s με μερικά Spikes στα 100-200B/s. Με τέτοιους ρυθμούς βλέπω τα 35gb να κατεβαίνουν σε 2 εβδομάδες.

Καμία γνώμη για το θέμα; Η ταχύτητα μου είναι στα 20mbps.

Εχει γραψει καποιος για αυτο το θεμα μερικες σελιδες πισω τσεκαρετο.Κατι αλλαζεις και κατεβαζεις με περισσοτερη ταχυτητα.Τωρα κατα ποσο δουλευει δεν εχω ιδεα δεν εχω δοκιμασει...βασικα δεν εχω καν τον launcher εγκατεστημενο μονο claim τα free games κανω :P

Επεξ/σία από icenex
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 λεπτά πριν, icenex είπε

Εχει γραψει καποιος για αυτο το θεμα μερικες σελιδες πισω τσεκαρετο.Κατι αλλαζεις και κατεβαζεις με περισσοτερη ταχυτητα.Τωρα κατα ποσο δουλευει δεν εχω ιδεα δεν εχω δοκιμασει...βασικα δεν εχω καν τον launcher εγκατεστημενο μονο claim τα free games κανω :P

Από ότι φαίνεται με ένα Restart του ρουτερ έφτιαξε. Βέβαια παραμένει ένα τρελοκομείο ο Launcher της Epic. Από τα 6MB/s πάει στα 2MB/s, 1MB/s, 3MB/s, 200B/s, 0B/s κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, zaratustra είπε

Κάτι έχει πάθει ο epic launcher. Βγάζει τα περισσότερα games free στο main page. Αν μπεις βέβαια μέσα στον τίτλο βγάζει κανονικά τιμή

image.png.14261ab99bb57f0a1dfdbd9c00f5c792.png

Free το cyberpunk? Αυτα ειναι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πήρα το Rocket League και μου έδωσε ένα κουπόνι, αλλά δεν με αφήνει να το εξαργυρώσω κάνοντας pre-order το Cyberpunk 2077.

Ξέρει κανείς γιατί; Στους όρους δεν γράφει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Malthador είπε

Πήρα το Rocket League και μου έδωσε ένα κουπόνι, αλλά δεν με αφήνει να το εξαργυρώσω κάνοντας pre-order το Cyberpunk 2077.

Ξέρει κανείς γιατί; Στους όρους δεν γράφει κάτι.

Στους όρους γράφει "Not valid on pre-purchases or any other purchases such as in-game purchases (e.g. V-bucks or currency)."
Νομίζω ότι αυτό φταίει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, Black_Company said:

Στους όρους γράφει "Not valid on pre-purchases or any other purchases such as in-game purchases (e.g. V-bucks or currency)."
Νομίζω ότι αυτό φταίει

Έχεις δίκιο, δεν το είχα δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να κάνω login στον Epic client

Γεια σας παιδιά,

είχα χρόνια να παίξω παιχνίδια και καθότι πήρα καινούργιο υπολογιστή αποφάσισα να κατεβάσω το Steam και τον Epic Client.

Κάνω εγγραφή μέσω Google και μετά κατεβάζω την εφαρμογή πάω να κάνω login και μου βγάζει αυτό:

Spoiler

 

 αλλάζω κωδικό μέσα από τη σελίδα πάλι δεν μπαίνει. Τι μπορώ να κάνω;div widget

Επεξ/σία από gtr4460
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jerry banana είπε

φιλε σβησε τη φωτογραφια που διχνει το mail σου δεν ξερεις ποιος διαβαζει τα σχολια.

 Εντάξει το έλυσα που πρόβλημα απλά να ρωτήσω και κάτι άλλο κάνω εγκατάσταση το app στο κεντρικό δύσκολο τό c τα παιχνίδια του την εγκατάσταση μπορώ να τα ρίξω αλλού γίνεται αυτό και όχι στον SSD γιατί είναι μικρός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
3 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

εχω ενα 10€ coupon και ειμαι μεταξυ Metro Exodus και Hades. Και τα 2 βγαινουν γυρω στα 6 € απτα αρχικα 16 € ...

Κι εγώ ψήνομαι για το Metro Exodus...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχωρίζω Darksiders 3, Hitman GOTY και Journey to the Savage Planet. Το Metro Exodus σε αυτή τη τιμή με κλειστά μάτια όπως και το Hades.

2 κουπόνια έχω αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...