Προς το περιεχόμενο

Avengers: Endgame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Οι ληγμένες γιαγιάδες Χάγιεκ και Τζολί τι κάνουν εκεί;

Ιιι τι είπε!! Για τη Hayek δηλαδή, γιατί για τη Jolie δε μου καίγεται καρφί. 52 & 44 είναι πάντως..

Ο λόγος είναι ψιλοπροφανής. Δεν είναι ο πλέον αναμενόμενος τίτλος το Eternals οπότε βοηθά το να έχεις κραχτες-αναγνωρισιμους ηθοποιούς.

Γενικά το casting είναι από τα πολύ δυνατά σημεία του MCU μέχρι τώρα...

• Like 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 2,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Γελοιότητες. Χαίρονται ορισμένοι με τον γιαλαντζί, ανέξοδο προοδευτισμό των εκατομμυριούχων του Χόλιγουντ. Θα είναι γκέι ο Μήτος και χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι. Εδώ,    Υ.Γ. Το σ

Μάρκαρα τη λέξη και το κινητό μπήκε σε bootloop. Ξέρει κανείς πώς το επαναφέρω;

5/10 1 για τα εφέ. 1 για το χιούμορ -ως ένα βαθμό-. 1 για τους ηθοποιούς. 1 για τον όγκο της δουλειάς. 1 για το hype.  Και στο σπόιλερ το χώσιμο. Να ξεκαθαρίσουμε κά

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαφέστατα και έβαλαν γνωστά ονόματα για να τραβήξουν τα βλέμματα :P

Νταξει πάντως δεν τις θεωρώ και τέρατα ερμηνείας. Δηλαδή η Τζολί έχει παίξει και σε καλές σχετικά ταινίες. Anyway.

*και το hawkeye φαίνεται αρκετά υποσχόμενο αν κρατήσουν τον ίδιο ηθοποιό, τον οποίο έχω σε εκτίμηση από αρκετές ταινίες του που εχω δει και ήταν πολύ καλός υποκριτικά.

*δεν έχω δει ακόμα το End Game οπότε δε ξέρω ποιός ζει και ποιος μας χαιρέτησε ( μόνο ένα δυο σποιλ έχω φάει )

Επεξ/σία από 7nisiotis
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
15 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

*και το hawkeye φαίνεται αρκετά υποσχόμενο αν κρατήσουν τον ίδιο ηθοποιό, τον οποίο έχω σε εκτίμηση από αρκετές ταινίες του που εχω δει και ήταν πολύ καλός υποκριτικά.

Ο ίδιος είναι! Δεν είναι DC εδώ.. (Τι είπε για τη.. Μάρθα σου...) :D

Lol, δεν έχεις δει το End Game και τριγυρνάς στο thread του End Game; Σα να σε τρώει...

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
51 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Ιιι τι είπε!! Για τη Hayek δηλαδή, γιατί για τη Jolie δε μου καίγεται καρφί. 52 & 44 είναι πάντως..

Ο λόγος είναι ψιλοπροφανής. Δεν είναι ο πλέον αναμενόμενος τίτλος το Eternals οπότε βοηθά το να έχεις κραχτες-αναγνωρισιμους ηθοποιούς.

Γενικά το casting είναι από τα πολύ δυνατά σημεία του MCU μέχρι τώρα...

Ο @7nisiotis  πρέπει να φάει ένα προσωρινό Ban-άρισμα για αυτό που τόλμησε και είπε.  😂

Απλά ντροπή...... 😁

• Like 1
  • Haha 6
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.