Προς το περιεχόμενο

Avengers: Endgame


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Rofl όμως...

Εχω 3D τηλεοραση και τα καλα conversions ειναι απολαυστικα σε 3D. Ενημερωνομαι απο το παρακατω site και ποτε δεν με εχει απογοητευσει:

https://www.cinemablend.com/3d/

32 λεπτά πριν, KilliK είπε

σορυ, τα 60gb τα κραταμε για τις τσοντες μονο. 😛

Ουτε MB δεν εχω φιλε μου. Σκεφτομαι 4K ταινιες για αρχειο σιγα σιγα μιας και το 1080 πρεπει καποια στιγμη να το αντικαταστησουμε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Arkin said:

Εχω 3D τηλεοραση και τα καλα conversions ειναι απολαυστικα σε 3D. Ενημερωνομαι απο το παρακατω site και ποτε δεν με εχει απογοητευσει:

https://www.cinemablend.com/3d/

Γεια σου ρε Chingachgook, Last of the Mohicans! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ThReSh είπε

Γεια σου ρε Chingachgook, Last of the Mohicans! 

😛  Τωρα που μου το θυμισες πρεπει να δω καποια στιγμη και το last of the mohicans τοσα χρονια δεν το ειδα. Για το 3D λιγοι μειναμε αλλα βγαινουν αρκετες ταινιες και προσωπικα το γουσταρω αρκετα ειδικα για το βαθος που προσφερουν αρκετες ταινιες. Σιγουρα το προτιμω πολυ περισσοτερο απο το 4Κ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Arkin είπε

😛  Τωρα που μου το θυμισες πρεπει να δω καποια στιγμη και το last of the mohicans τοσα χρονια δεν το ειδα. Για το 3D λιγοι μειναμε αλλα βγαινουν αρκετες ταινιες και προσωπικα το γουσταρω αρκετα ειδικα για το βαθος που προσφερουν αρκετες ταινιες. Σιγουρα το προτιμω πολυ περισσοτερο απο το 4Κ.

Και εγώ το ίδιο, κάτι τέτοιες ταινίες τις βλέπω σε 3d ακόμα. Πάντως για BR, στις 13 Αυγούστου δεν είπαν θα βγει? Είσαι σίγουρος για το 3-4 μέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Stamer είπε

Και εγώ το ίδιο, κάτι τέτοιες ταινίες τις βλέπω σε 3d ακόμα. Πάντως για BR, στις 13 Αυγούστου δεν είπαν θα βγει? Είσαι σίγουρος για το 3-4 μέρες?

Συνηθως οταν κυκλοφορει κατι σε web-dl δεν αργει να βγει και το bluray. Amiable/sparks κτλ scene groups τσιμπανε τα bluray πριν το επισημο release και το διαρρεουν σε uploaded κτλ. Με το avengers επειδη μιλαμε για μεγαλη σε εισπραξεις ταινια ισως αργησει λιγο παραπανω. Εχω 2TB 3D αρχειο πολυ κριμα που σταματησαν να βγαινουν νεες τηλεορασεις με 3D. Μονο προβολεις DLP κρατησαν αυτο το χαρακτηριστικο ακομα και στους νεους 4K.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Arkin είπε

Συνηθως οταν κυκλοφορει κατι σε web-dl δεν αργει να βγει και το bluray. Amiable/sparks κτλ scene groups τσιμπανε τα bluray πριν το επισημο release και το διαρρεουν σε uploaded κτλ. Με το avengers επειδη μιλαμε για μεγαλη σε εισπραξεις ταινια ισως αργησει λιγο παραπανω. Εχω 2TB 3D αρχειο πολυ κριμα που σταματησαν να βγαινουν νεες τηλεορασεις με 3D. Μονο προβολεις DLP κρατησαν αυτο το χαρακτηριστικο ακομα και στους νεους 4K.

Μη νομίζεις ότι και όσοι έχουμε προτζέκτορα έχουμε δει ποτέ ταινία 3D 😁

BTW το 3D δεν έχει να κάνει με το αν η λάμπα είναι DLP και 3LCD μοντέλα όπως αυτοί της Epson μια χαρά προσφέρουν τη δυνατότητα. Τώρα το "4Κ" σε προτζέκτορα είναι κουβέντα για άλλο νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είμαι φαν του MCU και απλά βλέπω τις ταινίες έτσι χαλαρα μπορώ να πω ότι η πρώτη ώρα που εχω δει της ταινίας μαρεσε. Πολύ δυνατή η εισαγωγή με τον Hawkeye.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...