Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H λίστα είναι τρελή μούφα, απλά βάζει μαζί όλες τις φήμες που έχουν βγει καθώς και wishlist items του τύπου που την έφτιαξε.

Από κει κι έπειτα κάποια από αυτά τα παιχνίδια υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να είναι στο giveaway. Σίγουρα 2 ή 3 ΑΑΑ τίτλοι στους 15 και ενδέχεται να υπάρχουν παιχνίδια που έχει ξαναδώσει στο παρελθόν (πχ civ ή κάτι αυτής της κλίμακας). Αν έπρεπε να ποντάρω σε κάποιον ΑΑΑ τίτλο θα πήγαινα προς Witcher 3, αφού και μόνιμα σε προσφορά βρίσκεται και υπάρχει κάτι σαν αδελφοποίηση μεταξύ EGS και GOG, αλλά και το Hitman 2, πριν κάποιους μήνες είχε δοθεί το 1 και προμοτάρεται το 3. Outsider κάποιος παλιός τίτλος της Rockstar ή κάποιο multiplayer που θέλει boost στους παίχτες όπως είχε γίνει με το Ark.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν χρειάζεται να το έχει το κατάστημα για να το δώσει δωρεάν. Σε αρκετές περιπτώσεις η πρώτη ημέρα της κυκλοφορίας του κάθε παιχνιδιού είναι η Πέμπτη δώσε και σε μένα μπάρμπα.
Τα pandemic, conan exiles και wargame red dragon που τα είχαν υποσχεθεί και δεν τα έδωσαν, ίσως έχουν μια πιθανότητα να δωθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδια,θα τα δωσει ολα αυτα ή μπορει τελευταια στιγμη να αλλαξουν γνωμη και να δωσουν και το Cyberpunk....

Αναλογες φημες ειχαν ανεβει και παλιοτερα οτι θα εδινε δωρεαν το Witcher 3 μετα το GTA V,και καποιοι δεν πηραν την προσφορα της Goty στα 5ευρω....

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το pandemic περιμενω ακομα . Oh wait ακυρο :devil:

To conan exiles ηταν τοσο χαλι που επρεπε να ειναι free . Ειναι στο xbox και στο pc game pass list αν θυμαμαι καλα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Fulgore είπε

Αναλογες φημες ειχαν ανεβει και παλιοτερα οτι θα εδινε δωρεαν το Witcher 3 μετα το GTA V,και καποιοι δεν πηραν την προσφορα της Goty στα 5ευρω....

 

Οι φήμες βγήκαν αρκετά μετά τα sales, εγώ πχ το είχα πάρει ήδη με το κουπόνι στα 5 ευρώ. Αυτοί που δεν το πήραν, δεν θα το έπαιρναν έτσι κι αλλιώς, δεν τους φταίει καμιά φήμη. 1 μέρα είναι για να αρχίσει, όχι 1 μήνας. Τι θα πάθει δηλαδή κάποιος που θα περιμένει, θα χάσει καμιά τρελή προσφορά κάπου; Έχει αρκετές πιθανότητες να είναι μούφα, άλλωστε με επιφύλαξη το έβαλα και με link από site, αλλά και όσοι λέτε με σιγουριά ότι δεν ισχύει έχετε καμιά πηγή;

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, p4n0s86 είπε

Οι φήμες βγήκαν αρκετά μετά τα sales, εγώ πχ το είχα πάρει ήδη με το κουπόνι στα 5 ευρώ. Αυτοί που δεν το πήραν, δεν θα το έπαιρναν έτσι κι αλλιώς, δεν τους φταίει καμιά φήμη. 1 μέρα είναι για να αρχίσει, όχι 1 μήνας. Τι θα πάθει δηλαδή κάποιος που θα περιμένει, θα χάσει καμιά τρελή προσφορά κάπου; Έχει αρκετές πιθανότητες να είναι μούφα, άλλωστε με επιφύλαξη το έβαλα, αλλά και όσοι λέτε με σιγουριά ότι δεν ισχύει έχετε καμιά πηγή;

Εγω το πηρα 15 στο steam το witcher. Ενω μπορουσα ανετα να το παρω στο epic στα 5 με το κουπονι. Αλλα με τοσα που του λειπουν ως store προτιμαω να δωσω κατι παραπανω να το παρω στο steam παρα στο epic. Απο το epic περνω μονο παιχνιδια της ubisoft που πανε αμεσα στο uplay η της rockstar που πανε στον δικο της launcher. Τα υπολοιπα στο steam. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εγω το πηρα 15 στο steam το witcher. Ενω μπορουσα ανετα να το παρω στο epic στα 5 με το κουπονι. Αλλα με τοσα που του λειπουν ως store προτιμαω να δωσω κατι παραπανω να το παρω στο steam παρα στο epic. Απο το epic περνω μονο παιχνιδια της ubisoft που πανε αμεσα στο uplay η της rockstar που πανε στον δικο της launcher. Τα υπολοιπα στο steam. 

Και τι σχέση έχει αυτό με το post μου είπαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, p4n0s86 είπε

Και τι σχέση έχει αυτό με το post μου είπαμε;

Ανεφερες το παραπανω για αυτο το ανεφερα:

αυτοί που δεν το πήραν, δεν θα το έπαιρναν έτσι κι αλλιώς, δεν τους φταίει καμιά φήμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Ανεφερες το παραπανω για αυτο το ανεφερα:

αυτοί που δεν το πήραν, δεν θα το έπαιρναν έτσι κι αλλιώς, δεν τους φταίει καμιά φήμη

Αυτά που είπε ο Fulgore στα οποία απάντησα τα διάβασες; Έγραψε ότι λόγω φημών κάποιοι παραπλανήθηκαν και δεν πήραν την Goty του Witcher γιατί θα το έπαιρναν τζάμπα. Και του απαντάω ότι αυτές οι φήμες βγήκαν αρκετές μέρες μετά τα sales, εγώ είμαι ένα παράδειγμα που το είχα αγοράσει ήδη με το κουπόνι. Όσοι λοιπόν δεν το πήραν και καλά λόγω φήμης, δεν θα το έπαιρναν έτσι κι αλλιώς, αφού η προσφορά ήταν ήδη διαθέσιμη και δεν ασχολήθηκαν. Τώρα αυτά που σχολιάζεις πάνω στα δικά μου συνεχίζω να μην καταλαβαίνω που κολλάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Έγραψε ότι λόγω φημών κάποιοι παραπλανήθηκαν και δεν πήραν την Goty του Witcher γιατί θα το έπαιρναν τζάμπα.

Βασικα δεν εγραψα αυτο.

Αυτο που εγραψα πιο πανω ειναι οτι καποιοι εχουν ''καλομαθει''απο τα δωρεαν παιχνιδια που εχει δωσει η Epic ως τωρα,που ''ονειρευονται'΄'τα επομενα δωρεαν παιχνιδια που ισως δωθουν,γιαυτο και δεν αγοραζουν κατι σε τιμη χωμα οπως η Goty του Witcher 3 στα 5ευρω.

Καπως ετσι δημιουργουνται οι λιστες οπως η πιο πισω.

Ουτως ή αλλως εχουμε διαβασει ολα τα κουλα μαζεμενα στο εδω θεμα.

Οτι οποιος δινει 10+ευρω για αγορα παιχνιδιων ειναι πλουσιος,οτι ''στηριζουμε''την Epic απεναντι στο steam για αυτα που μας δινει με το να μην αγοραζουμε τιποτα απο αυτους,για το ''ποσο καλο''κανει στην βιομηχανια επειδη κραταει μικροτερη προμηθεια και οτι μονο αυτο μετραει και παει λεγοντας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Βασικα δεν εγραψα αυτο.

Αυτο που εγραψα πιο πανω ειναι οτι καποιοι εχουν ''καλομαθει''απο τα δωρεαν παιχνιδια που εχει δωσει η Epic ως τωρα,που ''ονειρευονται'΄'τα επομενα δωρεαν παιχνιδια που ισως δωθουν,γιαυτο και δεν αγοραζουν κατι σε τιμη χωμα οπως η Goty του Witcher 3 στα 5ευρω.

Καπως ετσι δημιουργουνται οι λιστες οπως η πιο πισω.

Ουτως ή αλλως εχουμε διαβασει ολα τα κουλα μαζεμενα στο εδω θεμα.

Οτι οποιος δινει 10+ευρω για αγορα παιχνιδιων ειναι πλουσιος,οτι ''στηριζουμε''την Epic απεναντι στο steam για αυτα που μας δινει με το να μην αγοραζουμε τιποτα απο αυτους,για το ''ποσο καλο''κανει στην βιομηχανια επειδη κραταει μικροτερη προμηθεια και οτι μονο αυτο μετραει και παει λεγοντας.

 

Ναι αυτά περίμεναν οι τζαμπατζήδες για να μην αγοράσουν. Όχι ότι είναι γενικά έτσι η "αγοραστική" τους συμπεριφορά. Επίσης, δεν καταλαβαίνω, η τιμή χώμα που λες στο Epic δεν ήταν; Άρα οι όποιες φήμες ποιον χαντάκωσαν; Από ποιον καλομαθαίνουν; Και τελικά να αγοράζει ο κόσμος απ' το κινεζοspyware ή όχι; Έχω μπερδευτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Φήμες ότι η παρακάτω λίστα θα είναι τα free games της Epic για το επόμενο δεκαπενθήμερο.

amvjq2j_700bwp.webp

https://expertgamereviews.com/epic-games-store-free-mystery-games-december-2020-sale/

 

Fake λεει ο φιλος μας που δουλευει στην Epic.

Μιας και πηγα κουβα στο στοιχημα, πονταρω οτι αυριο θα δωσει η Epic το Cities: Skyline
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

η τιμή χώμα που λες στο Epic δεν ήταν;

Άρα οι όποιες φήμες ποιον χαντάκωσαν; 

Από ποιον καλομαθαίνουν; Και τελικά να αγοράζει ο κόσμος απ' το κινεζοspyware ή όχι; Έχω μπερδευτεί.

Δεν εγραψα καπου οτι χαντακωθηκε καποιος.

Ειπα οτι ακομα και με τοσο χαμηλες τιμες,καποιοι ουτε 5-10ευρω δεν δινουν στην epic.

Με λιγα λογια αναφερομαι στους γνωστους τσαμπατζηδες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...