Προς το περιεχόμενο

Avengers: Endgame


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Βεβαια τωρα θα ειναι και 4K οθονη. Δε θυμαμαι να εχω ξαναδει ταινια 4K. Οι κλασσικες αιθουσες σε Full HD δε δειχνουν;

Δεν ξέρω για να είμαι ειλικρινής. Αλλά για να είμαστε δίκαιοι, το σινεμά έχει μια τεράστια οθόνη (που σημαίνει δεν ξέρω και γω πόσα k θα χρειαζοταν για να φαίνεται τελεια) ενώ της tv είναι πολύ μικρότερο. Σίγουρα στα 4k θα έχει πολύ διαφορά και θα είναι αισθητά πιο ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άντε 2 βδομάδες ακόμα.... δεν λέει να περάσει ο καιρός να δούμε την "ραψωδία".... 

Τουλάχιστον έχουμε το περιθώριο να ξαναδούμε τις προηγούμενες ταινίες... για 10η... 15η... φορά ίσως... 

:-)

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, IcemanGr71 said:

Άντε 2 βδομάδες ακόμα.... δεν λέει να περάσει ο καιρός να δούμε την "ραψωδία".... 

Τουλάχιστον έχουμε το περιθώριο να ξαναδούμε τις προηγούμενες ταινίες... για 10η... 15η... φορά ίσως... 

:-)

Δλδ ποιες ταινιες αξιζει να ξαναδουμε πριν το Endgame;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, IcemanGr71 είπε

Άντε 2 βδομάδες ακόμα.... δεν λέει να περάσει ο καιρός να δούμε την "ραψωδία".... 

Τουλάχιστον έχουμε το περιθώριο να ξαναδούμε τις προηγούμενες ταινίες... για 10η... 15η... φορά ίσως... 

:-)

Done that! :D

19 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Δλδ ποιες ταινιες αξιζει να ξαναδουμε πριν το Endgame;

Εκτός από το IW, δεν έχει σημασία να δεις κάποια όσο αφορά το endgame. Απλά εγώ είδα κάποιες που μου άρεσαν "έτσι με την ευκαιρία και καλά".

Είδα τα guardian of the galaxy που μου αρέσουν πολύ, το thor ragnarok, το CA civil war και μπορεί και μία ακόμα, δεν θυμάμαι. Αυτό που θα ήθελα να ξαναδώ τώρα που το σκέφτομαι, είναι το Antman and the wasp.

Γενικά μπορείς να δεις όποια νομίζεις οτι σου άρεσε και θα μπορούσες να ξαναδεις ευχάριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την πρώτη και μοναδική μέχρι σήμερα ταινία 3D την εχω δει στην VMax Sphera, ηταν η Avengers: Infinity War και έπαθα πλάκα από την  εικόνα και τον ήχο.

Έτσι έκλεισα να δω και την Avengers: Endgame.

Επεξ/σία από epicouros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tsene είπε

Σίγουρα Dr. Strange
Το είχαν αναφέρει κάπου οι Russo brothers.

Α ναι μπράβο! Κι αυτό το είδα πάλι! Όντως αυτό μπορεί να έχει το περισσότερο νόημα (όσο γίνεται) να ξαναδείς από άλλες ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Stamer said:

 

Εκτός από το IW, δεν έχει σημασία να δεις κάποια όσο αφορά το endgame. Απλά εγώ είδα κάποιες που μου άρεσαν "έτσι με την ευκαιρία και καλά".

Είδα τα guardian of the galaxy που μου αρέσουν πολύ, το thor ragnarok, το CA civil war και μπορεί και μία ακόμα, δεν θυμάμαι. Αυτό που θα ήθελα να ξαναδώ τώρα που το σκέφτομαι, είναι το Antman and the wasp.

Γενικά μπορείς να δεις όποια νομίζεις οτι σου άρεσε και θα μπορούσες να ξαναδεις ευχάριστα.

Φιλε sorry κιολας, αλλα ολες τις σαπιες ταινιες ειδες.. Και ισως τις πιο κωμικες. Αποψη μου παντα. Αν εξαιρεσεις το Civil War.

Ολα τα iron-man για εμενα ηταν κορυφη. Και μετα τα Avengers 1,2 και κορυφαιο το IW. Τωρα ολα τα αλλα αστα να πανε.. Αποψη μου παντα, καθως μου αρεσουν οι πιο σοβαρες προσεγγισεις.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Φιλε sorry κιολας, αλλα ολες τις σαπιες ταινιες ειδες.. Και ισως τις πιο κωμικες. Αποψη μου παντα. Αν εξαιρεσεις το Civil War.

Ολα τα iron-man για εμενα ηταν κορυφη. Και μετα τα Avengers 1,2 και κορυφαιο το IW. Τωρα ολα τα αλλα αστα να πανε.. Αποψη μου παντα, καθως μου αρεσουν οι πιο σοβαρες προσεγγισεις.

Iron man 1 (μόνο), Avengers, Infinity War, Guardians of the Galaxy 1, Civil War και Winter Soldier, όχι με αυτή τη σειρά. Τα υπόλοιπα ήταν από μέτρια έως χάλια.

Επεξ/σία από kirileman
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Φιλε sorry κιολας, αλλα ολες τις σαπιες ταινιες ειδες.. Και ισως τις πιο κωμικες. Αποψη μου παντα. Αν εξαιρεσεις το Civil War.

Ολα τα iron-man για εμενα ηταν κορυφη. Και μετα τα Avengers 1,2 και κορυφαιο το IW. Τωρα ολα τα αλλα αστα να πανε.. Αποψη μου παντα, καθως μου αρεσουν οι πιο σοβαρες προσεγγισεις.

Αν απλώς είναι άποψη σου (που φυσικά είναι) δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει εσύ να μου πεις αν είδα εγώ σάπιες ή όχι. Για μένα ήταν πολύ καλές και σίγουρα θα τις ξαναδώ. Γι'αυτό όταν γράφω κυρίως μέσω στο "είδα.. ΜΟΥ άρεσε.. δεν ΜΟΥ άρεσε κ.λ.π." και ποτέ "αυτή η ταινία είναι χάλια". Καταλαβαίνεις την διαφορά φαντάζομαι. Το IM 3 ας πούμε δεν μου άρεσε καθόλου εμένα και γενικά ότι μου σερβίρεις από ταινίες με σούπερ ήρωες, ευχάριστα θα το δω. Να προσθέσω μόνο, καθώς μίλησες για "σοβαρές προσεγγίσεις", οτι μιλάμε για ταινίες φαντασίας με σούπερ ήρωες... αν "διακωμωδούν" κάποια σημεία, αν το κάνουν καλά... καλώς το κάνουν. Προσωπική μου άποψη πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/4/2019 στις 7:29 ΜΜ, KilliK είπε

πως εγινε ετσι η Widow? δεν μου αρεσει το ξανθο

ειναι για να ξεχωριζουμε σε ποια φαση ειμαστε οταν θα παιζει time travel:P

Επεξ/σία από tritonas00
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...