Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το hades το πηρα την προηγουμενη εβδομαδα και η αληθεια ειναι οτι αν και δεν εχω ξαναπαιξει κατι αντιστοιχο και περιμενα να μην με τραβηξει τελικα κολλησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τελικα κατεληξα στο Hades,απτην μια γιατι ειναι κατι που δεν εχω ξαναδοκιμασει αντιστοιχο,απτην αλλη το Exodus ισως το παρω αργοτερα σε complete edition με την ιδια τιμη. Ουτως η αλλως backlog υπαρχει κακα τα ψεματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

ποιός αγοράζει παιχνίδια από το epic?

Προφανως πολλοι?

Ειδες πως πεσανε ολοι με τα μουτρα στο hades ή στο Metro στα 6ευρω?

Η περυσι στα παιχνιδια της ubisoft τυπουFar Cry V/AC Origins στα 5ευρω το ενα?

H 5ευρω η Goty του Witcher 3.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Προφανως πολλοι?

Ειδες πως πεσανε ολοι με τα μουτρα στο hades ή στο Metro στα 6ευρω?

Η περυσι στα παιχνιδια της ubisoft τυπουFar Cry V/AC Origins στα 5ευρω το ενα?

H 5ευρω η Goty του Witcher 3.

Ντροπή τους 🤣🤣

Νόμιζα ότι υπήρχε μόνο για να μας δίνει δωρεάν παιχνίδια και να μην τα κάνουμε ινσταλ ποτέ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Με το 10€ coupon  το Star Wars: Squadrons βγαινει στα 19,90 

Ρε παιδιά υπάρχει κανένα κουπόνι γενικά η το έχετε από προηγούμενες αγορές;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έδωσε ένα κουπόνι το καλοκαίρι ή το Πάσχα, και ένα δεύτερο πριν λίγες μέρες αν κατέβαζες το Rocket League. Και τα δυο λήγουν αύριο. Λογικά θα ξαναδώσουν κάποτε.
Σήμερα απέρριψα το Detroit Become Human  γιατί τα Heavy Rain(το έχω) και Beyond two Souls ( με ενδιαφέρει) έπεσαν από το-25% στο -50% μέσα σε ένα μήνα, οπότε το -30% (ήταν -10%) του, θα πάει πιο κάτω αλλά πάλι πάνω από 15 ευρώ. Κουπόνια να μας δίνουν μονάχα και το όριο να μην αλλάξει 😄.

Ανάμεσα σε Journey, Hades και Art of Rally  διάλεξα Hades επειδή ούτε θυμάμαι πόσα χρόνια έχω να παίξω παιχνίδι του είδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι περισσοτεροι πρεπει να πηραν κυριως Hades και Metro Exodus απο παιχνιδια των 6ευρω.

Με ψηνει και εμενα το hades προφανως λογω τιμης,αλλα με βλεπω να το χρυσοπληρωνω στο steam.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sarakinos είπε

Ρε παιδιά υπάρχει κανένα κουπόνι γενικά η το έχετε από προηγούμενες αγορές;;; 

Αν βάλεις το rocket league σου δίνει ή σου έδινε κουπόνι. Μπορεί να έχουν και από πριν,δε θυμάμαι να έπαιξε κάποιο

11 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Οι περισσοτεροι πρεπει να πηραν κυριως Hades και Metro Exodus απο παιχνιδια των 6ευρω.

Με ψηνει και εμενα το hades προφανως λογω τιμης,αλλα με βλεπω να το χρυσοπληρωνω στο steam.

Θα βγει και από το gamepass σε λίγο καιρό αν κάποιον τον ενδιαφέρει-αν δεν βγήκε ήδη το metro exodus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω 2 κουπόνια που λήγουν αύριο και δεν ξέρω ποια από τα φθηνά παιχνίδια που έχει τώρα το store να πάρω.

Γενικά το λίγο που παίζω είναι παιχνίδια με πολεμικά πλοία/αεροπλάνα/άρματα μάχης (World of Tanks/Warplanes/Warships, War Thunder), κυρίως όμως με αεροπλάνα... και παιχνίδια στρατηγικής (π.χ. Civilization, Hearts of Iron). 

Έψαξα λίγο το ANNO 1800, αλλά είναι πολύ ακριβό. 

 

Έχετε κάποια να προτείνετε;

 

 

 

ΥΓ: Τα κουπόνια μπορώ να τα συνδυάσω;

Π.χ. αν πάρω παιχνίδι των 30€ να χρησιμοποιήσω και τα δύο κουπόνια για να βγει στα 10€;

Επεξ/σία από Aurumnus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να πηγαίνει ένα κουπόνι ανά παιχνίδι.
Εκτός από αυτά που αναφέρθηκαν ήδη μπορείς να δοκιμάσεις στο στυλ του Civilization το Old World με ρίσκο γιατί είναι σε ΕΑ ή και το ίδιο το Civilization VI.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Aurumnus είπε

Έχω 2 κουπόνια που λήγουν αύριο και δεν ξέρω ποια από τα φθηνά παιχνίδια που έχει τώρα το store να πάρω.

Γενικά το λίγο που παίζω είναι παιχνίδια με πολεμικά πλοία/αεροπλάνα/άρματα μάχης (World of Tanks/Warplanes/Warships, War Thunder), κυρίως όμως με αεροπλάνα... και παιχνίδια στρατηγικής (π.χ. Civilization, Hearts of Iron). 

Έψαξα λίγο το ANNO 1800, αλλά είναι πολύ ακριβό. 

Έχετε κάποια να προτείνετε;

ΥΓ: Τα κουπόνια μπορώ να τα συνδυάσω;

Π.χ. αν πάρω παιχνίδι των 30€ να χρησιμοποιήσω και τα δύο κουπόνια για να βγει στα 10€;

To troy το χες παρει free;

10 λεπτά πριν, Despotas είπε

Τα κουπόνια δεν συνδυάζονται, πάει ένα ανά αγορά όπως είπε και ο @G.TH.

Σεβασμιώτατε, την ευλογία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...