Προς το περιεχόμενο

Avengers: Endgame


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Diinekis21 είπε

E βγαίνε πιο συχνά από το (κινηματογραφικό σου) σπίτι..

Btw όπως το Deadpool είχε το ύφος που έπρεπε να είχε, έτσι και το Blade θα έχει το ύφος που πρέπει να έχει το Βlade..

ναι αρκει να μην ειναι κωμωδια οπως το Deadpool. αν ειναι να βασιστουν στα κομιξ, πρεπει να το κανουν urban horror.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, KilliK είπε

ναι αρκει να μην ειναι κωμωδια οπως το Deadpool. αν ειναι να βασιστουν στα κομιξ, πρεπει να το κανουν urban horror.

Ο Mahershala τον εχει το ρολο και ειναι καταπληκτικος ηθοποιος, οσο επαιξε στον Luke Cage ηταν εξαιρετικος σαν villain. Εγω πιστευω θα βγει ταινιαρα που θα μιλαμε για πολυ καιρο, και θα πατησει πανω στις πρωτες του Snipes

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, najinblue3 said:

Ο Mahershala τον εχει το ρολο και ειναι καταπληκτικος ηθοποιος, οσο επαιξε στον Luke Cage ηταν εξαιρετικος σαν villain. Εγω πιστευω θα βγει ταινιαρα που θα μιλαμε για πολυ καιρο, και θα πατησει πανω στις πρωτες του Snipes

Να δω πόσο θα λιώσει για να αποκτήσει και το σώμα. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KilliK είπε

μια χαρα ηταν το πρωτο Blade,  λιγο outdated σημερα αλλα για την εποχη του ηταν πρωτοποριακό. και ειναι ακομη fun.

Το 2 ειναι σχεδον ισαξιο του 1, αλλα δεν θα ελεγα καλυτερο διοτι εχει και αυτο τα θεματακια του.

αυτο που δεν βλεπεται με τιποτα ειναι το 3. το οποιο πρακτικα σκοτωσε το franchise.

Σωστός 😎

22 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Να δω πόσο θα λιώσει για να αποκτήσει και το σώμα. 😛

Roids ; 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ThReSh είπε

Να δω πόσο θα λιώσει για να αποκτήσει και το σώμα. 😛

Δε ξερω αν τον εχεις παρατηρησει αλλα ειναι πολυ γυμνασμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 minute ago, najinblue3 said:

Δε ξερω αν τον εχεις παρατηρησει αλλα ειναι πολυ γυμνασμενος

Φταίει το True Detective που ήταν "γέρος" με αντίστοιχα κιλά καθώς και το Green Book. 😛

Δεν είναι θέμα fit, αλλά όγκου.

Επεξ/σία από ThReSh
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι ληγμένες γιαγιάδες Χάγιεκ και Τζολί τι κάνουν εκεί; Δε βγήκαν ακόμα σύνταξη; Τόσοι νεότεροι ηθοποιοί άγνωστοι που ψάχνουν μια ευκαιρία ( είναι και φθηνότεροι ) υπάρχουν. Χααχ :P μάλλον για να τραβήξουν τους μεγαλύτερους ηλικιακά φανς ή ταιριάζουν εμφανισιακά με τους κόμικ χαρακτήρες τους τόσο πολύ; Μάλλον το πρώτο.

 

Το νέο Blade μου τράβηξε περισσότερο την περιέργεια πάντως. Για να δούμε.

*επίσης και την ταινία της  Black Widow θα ήθελα να δω αλλά κάποιο backstory, όχι σύγχρονο thanos pre/post era story

Και από τις σειρές αυτή με τον Λόκι.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Οι ληγμένες γιαγιάδες Χάγιεκ και Τζολί τι κάνουν εκεί;

Ιιι τι είπε!! Για τη Hayek δηλαδή, γιατί για τη Jolie δε μου καίγεται καρφί. 52 & 44 είναι πάντως..

Ο λόγος είναι ψιλοπροφανής. Δεν είναι ο πλέον αναμενόμενος τίτλος το Eternals οπότε βοηθά το να έχεις κραχτες-αναγνωρισιμους ηθοποιούς.

Γενικά το casting είναι από τα πολύ δυνατά σημεία του MCU μέχρι τώρα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαφέστατα και έβαλαν γνωστά ονόματα για να τραβήξουν τα βλέμματα :P

Νταξει πάντως δεν τις θεωρώ και τέρατα ερμηνείας. Δηλαδή η Τζολί έχει παίξει και σε καλές σχετικά ταινίες. Anyway.

*και το hawkeye φαίνεται αρκετά υποσχόμενο αν κρατήσουν τον ίδιο ηθοποιό, τον οποίο έχω σε εκτίμηση από αρκετές ταινίες του που εχω δει και ήταν πολύ καλός υποκριτικά.

*δεν έχω δει ακόμα το End Game οπότε δε ξέρω ποιός ζει και ποιος μας χαιρέτησε ( μόνο ένα δυο σποιλ έχω φάει )

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

*και το hawkeye φαίνεται αρκετά υποσχόμενο αν κρατήσουν τον ίδιο ηθοποιό, τον οποίο έχω σε εκτίμηση από αρκετές ταινίες του που εχω δει και ήταν πολύ καλός υποκριτικά.

Ο ίδιος είναι! Δεν είναι DC εδώ.. (Τι είπε για τη.. Μάρθα σου...) :D

Lol, δεν έχεις δει το End Game και τριγυρνάς στο thread του End Game; Σα να σε τρώει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Ιιι τι είπε!! Για τη Hayek δηλαδή, γιατί για τη Jolie δε μου καίγεται καρφί. 52 & 44 είναι πάντως..

Ο λόγος είναι ψιλοπροφανής. Δεν είναι ο πλέον αναμενόμενος τίτλος το Eternals οπότε βοηθά το να έχεις κραχτες-αναγνωρισιμους ηθοποιούς.

Γενικά το casting είναι από τα πολύ δυνατά σημεία του MCU μέχρι τώρα...

Ο @7nisiotis  πρέπει να φάει ένα προσωρινό Ban-άρισμα για αυτό που τόλμησε και είπε.  😂

Απλά ντροπή...... 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...