Προς το περιεχόμενο

Avengers: Endgame


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 3d είναι ελαφρώς πιο σκοτεινά. Προσωπικά σε σινεμά δεν θεωρώ καμία εικόνα σινεμα να πλησιάζει μιας καλής τηλεόρασης οπότε δεν δινω και πολύ σημασία.

Επεξ/σία από Stamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Εχω δει 2 3D ταινιες παλαιοτερα και δεν ειχα εντυπωσιαστει. Βεβαια μπορει να περασαν και 5+ απο τοτε! Νομιζω ηταν ενα star wars και το avatar; Δεν θυμαμαι! Επισης το γυαλι δεν θα κουρασει; Εγω που φοραω ηδη γυαλια;

Καλύτερα δες την κανονική αν θυμάσαι οτι δεν είχες εντυπωσιαστεί να είσαι πιο άνετα και χαλαρά :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου λέει οτι θα κάνει κανα Leeeeroyyyyy Jenkins και θα τα ρουφήξει η CM απο τον αγρότη, επισης ο Bruce Banner συνεχιζει να μιλαει και να φέρεται σαν ηλίθιος ενω θεωρητικά ειναι απο τους εξυπνοτερους στο συμπαν της Marvel και on par με Tony Stark..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, ADHD said:

επισης ο Bruce Banner συνεχιζει να μιλαει και να φέρεται σαν ηλίθιος ενω θεωρητικά ειναι απο τους εξυπνοτερους στο συμπαν της Marvel και on par με Tony Stark..

Γενικότερα ο Banner έχει καταντήσει καρικατούρα...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλά δεν θα ήθελα να πει την κλασική φράση στο trailer, θα ήταν τελείως απογοήτευση ακόμα και για μένα που δεν έχω θέμα με τα spoilers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

20190409_185213.png.1d82c26f4df0863f111cc811cfdfd4af.png

Σας καταλαβαίνω απόλυτα εσας που διαβάζετε τα κομικς. Αλλά για να σε βάλω στην (ορθή) θέση ενός σκηνοθέτη που κάνει μεταφορά στην μεγάλη οθόνη και έχει εκατομμύρια θεατές σαν εμένα να σκεφτεί, θα σου πω οτι προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου το "avengers assemble" (ξανατονίζω οτι καταλαβαίνω απόλυτα την δική σου οπτική γωνία που φέρει ίσως βαρύτερη σημασία). 

Φυσικά δεν σημαίνει οτι δεν θα το πει κάπου. Αν φανταστούμε οτι εκατομμύρια fans σαν εσάς (και εγώ fan είμαι αλλά άλλου είδους) διαδίδουν οτι θέλουν να ακούσουν κάτι τέτοιο, τόσε κανονικά οι σκηνοθέτες πρέπει να το λάβουν σοβαρά υπόψην!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Stamer είπε

Σας καταλαβαίνω απόλυτα εσας που διαβάζετε τα κομικς. Αλλά για να σε βάλω στην (ορθή) θέση ενός σκηνοθέτη που κάνει μεταφορά στην μεγάλη οθόνη και έχει εκατομμύρια θεατές σαν εμένα να σκεφτεί, θα σου πω οτι προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου το "avengers assemble" (ξανατονίζω οτι καταλαβαίνω απόλυτα την δική σου οπτική γωνία που φέρει ίσως βαρύτερη σημασία). 

Φυσικά δεν σημαίνει οτι δεν θα το πει κάπου. Αν φανταστούμε οτι εκατομμύρια fans σαν εσάς (και εγώ fan είμαι αλλά άλλου είδους) διαδίδουν οτι θέλουν να ακούσουν κάτι τέτοιο, τόσε κανονικά οι σκηνοθέτες πρέπει να το λάβουν σοβαρά υπόψην!

Πιστεύω ότι θα το πει ο Cap στην τελευταία μάχη. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Stamer είπε

Σας καταλαβαίνω απόλυτα εσας που διαβάζετε τα κομικς. Αλλά για να σε βάλω στην (ορθή) θέση ενός σκηνοθέτη που κάνει μεταφορά στην μεγάλη οθόνη και έχει εκατομμύρια θεατές σαν εμένα να σκεφτεί, θα σου πω οτι προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου το "avengers assemble" (ξανατονίζω οτι καταλαβαίνω απόλυτα την δική σου οπτική γωνία που φέρει ίσως βαρύτερη σημασία). 

Φυσικά δεν σημαίνει οτι δεν θα το πει κάπου. Αν φανταστούμε οτι εκατομμύρια fans σαν εσάς (και εγώ fan είμαι αλλά άλλου είδους) διαδίδουν οτι θέλουν να ακούσουν κάτι τέτοιο, τόσε κανονικά οι σκηνοθέτες πρέπει να το λάβουν σοβαρά υπόψην!

μονο αν αυτος ο σκηνοθετης ηταν ο Νολαν. επειδη ομως μιλαμε για MCU, που δεν παιρνει τον εαυτο του και τοσο σοβαρα, ενω τιμαει τα κομιξ και σεβεται τους φανς ως ενα βαθμο, οχι μονο δεν υπαρχει λογος να μην αναφερουν την διασημη ατακα, αλλα επιβάλλεται να την πει.

12 λεπτά πριν, coffeex είπε

Πιστεύω ότι θα το πει ο Cap στην τελευταία μάχη. 

αυτο λεει η λογικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Stamer said:

Καλύτερα δες την κανονική αν θυμάσαι οτι δεν είχες εντυπωσιαστεί να είσαι πιο άνετα και χαλαρά :) 

Βεβαια τωρα θα ειναι και 4K οθονη. Δε θυμαμαι να εχω ξαναδει ταινια 4K. Οι κλασσικες αιθουσες σε Full HD δε δειχνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...