Προς το περιεχόμενο

Avengers: Endgame


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγήκε και σε bluray από sparks όπως έγραψα προχθές. Δεν άργησε καθόλου 13 μέρες πριν το επίσημο release. Not bad. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την τελείωσα σήμερα.

Γ@μησε!! Απλά! Η ταινία της Marvel που απόλαυσα χωρίς στιγμή να βαρεθώ, τουλάχιστον απ' όσες έχω δει μέχρι τώρα.

Μπορώ να πω με ευκολία ότι μαρεσε περισσότερο και από το προηγούμενο μέρος, που ήταν πιο μονότονο, για μένα. Είχε ωραίο ρυθμο και δεν κούραζε. Επικό κλείσιμο. Αν και θα ήθελα τον διαφορετικό επίλογο της death scene όπως ήταν στην alternative μορφή.

*Αν δεν είχα φάει και 3-4 σποιλερακια ίσως το wow effect να ήταν λιγακι μεγαλύτερο.*

Κραταγα μικρό καλάθι ( όπως και στο Cpt. Marvel ) και τελικά εξεπλάγην.

Συνοψίζοντας: Ήταν καλή ταινία, ωραία Marvelικη περιπέτεια, πέρασα ευχάριστα σε σχέση με τα προηγούμενα Avengers movies που ήταν ούτε κρύο ούτε ζέστη. 

Υ.Γ.

Έβλεπα ΑΝΕΤΑ άλλες 2 ώρες τον Θορ να είναι προσωποποίηση του The Dude :D

 

IMG_20190801_014218.jpg

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Μπορώ να πω με ευκολία ότι μαρεσε περισσότερο και από το προηγούμενο μέρος, που ήταν πιο μονότονο, για μένα. Είχε ωραίο ρυθμο και δεν κούραζε. Επικό κλείσιμο. Αν και θα ήθελα τον διαφορετικό επίλογο της death scene όπως ήταν στην alternative μορφή.

source.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα χθες 26gb αρχείο τουμπανη η εικόνα. Παρολη την διάρκεια της η ώρα πέρασε νεράκι. Σωστη ισορροπία μεταξύ χιούμορ δράματος και δράσης. Τα Easter eggs από το παρελθόν ήταν το κερασάκι στην τούρτα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελούς τό είδα και εγώ. Ότι κάι να πω είναι λίγο. Και αυτό προερχόμενο από εμένα που έχω κατακεραυνωσει κατά καιρους το Χόλιγουντ και τα εξεζητημένα εφέ. Είναι μια από τις καλύτερες  και πιο ολοκληρωμένες ταινίες εβερ όχι απλά για φέτος αλλά εβερ. Είχε πολλές λεπτομέρειες/κρυμμένες αναφορές/έξυπνα αστειάκια που θέλουν και επιπλέον προβολές. Ένα πράγμα δεν κατάλαβα απλά. Ποια είναι η φάση με τον

Spoiler

λοκι

?? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, costacurta είπε

Επιτελούς τό είδα και εγώ. Ότι κάι να πω είναι λίγο. Και αυτό προερχόμενο από εμένα που έχω κατακεραυνωσει κατά καιρους το Χόλιγουντ και τα εξεζητημένα εφέ. Είναι μια από τις καλύτερες  και πιο ολοκληρωμένες ταινίες εβερ όχι απλά για φέτος αλλά εβερ. Είχε πολλές λεπτομέρειες/κρυμμένες αναφορές/έξυπνα αστειάκια που θέλουν και επιπλέον προβολές. Ένα πράγμα δεν κατάλαβα απλά. Ποια είναι η φάση με τον

  Απόκρυψη περιεχομένων

λοκι

?? 

Θα βγει σειρα το 2021 θα δουμε πια ειναι η φαση του

https://www.imdb.com/title/tt9140554/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...