Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer για το Avengers: Endgame είναι εδώ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κατάλαβα ποτέ το hype για αυτές τις ταινίες. Ίσως άμα ήμουν 16 χρονών να τις εκτιμούσα. Τώρα ούτε σαν παραμυθακι δεν μπορώ να τις δω.

Αυτά, πέσετε να με φάτε...👊

  • Like 11
  • Thanks 2
  • Confused 3
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, Agony said:

Καλυτερα από τα Batman του Νολαν ??? Για μενα όχι .

Νομίζω ότι εννοεί ανάμεσα στις ταινίες της Marvel, όχι γενικά blockbuster, o Batman είναι DC...

Επεξ/σία από ThReSh
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, aris1986 said:

Δεν κατάλαβα ποτέ το hype για αυτές τις ταινίες. Ίσως άμα ήμουν 16 χρονών να τις εκτιμούσα. Τώρα ούτε σαν παραμυθακι δεν μπορώ να τις δω.

Αυτά, πέσετε να με φάτε...👊

Ε ναι... Αμα δεν είναι βγαλμένη από τη ζωή η ταινία, τι να φτουρήσει... 😛 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως αναριωτιεμαι πως την εβγαλε ο AntMan δεν θελω να κανω spoiler για οποιον δεν εχει δει την ταινια! Αλλα εχει ενδιαφερον το πως πηγε εκει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχχχ πάλι θα φύγουν λεφτά για 2-3 προβολές στην vmax sphere. η marvel παραδίδει μαθήματα trailer  στο συγκεκριμένο ότι πρέπει για να σου χτίσει το τρελό hype και μακάρι ότι άλλο θα βγει να κυμαίνεται στα ίδια.

Εγώ προσωπικά θα συνεχίσω να τους ευχαριστώ για πάντα που έχουν καταφέρει και μου έχουν χαρίσει αμέτρητες στιγμές  χαράς δίνοντας μου την δυνατότητα να δω στην μεγάλη οθόνη τους ήρωες που προσποιούμουν μικρο παιδί ότι είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
12 minutes ago, Virus200 said:

αχχχχ πάλι θα φύγουν λεφτά για 2-3 προβολές στην vmax sphere.

Στη Θεσσαλονίκη ανοίγει το πρώτο κανονικό iMaX! 

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, D.Luffy είπε

Αποκαλύψαν τελικά το όνομα της ταινίας?? :blink: Είναι σοβαροί? Τώρα καταλάβαμε όλο το σενάριο.

Δηλαδή δεν είχες καταλάβει από το τέλος της προηγούμενης τι θα γίνει ;;;;;;;;!!;!;!;!;;;!!!;;;!!!;;;!;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Izzy Stradlin είπε

Εγω παντως αναριωτιεμαι πως την εβγαλε ο AntMan δεν θελω να κανω spoiler για οποιον δεν εχει δει την ταινια! Αλλα εχει ενδιαφερον το πως πηγε εκει!

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ.Η ταινία Captain marvel προηγείται της ταινίας endgame σωστά?Δλδ θα προβληθεί νωρίτερα?Ίσως εκεί δείξουν πως.Αν και από ότι έχω δει σε τρέιλερ το CM τοποθετείται σε άλλη εποχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KilliK είπε

Αριστουργημα οτι καλυτερο σε blockbuster την τελευταια εικοσαετια Μονο Μαρβελ για παντα

Εντάξει και εσύ...ΤΟ  καλύτερο!!! Πες ένα απ τα καλύτερα.πες το καλύτερο την τελευταία 5ετία.άντε 10ετία σχεδόν.Τα LOTR που πάνε δηλαδή :P 
Με αγάπη πάντα..

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο το μυστικό έχει να κάνει με το "Quantum Realm" γι'αυτό και εμφανίζεται και ο Ant-Man στο τέλος του trailer. Του ξέφυγε και του Michael Douglas σε σχετικά πρόσφατη συνέντευξη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, solid990 said:

λες και μας ενοιαζε ο τιτλος

Τι εννοεις; Ολοκληρο μυστηριο χτισανε σχετικα με τον τιτλο, μεχρι και μυστηριωδη ποστ στο ινστα ανεβαζαν για να μαντευει ο κοσμος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...